کتاب میر

ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس
39٬840 ‎تومان
49٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
ایمونولوژی سلولی و مولکولی
جامع ترین کتاب ایمونولوژی
 کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس مناسب برای دانشجویان علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروساز وپیراپزشکی و تمامی داوطلابان آزمون های جامع علوم پایه کاردانی به کارشناسی و کارشناسی به کارشناسی ارشد ، دستیاری و PhD می باشد. در کنار مطالب این کتاب، آزمون های علوم پایه رشته های پزشکی نیز قرار گرفته است. آرش پورغلامی به همراه مهرداد رشدی بنام این کتاب را گرد آوری کرده اند که طبق کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس ویراست سوم می باشد. در گرد آوری و ترجمه این کتاب سعی شده که کمترین اشتباه انجام شود تا مرجع بسیار خوبی برای شما باشد. موضوع این کتاب ایمن شناسی مولکولی یا ایمنی سلولی است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی را از سایت پارسانشر خریداری بفرمایید.
اورژانس های داخلی
17٬440 ‎تومان
21٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اورژانس های داخلی
نوشته دکتر مهدی موسوی و دکتر افشین امینی
کتاب اورژانس های داخلی آمده و تمامی آموزش هایی که افراد برای کار در بخش اورژانس را نیاز دارد، قرار داده است. بخش اورژانس یکی از مهم ترین بخش های هر بیمارستانی می باشد که در آن معمولا بیماران با حال وخیم در این بخش بستری می شوند و سپس در همان بخش اورژانس تصمیمات اولیه گرفته می شود. کتاب اورژانس های داخلی توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است.
شما می توانید به راحتی کتاب اورژانس های داخلی را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خرید بفرمایید.
PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم
26٬240 ‎تومان
32٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد ، دکتر میکائیل محمدی ، دکتر مجتبی حمیدی فرد و دکتر سیدرضا موسوی می باشد. کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم دارای موضوع های تکنیک های عملی آزمایشگاه تشخیصی و کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. فهرست کتاب PAS تکنیکهای عملی در آزمایشگاه تشخیصی جلد ششم کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی عبارتند از:

فصل یکم : کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی
فصل دوم : جدیدترین مرجع مقادیر آزمایشگاهی

شما می توانید به راحتی کتاب کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
هماتولوژی عملی 6 استاد
23٬840 ‎تومان
29٬800 ‎تومان -20%
موجود
هماتولوژی عملی 6 استاد
گرد آوری کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد بر عهده دکتر شعبان علیزاده، دکتر نادر وظیفه  شیزانی، دکتر مهدی و سید هادی موسوی بوده است. این استادان سعی داشته که این کتاب را  به بهترین شکل جکع آوری و ترجمه و جمله بندی نماید. درسنامه آن به صرت گام به گام می باشد که بتوانید به راحتی مفاهیم را یاد بگیرید.
مفاهیم کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد
کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد دارای مهاهیم اصول ایمنی و سلامت در آزمایشگاه هماتولوژی و آشنایی با سلول های خونی می باشد. با خواندن آن از شما انتظار می رود که مهاهیم آن بدون کوچک ترین مشکلی فرا بگیرید. کتاب آشنایی با سلول های خونی در توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است. دارای 356 صفحه می باشد که موضوع آن خون شناسی می باشد.
اصول هماتولوژی پایه
62٬400 ‎تومان
78٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول هماتولوژی پایه
کتاب اصول هماتولوژی پایه دارای آموزش پایه و مرتبط به مفاهیم خون می باشد که به کمک آن می توان مفاهیم خون شناسی را به راحتی آموخت. به کمک این کتاب می توان آموزش دید که ساختمان و نحوه تولید خون و پمپاز آن چگونه می باشد. این کتاب دارای مفاهیم و سر فصل های زیر می باشد:

