دکتر سید هادی میر هاشمی

اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
80٬750 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. این کتاب توانسته است بازتابی دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب جلد اول مجموعه اصول جراحی شوارتز 2019 می باشد.
اصول جراحی شوارتز 1 
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
119٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. 
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 5
این کتاب با مقدمه و زیر نظر دکترسید محمدرضا کلانتر معتمدی، دکتر علیرضا کلانتر معتمدی، دکتر احمدرضا روفیگری و دکتر رسول عزیزی و با ترجمه دکترامین شمس اختری، دکتر سید هادی میرهاشمی و دکتر محمد ابراهیمی می باشد.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم توسط چارلز برونیکاردی نوشته شده است که  امین شمس اختری وسید هادی میرهاشمی آن را ترجمه کرده اند.
اصول جراحی شوارتز 4
برخی سرفصل های کتاب:

کنترل و درمان چاقی به وسیله جراحی ( باریاتریک )
روده کوچک
کلون رکتوم و آنوس
آپاندیس
کبد 
کیسه صفرا و مجاری صفراوی
پانکراس 
طحالاصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
93٬500 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی می کنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 آمده و علم جراحی را به همراه جدیدترین روش ها آموزش داده است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 3
چارلز برونیکاردی که سرپرست مولفین این کتاب است در سال های اخیر توانسته با استفاده از تجربیات پزشکان و متخصصان جراحی در سراسر دنیا این کتاب را به عنوان مرجع اصلی برای تمامی رزیدنت ها و دانشجویان مقاطع تخصصی در جراحی معرفی نماید.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
93٬500 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
کتاب اصول جراحی شوارتز یکی از بهترین و البته اصلی ترین کتاب های جراحی  حوزه ی علوم پزشکی است . این کتاب از اولین چاپ خود یعنی سال 1969 تا به امروز یازده مرتبه ویرایش و چاپ شده است که به عنوان کتاب مرجع میان تمام جراحان ودانشجویان دنیا مطرح است. نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است از این رو مهم است که کتاب های مرتبط با این موضوع هر ساله اطلاعات خود را بروزرسانی نمایند. این کتاب با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 2
اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم
233٬750 ‎تومان
275٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم از پارسا نشر
جلد ششم اصول جراحی شوارتز 2019 نوشته چالز برونیکاردی و ترجمه پروفسور محمد رضا کلانتر معتمدی شامل فصول 43 تا 54 از کتاب اصول جراحی شوارتز می باشد : (جراحی ارتوپدی ، جراحی پلاستیک و ترمیمی ، بیهوشی در بیماران جراحی ، ملاحظات جراحی در سالمندان ، اصول اخلاقی مراقبت تسکین بخش و مراقبت از بیمار در انتهای زندگی ، جراحی جهانی ، بهینه سازی مراقبت حول عمل ، ارزیابی و استفاده از شواهد در اعمال جراحی ، جراحی سرپایی ، مهارت ها و شبیه سازی ، آموزش مبتنی بر وب و پیامد های رسانه های اجتماعی ).