خانه زیست شناسی

انتشارات خانه زیست شناسی

کتاب جامع المپیاد زیست شناسی
212٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید آنلاین کتاب جامع المپیاد زیست شناسی
کمی از کتاب جامع المپیاد زیست شناسی :
یک اسکلت داخلی مشتمل بر عناصر نگه دارنده ی سخت مانند استخوان هاست که به واسطه ی بافت های نرم بدن جانور کاملا پوشانده شده است. استحکام بدن اسفنج ها به وسیله ی خارهای سختی از مواد غیر آلی یا رشته های نرم تر پروتئینی فراهم می گردد.
خارتنان یک اسکلت داخلی از صفحات سخت به نام اوسیکل در زیر پوست خود دارند . اسکلت ها از کریستال های کربنات منیزیم و کربنات کلسیم متشکل شده اند که معمولا به وسیله ی رشته های پروتئینی به هم وصل می شوند.
زیست شناسی تکوینی دو جلدی
327٬250 ‎تومان
385٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
زیست شناسی تکوینی دوره دو جلدی
کتاب زیست شناسی تکوینی یک مجموعه ی دو جلدی می باشد که هر دو جلد آن در فروشگاه کتاب پارسانشر به فروش میرسد. کتاب زیست شناسی تکوینی نوشته اسکات گیلبرت می باشد. ترجمه این مجموعه ی دو جلدی زیست شناسی تکوینی را دکتر عباس پیریایی و دکتر یاسر تهمتنی تحت نظر دکتر حسین بهاوند انجام داده اند. زیست شناسی تکوینی یکی از زمینه های مطالعاتی رو به رشد و مهیج در علم زیست شناسی به حساب می آید. این علم چارچوبی را بوجود آورده که در آن علوم مختلفی اعم از زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست شناسی تکاملی، فیزیولوژی، علوم اعصاب، پزشکی، ژنتیک، کالبد شناسی، سرطان شناسی، ایمنی شناسی و بوم شناسی با یکدیگر تلفیق می شوند.
مجموعه دو جلدی زیست شناسی تکوینی
بانک آزمون ارشد ژنتیک
25٬500 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
بانک آزمون ارشد ژنتیک
کتاب بانک آزمون ارشد ژنتیک نوشته ی زهرا سادات رنجبران و محمد حسین عباسپور می باشد. مجموعه ای کامل از سوالات موضوعی و سطح بندی شده جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد که شامل پاسخ های تشریحی، ضروریات کنکور، منابع دقیق و فیلم ها و انیمیشن های آموزشی می باشد. این کتاب شامل نمونه سوالات آزمون برگزار شده ژنتیک وزارت علوم ( مجموعه زیست شناسی ) می باشد که از سال 1375 تا سال 1396 را در بر می گرفته است.تلاش شده سوالات مرتبط با هم در هر فصل در کنار یکدیگر قرار گیرند تا هنگام مطالعه تمام نکاتی که طراحان طی 21 سال گذشته مدنظرشان بوده با هم بررسی گردد.
کتاب بانک آزمون ارشد ژنتیک
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
21٬250 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -15%
موجود
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
  بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 دارای سه دفترچه می باشد که این سه دفترچه عبارت اند از:

دفترچه یک: علوم سلولی و مولکولی
دفترچه دو: علوم گیاهی
دفترچه سه: علوم جانوری

خرید اینترنتی کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی از پارسا نشر
سلول های بنيادی (4 جلدی)
255٬000 ‎تومان
300٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سلول های بنيادی (4 جلدی)
برخی از سرفصل های این کتاب:

فصل۱: مهندسی نانوی سلولهای بنیادی
فصل۲: مهندسی بافتی سلولهای بنیادی
فصل۳: بیورآکتور در مهندسی بافت، کشت و تکثیر سلولهای بنیادی
فصل۴: فلوسایتومتری
فصل۵: نسخه برداری معکوس، واکنش زنجیره ای پلی مراز
فصل۶: الکتروفورز دو بعدی روی ژل پلی آکریل آمید
و...
خرید 4 جلد کتاب های سلول های بنيادی
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
153٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -15%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
بخش زیادی از میکروارگانیسم ­های مورد بحث در این علم، پروکاریوت­ها می باشند که دو قلمرو از سه قلمرو حیات را به خود اختصاص داده اند و البته انواعی از موجودات یوکاریوتی در قلمرو سوم حیات نیز در این علم مورد مطالعه قرار می­گیرند. با پیشرفت و توسعه ی علم میکروبیولوژی و افزایش آگاهی ما از اهمیت میکروارگانیسم­ ها دیدگاه محدود افراد در نقش بیماریزایی میکروارگانیسم­ها، زمینه های جدیدی از این علم در نقش میکروارگانیسم­ها برای بهبود زندگی ما شکل گرفته است که شامل عناوینی مثل میکروبیولوژی محیطی، میکروبیولوژی صنعتی، میکروبیولوژی غذایی، میکروبیولوژی کشاورزی و ... است. 
خرید کتاب ميکروبيولوژی براک جلد سوم
ميکروبيولوژی براک جلد دوم
170٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -15%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد دومکتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم نوشته مایکل مادیگان می باشد که توسط دکتر غلامرضا زرینی ترجمه شده است. علم میکروبیولوژی که در مقایسه با دیگر علوم زیستی، شاخه­ ای نسبتا نوپا محسوب می­شود و کمتر از 400 سال از اولین گزارشات مکتوب آنتونی وان لیون هوک در مورد میکروارگانیسم­ ها نمی­گذرد، ولی موجودات مورد بحث این علم از نظر تاریخچه­ ی حیات، بیشترین قدمت را دارند و بی ­شک حیات کنونی بدون وجود میکروارگانیسم ­ها امکان پذیر نبود.کتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم
ميکروبيولوژی براک جلد اول
246٬500 ‎تومان
290٬000 ‎تومان -15%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد اول
کتاب ميکروبيولوژی براک جلد اول نوشته مایکل مادیان می باشد که ترجمه ی آن را دکتر غلامرضا زرینی انجام داده است. پیشرفت و توسعه­ ی علم میکروبیولوژی و افزایش آگاهی ما از اهمیت میکروارگانیسم­ ها دیدگاه محدود افراد در نقش بیماریزایی میکروارگانیسم، زمینه­ های جدیدی از این علم در نقش میکروارگانیسم­ها برای بهبود زندگی ما شکل گرفته است که شامل عناوینی مثل میکروبیولوژی محیطی، میکروبیولوژی صنعتی، میکروبیولوژی غذایی، میکروبیولوژی کشاورزی و... است.
خرید کتاب ميکروبيولوژی براک جلد اول
جانورشناسی هيکمن (2 جلدی)
518٬500 ‎تومان
610٬000 ‎تومان -15%
موجود
جانورشناسی هيکمن (2 جلدی)
این مجموعه دو جلدی توسط انتشارات خانه زیست شناسی ترجمه شده است. جانور شناسی هیکمن (Hickman) یکی از رفرنس های معتبر جانور شناسی بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان است که به شناخت ویژگی های جانوران می‌پردازد. ویژگی های جانوران به لحاظ ساختاری، خصوصیات فیزیولوژیکی و عملکردی، قابلیت سازگاری با محیط و توانایی ترمیم و بسیاری از موارد دیگر از یکدیگر متمایز و گوناگون می باشند.
خرید اینترنتی کتاب جانورشناسی هيکمن از پارسا نشر