انتشارات مدرسه

روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه
60٬000 ‎تومان
موجود
کتاب روش ها و راهبردهای تقویت دقت و توجه
نوشته آزیتا محمودپور که توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.
دقت و توجه مهارتیست که تقویت می شود و می توان آنرا بهبود بخشید. ولی برای هرکاری نیاز به مطالعه از منابع معتبر و مهم است. کتاب روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه مرجعی خوب برای والدینیست که نیاز به بهبود دقت و توجه را در فرزندان خود میبینند؛ تا با استفاده از این کتاب فرزند خود را تقویت کنند و ذهن او را بهبود ببخشند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه نوشته آزیتا محمود پور را از پارسانشر خریداری کنید.
روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
به قلم آزیتا محمودپور که توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.
حافظه افراد مختلف کاملا با هم متفاوت است و این حافظه است که انسان حتی کار های روزانه و عادی خود را می تواند انجام دهد وگرنه همه چیز را فراموش میکرد. این حافظه ای که از ان صحبت می کنیم قابل تقویت و بهبود است و بهترین زمان برای اینکار در سنین کودکی افراد است که والدین این فرزندان با انجام یک سری کار ها و مهارت ها ، حافظه کودکان را تقویت میکنند.
کتابی که مشاهده می کنید مرجعی معتبر و کاملا کاربردیست برای والدینی که به فکر کودکان عزیز خود هستند تا آن ها را با تقویت به موقع حافظه بزرگ کنند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه نوشته آزیتا محمود پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.