اشراقیه - بابازاده

درمان بیماری ها با طب مکمل
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل
هومیوپاتی، نمک های بیوکمیک، طب سوزنی، زفلکسولوژی و طب فشاری
نوشته دکتر الهه مهاجرین
کتابیدرمان بیماری ها با طب مکمل یک کتاب کامل و جامع در بیماری ها است. در کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل تمام مباحث، از جمله انواع بیماری های مرتبط با آقایان و بانوان و بیماری های مرتبط با قسمت های مختلف بدن پرداخته است.

همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل نوشته دکتر الهه مهاجرین را از پارسانشر خریداری کنید
مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار
14٬000 ‎تومان
17٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
مجموعه سوالات طبقه بندی شده آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار
کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده آناتومی، آزمون های آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار، همراه با اطلس استخوان شناسی می باشد. کتاب مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار نوشته فریدون نگهدار و یاسر حاجی امرایی می باشد. به کمک این کتاب می توانید انواع سوال ها و نمونه سوال های استخوان شناسی را ببینید و با حل آن در آزمون ها درصد بالایی بزنید. کتاب مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار توسط انتشارات اشراقیه منتشر شده است.
مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مهارت جراحی برای پزشکان غیر جراح
در این کتاب، مهارت‌هایی که دانشجویان در بخش جراحی باید فراگیرند، آموزش داده می‌شود. برخی از این مهارت‌ها عبارت‌اند از: روش برخورد با زخم‌های تروماتیک، بی‌حسی موضعی، بخیه زدن، پانسمان و بانداژ، ختنه، روش برخورد با آبسه‌های زیرجلدی، وازکتومی، جراحی و پیش‌گیری از انتقال بیماری‌ها به خود، و مهارت‌های جراحی که نیاز به چاقو ندارند. نویسندگان کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح، دکتر امیرکشوری، دکتر علی جعفریان، دکتر سعید سلطانی یکتا، دکتر حسن امامی رضوی، دکتر محمد طالب پور و دکتر حسن جمشیدیان می باشد. 
کتاب راهنمای اعمال جراحی سرپایی 
خرید کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
آناتومی عمومی
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
آناتومی عمومی
آناتومی یا کالبد شناسی علمیست که در آن به شناسایی قسمت‌های مختلف بدن و ارتباط ساختمانی آن‌ ها با دیگر قسمت های بدن پرداخته شده است. کتاب آناتومی عمومی ویرایش سوم مناسب برای تمامی دانشجویانی است که درس آناتومی عمومی دارند.
درس آناتومی عمومی
کتاب آناتومی عمومی نوشته دکتر محمد علی نراقی، دکتر پریچهر پاسبخش، دکتر مهدی مهدی زاده و دکتر محمد علی جغتایی می باشد. کتاب آناتومی عمومی توسط انتشارات اشراقیه منتشر شده است. 
راهنمای کامل انگليسی پزشکی 1
27٬840 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای کامل انگليسی پزشکی 1
 کتاب راهنمای زبان انگلیسی پزشکی 1 مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که  توسط دکتر امین شمس اختری و شاداب جبار پور ترجمه شده است و انتشارات اشراقیه با همکاری انتشارات خسروی آن را به چاپ رسانیده است.
کليات آناتومی
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
کليات آناتومی
کتاب کلیات آناتومی به نویسندگی دکتر مهدی مهدی زاده، دکتر سارا سلیمانی اصل، دکتر باقر پور‌ حیدر، دکتر فاطمه کرمانیان مجرد، دکتر سام زربخش، دکتر بنفشه اسماعیل زاده توسط نشر بابازاده و نشر اشراقیه منتشر شده است. این کتاب شامل اصول کلی و مفاهیم مورد نیاز و کاربردی بر حسب سر فصل های معین شده‌ درسی می‌باشد. این اثر ترکیبی از به روز ترین منابع در حیطه آناتومی عمومی می‌باشد که هر دانش‌پژوهی برای مطالعه در این حیطه به آن نیاز دارد. به توصیه اساتید، همه تصاویر و اشکالی که در این کتاب استفاده شده است از آخرین ویراست ‌های کتاب های مرجع پزشکی همچون آناتومی گری و اطلس نتر می‌باشد و وضوح آن‌ها تشریح و تفسیر را برای اساتید و دانشجویان آسان می‌نماید. 
سازمان بندی کلی کتاب به صورتی طراحی شده که فراگیری واژه و مطالب با استفاده از تنوع رنگ ساده تر بشود. همچنین چکیده هر فصل که هدف آموزشی سر فصل ها و مورد تاکید مدرسین این رشته است در قالب بخش خودآزمایی در پایان هر فصل موجود می‌باشد.
اصول سیتوژنتیک بالینی جلد اول
14٬400 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
اصول سیتوژنتیک بالینی جلد اول
کتاب اصول سیتوژنتیک بالینی گرسن یکی از کتاب های مرجع و بسیار ارزشمند در این حوزه به شمار می آید.هرفصل این کتاب،جداگانه توسط افراد برجسته و صاحب نظر نگاشته شده است.در سومین ویرایش آن پیشرفت های اخیر با نظم و شیوایی خاص مورد بحث قرار گرفته است. 
این کتاب برای دانشجویان و داوطلبان آزمون ها در رشته های ذیل سودمند خواهد بود :

