دیوید ال نلسون

اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم)
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم)
کتاب اصول بیوشیمی لینجر
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم) ترجمه ی دکتر جواد محمدنژاد استادیار بیوشیمی بالینی دانشگاه تهران دکتر على مطاع، دکتر علیرضا خوشدل، دکتر یاسر مرندی و اصغر نرمانی می باشد.در ترجمه کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم) سعی شده است که استادان بتوانند تجربیات چندین ساله ی خود را در ترجمه آن به کار ببرند. این کتاب تحت نظارت دکتر پروین پاسالار نوشته و ترجمه شده است. امروزه کتاب اصول بیوشیمی لنینجر در دانشگاه ها پرکاربردتر شده، بطوری که نزدیک به همه دانشجوها این کتاب را می شناسند.
اصول بیوشیمی لنینجر (2017) جلد اول
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
جلد اول اصول بیوشیمی لنینجر (2017)
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر (2017) جلد اول یکی از کتاب های مرجع بیوشیمی می باشد که در بسیاری از دانشگاه های تاپ کشور تدریس می شود. در کتاب  اصول بیوشیمی 1 لنینجر (2017) جلد اول علاوه بر درسنامه دارای سوالات کارشناسی ارشد بیوشیمی می باشد که شما را با نمونه سوالات این درس آشنا می نماید.
بیوشیمی چیست؟
بیوشیمی (Biochemistry) علم مطالعه واکنش‌های شیمیایی است که درون ارگانیسم‌های زنده صورت می‌ پذیرد. بیوشیمی عناصر مختلف را از دو علم بیولوژی و شیمی با هم ترکیب می‌کند. در ابتدای قرن 20 بیوشیمی به عنوان یک علم جداگانه به رسمیت شناخته شد. بیوشیمیست‌ها بر روی مولکول‌های بزرگی همچون پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها و لیپیدها که در واکنش‌های متابولیسمی ارگانیسم های مختلف اهمیت دارند و بر فعالیت‌های سلولی موثر هستند، مطالعه می کنند.
خرید جلد دوم کتاب اصول بیوشیمی لینجر نسخه 2017
اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی در واقع نسخه سوم مجموعه کتاب های اصول بیوشیمی لینینجر می باشد که در آن به تمامی مفاهیم بیولوژی مولکولی پرداخته شده است. با خواندن این کتاب پزشکی شما مفاهیم بیولوژی را در سطح و اندازه کوچک ترین مولکول ها فرا خواهید گرفت. این کتاب مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید آنلاین کتاب های پزشکی 
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3، نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس با ترجمه ی دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ در سال 1398 چاپ شده است.
اصول بیوشیمی لنینجر بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد دوم از سری کتاب های اصول بیوشیمی لنینجر دکتر محمدی می باشد که در آن به مفاهیم بیوشیمی و بیوزیست پرداخته شده است.
خرید کتاب بیوشیمی لنینجر
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2 نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس می باشد. ترجمه این کتاب بر عهده ی دکتر رضا محمدی بوده و توسط انتشارات آییژ منتشر شده است .
اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز
112٬500 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز مجموعه کتاب های اصول بیوشیمی لینیجر دکتر محمدی می باشد. کتاب اصول بیوشیمی لنینجر  بیشتر در مفاهیم پایه ای همچون، ساختمان و کاتالیز پرداخته است.
کتاب بیوشیمی 
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز، نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس می باشد. ترجمه این کتاب را دکتر رضا محمدی انجام داده است. کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز توسط انتشارات آییژ چاپ شده است.
خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر 2017
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر2017
کتاب خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر 2017 نوشته دیوید ال نلسون  می باشد. این کتاب دارای تمامی مفاهیم و نکته های مهم کتاب بیوشیمی لنینجر 2017 می باشد و به کمک این کتاب دیگر نیاز به کتاب اصلی اصول بیوشیمی نمی باشید. خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر2017 می تواند برای آزمون ها وامتحانات کتاب بسیار مناسبی برای شما پزشکان آینده باشد.
کتاب خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر اندیشه رفیع
همچنین اصول بیوشیمی لنینجر یکی از منبع های معرفی شده از طرف وزارت بهداشت و علوم برای کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف می باشد. از ویژگی های خلاصه بیوشیمی لنینجر می توان به پوشش تمام مطالب اصلی کتاب با تاکید بر بخش های پررنگ آن در کنکور و سوالات کنکوری در انتهای هر فصل اشاره کرد.
شما میتوانید کتاب خلاصه اصول بیوشیمی لنینجر 2017 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.