کادوسه

POCKET OBSTETRICS AND GYNECOLOGY
80٬000 ‎تومان
ناموجود
POCKET OBSTETRICS AND GYNECOLOGY
هدف از علم مامایی سلامت مادر و نوزاد است. در گذشته نه چندان دور اطلاعات دربارهٔ سلامت جنین منحصر به شنیدن صدای قلب جنین و رشد ظاهری رحم بود. هرچند این دو علایم به نوبه خود دارای اهمیت ویژه‌ای است ولیکن بسیار محدود و ناکافی بود؛ در حالی که با پیشرفت فناوری و کاربرد آن در رشته مامایی اطلاعات را دربارهٔ حیات جنین تا بدان جا رسانده که قادر هستیم لحظه به لحظه خطرات احتمالی که ممکن است زندگی جنین را در داخل رحم به مخاطره بیندازد شناسایی نموده و در صورت لزوم در صدد رفع آن برآییم به طوری که در حال حاضر جنین به مثابه بیمار دوم محسوب می‌شود.
Basic & clinical pharmacology
900٬000 ‎تومان
ناموجود
Basic & clinical pharmacology 
کتاب زبان اصلی فارماکولوژی کاتزونگ 2020 با جلد گالینگو در کتابفروشی اینترنتی پارسانشر ارائه شده است.
این کتاب از کتاب های اصلی رشته پزشکی و در شاخه داروسازی و داروشناسی کاربرد دارد.
مشخصات کتاب زبان اصلی فارماکولوژی کاتزونگ 2020
این کتاب به صورت زبان اصلی و به زبان انگلیسی چاپ شده است. دارای قطع رحلی بزرگ و نوع جلد سخت است. این نسخه در سال 2020 ادیت و ویرایش شده و بعد از به روز رسانی توسط انتشارات کادوسه به چاپ رسیده است. شما مراجعه کنندگان گرامی میتوانید نسخه پانزدهم کتاب زبان اصلی فارماکولوژی کاتزونگ 2020 را از مرجع تخصصی فروش کتب پزشکی پارسانشر تهیه فرمایید.
JUNQUEIRA'S BASIC HISTOLOGY 2021
480٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی بافت شناسی جان کوئیرا 2021 از پارسا نشر
ویراش شانزدهم کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2021 رفرنسی مناسب و خلاصه در زمینه بافت شناسی و بیولوژی سلولی می باشد. متن کتاب به طور اختصاصی برای دانشجویان رشته پزشکی و سایر رشته های مرتبط با سلامت و همچنین دانشجویان دوره های پیشرفته بیولوژی بافت های بدن نگاشته شده است.