سیما سادات سیدجوادی

ميکروبیولوژی MLT
43٬200 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
برای کنکور ویروس شناسی 3B
14٬800 ‎تومان
18٬500 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور ویروس شناسی 3B
ویروس شناسی برای کنکور
کتاب برای کنکور ویروس شناسی نوشته مهدی گودرزی، سیما سادات سید جوادی، مجتبی کشفی و بختیار یوسفی می باشد که این نویسندگان سعی کرده اند که تمامی نکات و سوالات را به صورتی بیاورند که شما راحت بتوانید این درس را درک کنید. کتاب برای کنکور ویروس شناسی یکی از بهترین کتاب ها برای جمع بندی کامل درس ویروس شناسی می باشد که به دلیل فشردگی و نحوه ی تدریسی که دارد می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.