دکتر فریبا زمانی امیر

آزمون های استخدامی اتاق عمل
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی
کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل ویژه داوطلبان آزمون های استخدامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی و البته آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور می باشد. کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است. و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد اتاق عمل نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر و مهم تر است. اما کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد اتاق عمل از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
این کتاب آزمون ها ویژه ی داوطلبان آزمون های استخدامی در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی می باشد. کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد رادیولوژی
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد رشته رادیولوژی نمی دانند از بین منابع مشخص شده برای این کنکور، کدام یک معتبر و مهمتر می باشد. ولیکن کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی نشر پرستش از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد رادیولوژی از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی رادیولوژی از پارسانشر خرید بفرمایید.
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب مناسب برای داوطلبان آزمون های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، وزارت بهداشت درمان سازمان غذا و دارو می باشد که می تواند قبولی شما را در بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و آزاد تضمین نماید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی در سراسر کشور ارائه شده است.
خرید کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
به کمک این کتاب می توانید انواع سوال های آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی را حل کرده و در انواع آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی قبول شوید.کتاب آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس) یکی از نیاز های شما می باشد که می توانید به کمک آن انواع سوال های استخدامی را حل نمائید.
قبولی در آزمون های استخدامی با مجموعه کتاب های استخدامی
آزمون های استخدامی هوشبری
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی هوشبری
کتاب آزمون های استخدامی هوشبری نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری مناسب برای افرادی است که می خواهند در آزمون های شغلی هوشبری شرکت کنند. این کتاب دارای انواع و اقسام نمونه سوالات سخت و آسان می باشد که به شما کمک می کند که در آزمون استخدامی هوشبری قبول شوید.
این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری توسط انتشارات پرستش، نشر شده که در سال 1398 چاپ شده است.