مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول
110٬000 ‎تومان
موجود
مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول
کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول نوشته كريستوفر د. مويز، پاتريشيا م. شولت می باشد که توسط آمنه رضایوف، آمنه زارع چاهوکی و زهرا شیرازی زند ترجمه شده است. در ترجمه ی کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری سعی شده است در معادل یابی‌ واژه ها و اصطلاحات، از واژه هایی استفاده شود که دانشجویان رشته زیست شناسی با آنها آشنایی دارند و در تالیفات دیگر و ترجمه های کتاب های رشته های مختلف زیست شناسی با آن روبه رو می شوند.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
مفاهیم و مسائل ژنتیک
37٬000 ‎تومان
ناموجود
مفاهیم و مسائل ژنتیک
از جمله ویژگی های مهم کتاب مفاهیم و مسائل ژنتیک، آن است که مولف تنها راه تاثیرگذار برای آموختن اصول و مفاهیم ژنتیک را حل کردن هر چه بیشتر مسائل ژنتیک می داند.از این رو، بخش عمده این کتاب را مسائل تشکیل میدهند و در این کتاب هم برای آموزش از مسئله استفاده شده است و هم برای آزمودن آموخته ها.
مسائل مطرح شده در کتاب بسیار متنوع و بدون ابهام، با شیوه ای گام به گام و مبتکرانه حل شده اند، به طوری که خواننده در عین حال که راه حل مسائل را می آموزد، بسیاری از مطالب را هم با نظم و توالی منطقی در می یابد. از همه مهمتر، نیاز پیدا نمی کند که مفاهیم را درک نکرده، تنها حفظ کند. در صورت استفاده درست از محتویات کتاب، میتوان آموخته ها را در مورد مسائل دیگر ژنتیک نیز به کار گرفت.
مطالعه ی این کتاب می تواند برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان، پیش دانشگاهی، دانشجویان سال های اول رشته های علوم زیستی و دبیران زیست شناسی، سودمند باشد.
مجموعه کتاب های ژنتیک
ژنتیک | اصول و مسائل
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
موجود
ژنتیک | اصول و مسائل
کتاب ژنتیک | اصول و مسائل نوشته سوزان الرود و ویلیام د. استانسفیلد می باشد که توسط حمیده علمی غروی و محمد صبور ترجمه شده است.این کتاب دارای 13 فصل می باشد که توسط انتشارات فاطمی چاپ شده است.
خرید انواع کتاب ژنتیک
سر فصل های کتاب ژنتیک اصول و مسائل، عبارت اند از:

فصل اول -  مبنای فیزیکی وراثت 
فصل دوم-  الگوهای وراثت 
فصل سوم-  مبنای زیست شیمیایی وراثت 
فصل چهارم - تاثیر متقابل ژنی 
فصل پنجم - ژنتیک جنسیت 
فصل ششم - پیوستگی ژنی و ترسیم نقشه کروموزومی 
فصل هفتم - سیتوژنتیک 
فصل هشتم - ژنتیک کمی و اصول به نژادی 
فصل نهم - ژنتیک جمعیت و تکامل 
فصل دهم - ژنتیک باکتری ها 
فصل یازدهم - ویروس ها، عنصرهای کوچ کننده و سرطان 
فصل دوازدهم - ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی 
فصل سیزدهم - زیست شناسی و ملکولی یوکاریتها 

زیست شناسی سلولی مولکولی
210٬000 ‎تومان
موجود
زیست شناسی سلولی مولکولی
کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی نوشته ی محمد حسین امیری می باشد. کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی مناسب برای دانشجویان پزشکی است. در این کتاب به مفاهیم زیست شناسی سلولی و مولکولی پرداخته است.
این کتاب تلاشی در راستای علم زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین مهندسی ژنتیک کرده است. پیشرفت‌های این علوم در سال‌های اخیر به قدری سریع و چشم‌گیر بوده که دانسته‌های گذشته ما در برابر آن بسیارناچیز است. مقالات پژوهشی و کتاب‌های بسیاری در این زمینه انتشار یافته است که مطالعه آن برای ما و دانشجویان این علوم کمک بسیاری به افزایش دانسته‌هایمان می‌کند.
خرید کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی
ژنتیک کلاسیک
95٬000 ‎تومان
موجود
 ژنتیک کلاسیک
ژنتیک کلاسیک یکی از بهترین کتاب های آزمون های المپیاد زیست شناسی می باشد که سعی شده  تمامی سر فصل های ژنتیک برنامه درسی المپیاد زیست شناسی در آن گفته شود. این کتاب یک منبع قابل اعتماد برای دانش آموزان، به منظور آمادگی کامل در آزمون های المپیاد زیست شناسی می باشد که با داشتن آن دیگر نیاز به گرفتن معلم خصوصی نیستید. 
مختصری از کتاب  ژنتیک کلاسیک :
از جمله کاربردهای مهم شجره نامه نویسی، بررسی الگوی وراثت یک صفت یا بیماری میان افراد است.  معمولاً وراثت صفات و بیماری در یک شجره نامه به صورت غالب و مغلوبی است. در نتیجه یکی از پرسش های متداول المپیاد زیست‌شناسی در سطح های مختلف این است که بعد از ارائه یک شجره نامه الگوی وراثت صفت مشخص شده در آن پرسیده می‌شود و...
خرید کتاب های المپیاد زیست شناسی