آرین پژوهش

ABS باکتری شناسی
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
باکتری شناسی ABS
کتاب ABS باکتری شناسی نوشته دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب از سری کتاب های Abs یعنی abstract of basic science است. کتاب ABS باکتری شناسی دارای موضوع باکتری شناسی پزشکی و میکروب شناسی پزشکی می باشد. گرافیک متن این کتاب بر عهده منصور اینانلو بوده است. کتاب ABS باکتری شناسی توسط انتشارات ارین پژوهش نشر یافته است. این کتاب ویرایش دوم کتاب ABS باکتری شناسی می باشد که در سال 1398 چاپ شده است. 
خرید کتاب های موضوع باکتری شناسی 
جنین شناسی (ABS)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
جنین شناسی (ABS)
سرفصل کتاب ABS جنین شناسی
بخش اول:رویان شناسی عمومی
فصل 1 گامتوژنز : تبدیل سلول های زایا به گامت های نر و ماده 
فصل 2 نخستین هفته تکامل جنینی : تخمک گذاری تا لانه گزینی 
فصل 3 هفته دوم تکامل جنینی صفحه زایای دو لایه ای
بخش دوم :رویان شناسی اختصاصی
 فصل 9: دستگاه استخوانی محوری 
فصل 10 :دستگاه ماهیچه ای 
فصل 11 :اندام ها 
فصل 12: دستگاه قلبی و عروقی 
کتاب جنین شناسی که از سری کتاب های ABS انتشارات آرین پژوهش، نوشته شده توسط دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب جنین شناسی مناسب برای دانشجویان پزشکی است که در آن نحوه جنین شناسی و چگونگی ترتیب تشکیل جنین را آموزش می دهد. این کتاب جنین شناسی به شما آموزش می دهد که جنین ها ممکن است چه ناهنجاری هایی پیدا کنند و کدام یک مشکل ساز است و کدام یک نیست.
کتاب جنین شناسی از سری کتاب های ABS
بیوشیمی (ABS)
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیوشیمی (ABS)
کتابی که پیش رو دارید جلد بیوشیمی از سری کتابهای ABS است که گزیده کتاب بیوشیمی هارپر است. در این مجموعه سعی شده است که در عین خلاصه بودن، هیچ یک از مطالب مهم از قلم نیفتد. همچنین جهت آمادگی بیشتر دانشجویان در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. کتاب بیوشیمی (ABS) نوشته داوود رمزی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی (ABS)
این کتاب خلاصه ای است از کتاب بیوشیمی هارپر که در ۱۴ فصل تدوین شده و مباحثی همچون کربوهیدرات ها، لیپیدها و غشا، اسیدهای آمینه و پروتئین ها،آنزیم ها، آب و اکسیداسیون بیولوژیک و … را شامل می شود. در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. علاوه بر آن آخرین سوالات آزمونهای جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز آورده شده است.
شما میتوانید به سادگی به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی (ABS) را از سایت پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
قارچ شناسی (ABS)
11٬600 ‎تومان
14٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
قارچ شناسی (ABS)
سر فصل های کتاب:
کلیات قارچ‌شناسی
بیماری‌های قارچی سطحی
بیماری‌های قارچی جلدی
بیماری‌های قارچی زیرجلدی
بیماری‌های قارچی سیستمیک
باکتری‌های شبه قارچی
سایر مباحث قارچ‎‌شناسی
داروهای ضد قارچ

ویژگی های کتاب قارچ شناسی (ABS)
1.همراه با تست‌های آزمون‌های جامع علوم پایه به‌ صورت تفکیکی
2.گزیده کتب مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی
3.ارائه پاسخنامه کلیدی تست‌ها
ABS فيزيولوژی 2
19٬600 ‎تومان
24٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
ABS فيزيولوژی 2
کتاب ABS فيزيولوژی 2 به نویسندگی دکتر داوود رمزی با موضوع انسان - فیزیولوژی توسط انتشارات آرین پژوهش منتشر شده است. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که فیزیولوژی دانش بررسی شیوه کارکرد اندام‌های گوناگون بدن می‌باشد. فیزیولوژی از شاخه‌های زیست‌شناسی است که خود آنها را می‌توان به زیرشاخه‌های فیزیولوژی دامی، فیزیولوژی جانوری، فیزیولوژی گیاهی، فیزیولوژی پزشکی (انسانی)، فیزیولوژی سلولی، فیزیولوژی ورزشی، نوروفیزیولوژی و… تقسیم نمود. همچنین لازم به ذکر است فیزیولوژی یکی از دانش‌های پایه‌ای در پزشکی می‌باشد که دارای ارتباط تنگاتنگی با دانش کالبدشناسی یا آناتومی است.
ABS نورو آناتومی
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
نورو آناتومی ABS
کتاب ABS نورو آناتومی به نویسندگی داوود رمزی، توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است. این کتاب چکیده کتاب های مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی است که دارای تست های تفکیک شده امتحانات جامع علوم پایه می‌باشد. این اثر دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.

کتاب ABS نورو آناتومی شامل چه مباحثی است؟

جنین شناسی دستگاه عصبی مرکزی
نوارهای صعودی و نزولی و نخاع
مغز خلفی یا به عبارت دیگر رومبانسفال
مغز میانی یا به عبارت دیگر مزانسفال
مغز انتهایی یا به عبارت دیگر تلانسفال
مغز واسطه ای یا به عبارت دیگر دیانسفال
هسته های اعصاب مغزی و ارتباط بین آنها
سیستم بطنی
خون رسانی به مغز و نخاع
مننژهای (پرده های) مغز و نخاع
دستگاه عصبی خودکار
تست های امتحانات جامع علوم پایه
انگل شناسی (ABS)
19٬600 ‎تومان
24٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
انگل شناسی (ABS)
کتاب انگل شناسی (ABS) از سری کتاب های (abs (abstract of basic sciences می باشد که این سری کتاب ها در بین دانشجویان علوم پزشکی و علوم زیستی معروف است. کتاب انگل شناسی (ABS) نوشته دکتر داوود رمزی و چاپ شده توسط انتشارت آرین پژوهش می باشد. 
بهترین کتاب انگل شناسی (ABS)
ABS بافت شناسی
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بافت شناسی ABS
کتاب بافت شناسی به نویسندگی دکتر داوود رمزی ABS چکیده کتاب بافت شناسی جان کوئیرا می‌باشد که دارای بیست و سه فصل است و مباحث آن شامل بافت شناسی و شیوه های مطالعه، بافت عضلانی، بافت همبند، غضروف، استخوان، دستگاه گوارش و … است. در این مجموعه تلاش شده تا درعین چکیده بودن مطالب، مهمترین نکات را نیز عنوان نماید. در پایان هر فصل نیز تست های امتحانات جامع علوم پایه به طور تفکیکی موجود می‌باشد. همچنین دارای آخرین سوالات امتحانات جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز می‌باشد. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است و لازم به ذکر است که این کتاب توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است.