کارشناسی ژنتیک
کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی
دکتری ژنتیک پزشکی
دکتری ژنتیک مولکولی پزشکی و زیست شناسی ( گرایش های سلولی و ملوکولی و ژنتیک ) 

کتاب های ژنتیک
مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA
47٬200 ‎تومان
59٬000 ‎تومان -20%
موجود
مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA 
کتاب مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA نوشته ترنس اوستن براون می باشد. این کتاب، توسط اسعد آذرنژاد، بهروز جوهری، عاطفه نامی، منصوره کاظمی و زیر نظر دکتر سیروس زینلی ترجمه شده است.کتاب مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA توسط انتشارات اشراقیه - نشر بابازاده منتشر گردیده است.
خرید اینترنتی کتاب مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA از پارسا نشر
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. این کتاب توانسته است بازتابی دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب جلد اول مجموعه اصول جراحی شوارتز 2019 می باشد.
اصول جراحی شوارتز 1 
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم توسط چارلز برونیکاردی نوشته شده است که  امین شمس اختری وسید هادی میرهاشمی آن را ترجمه کرده اند.
اصول جراحی شوارتز 4
برخی سرفصل های کتاب:

کنترل و درمان چاقی به وسیله جراحی ( باریاتریک )
روده کوچک
کلون رکتوم و آنوس
آپاندیس
کبد 
کیسه صفرا و مجاری صفراوی
پانکراس 
طحالاصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی می کنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 آمده و علم جراحی را به همراه جدیدترین روش ها آموزش داده است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 3
چارلز برونیکاردی که سرپرست مولفین این کتاب است در سال های اخیر توانسته با استفاده از تجربیات پزشکان و متخصصان جراحی در سراسر دنیا این کتاب را به عنوان مرجع اصلی برای تمامی رزیدنت ها و دانشجویان مقاطع تخصصی در جراحی معرفی نماید.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
کتاب اصول جراحی شوارتز یکی از بهترین و البته اصلی ترین کتاب های جراحی  حوزه ی علوم پزشکی است . این کتاب از اولین چاپ خود یعنی سال 1969 تا به امروز یازده مرتبه ویرایش و چاپ شده است که به عنوان کتاب مرجع میان تمام جراحان ودانشجویان دنیا مطرح است. نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است از این رو مهم است که کتاب های مرتبط با این موضوع هر ساله اطلاعات خود را بروزرسانی نمایند. این کتاب با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 2
اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم
220٬000 ‎تومان
275٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم از پارسا نشر
جلد ششم اصول جراحی شوارتز 2019 نوشته چالز برونیکاردی و ترجمه پروفسور محمد رضا کلانتر معتمدی شامل فصول 43 تا 54 از کتاب اصول جراحی شوارتز می باشد : (جراحی ارتوپدی ، جراحی پلاستیک و ترمیمی ، بیهوشی در بیماران جراحی ، ملاحظات جراحی در سالمندان ، اصول اخلاقی مراقبت تسکین بخش و مراقبت از بیمار در انتهای زندگی ، جراحی جهانی ، بهینه سازی مراقبت حول عمل ، ارزیابی و استفاده از شواهد در اعمال جراحی ، جراحی سرپایی ، مهارت ها و شبیه سازی ، آموزش مبتنی بر وب و پیامد های رسانه های اجتماعی ). 
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
44٬000 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -20%
موجود
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی نوشته چن دی چانگ می باشد که آن را شامیران گورگیزنژاد ترجمه کرده است.
خرید کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا
فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل
کتاب فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل نوشته دکتر محمد مسعود شوشتریان می باشد.این کتاب دارای سر فصل های زیر است :

فصل 1-فیزیک، کمیت‌های فیزیکی و واحدهای اندازه گیری
فصل 2- ساختمان و حالات ماده
فصل 3-حرارت
فصل 4-الکترومغناطیس
فصل 5-الکتریسیته
فصل 6-فیزیک اندام حسی
فصل 7-وسایل اتاق عمل
فصل 8-کاربرد روباتیک در اتاق عمل 
مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA (2021)
140٬000 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -20%
موجود
از آنجا که  اساس زیست فناوری نوین در مهندسی ژنتیک و مهندسی ژنتیک در تراریختگی و یا کلونینگ نهفته است ، برای این منظور دسترسی به کتابی جامع با بیانی آسان در این زمینه بسیار ضروری است . کتاب مقدمه ای بر کلون سازی ژن و آنالیز DNA تالیف ترنس ا.بروان یکی از بهترین کتاب های مرجع در این زمینه می باشد که بهترین و جدید ترین دستاورد ها و روش هارا با شیوا ترین روش به دانش پژوهان ارائه می نماید.
خرید اینترنتی کتاب مقدمه ای بر کلونینگ ژن و آنالیز DNA 2021 از پارسا نشر