 مقدمات و آشنایی با علم خون شناسی 
ساختمان و عملکرد ارگان های خون ساز
دودمان اریتروئیدی و یاخته های سرخ 
انواع یاخته های سفید و سلول های پیش ساز آن ها
 پلاکت ها،انعقاد خون و هموستاز

کتاب اصول هماتولوژی پایه نوشته دکتر امیر سید علی مهبد می باشد که مدیریت تدوین آن بر عهده دکتر منصور میرزایی بوده است. این کتاب در سال 1394 توسط انتشارات میر تالیف شده است.
خرید کتاب اصول هماتولوژی پایه
اورژانس های قلب و الکتروکارديوگرافی
10٬240 ‎تومان
12٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
اورژانس های قلب و الکتروکارديوگرافی
کتاب اورژانس های قلب و الکترو کاردیو گرافی گردآوری شده توسط مهدی موسوی ، چاپ شده توسط انتشارات کتاب میر می باشد. این  کتاب  برای استفاده از مطالب موجود در منابع معتبر که به صورت رفرانس در متن ارائه شده است حاوی تجارب نگارنده جهت تفسیر آسان تر الکتروکاردیوگرافی و مثالهای متعدد می باشد.
درسنامه جامع علوم دندانپزشکی میر (خلاصه دروس)
110٬400 ‎تومان
138٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع علوم دندانپزشکی میر (خلاصه دروس)
این کتاب ارزشمند توسط اساتید برجسته ای نوشته شده است. با خرید درسنامه جامع علوم دندانپزشکی میر میتوانید به راحتی خودتان را برای آزمون های دندان پزشکی و علوم پایه آماده کنید. 
توضیحات فنی درسنامه جامع علوم دندانپزشکی میر
این کتاب از نسخه ویرایش سوم کتاب درسنامه جامع دندانپزشکی میر می باشد، مناسب برای دانشجویان رشته های دندان پزشکی و علوم پایه است. دکتر منصور میرزایی قمی، لیلی صدری و شنتیا کاظمی به جمع آوری و تالیف مطالب این کتاب اقدام کردند.
درس و آزمون تغذيه 5
2٬800 ‎تومان
3٬500 ‎تومان -20%
موجود
درس و آزمون تغذيه 5
کتاب درس و آزمون تغذيه 5 نوشته ی دکتر منصور میرزایی و مهدیه افضلی است.
کتاب درس و آزمون تغذيه 5 مناسب برای دانشجویان رشته های پزشکی می باشد که بتوانند به راحتی آزمون درس تغذیه را داده و بدون کوچک ترین نگرانی، نمره قبولی را کسب نمایند. این کتاب توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است که دارای درسنامه ای جمع بندی شده برای مرور نکات و آمادگی در آزمون های تان می باشد.
خرید انواع کتاب های پزشکی در پارسانشر به صورت آنلاین
درس و آزمون جنين شناسی 3
4٬640 ‎تومان
5٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
درس و آزمون جنين شناسی 3
کتاب درس و آزمون جنين شناسی 3 نوشته دکتر منصور میرزایی و مهدیه افضلی است. کتاب درس و آزمون جنين شناسی از جمله کتاب های مناسب فوریت های شب امتحان است که می تواند برای شما نقش یک کتاب اساسی را ایفا کند زیرا این کتاب برای جمع بندی بسیار مناسب بوده و به کمک آن رتبه بسیار مناسبی در این درس کسب می کنید. کتاب درس و آزمون جنين شناسی 3 توسط انتشارات میر منتشر شده است. 
خرید کتاب درس و آزمون جنين شناسی 3
درس و آزمون ايمنی شناسی 9
4٬800 ‎تومان
6٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
درس و آزمون ايمنی شناسی 9
کتاب درس و آزمون ايمنی شناسی نوشته شده توسط دکتر منصور میرزایی و فاطمه حجی جو است.
کتاب درس و آزمون ايمنی شناسی 9 مناسب برای دانشجویانیست که می خواهند درس ایمن شناسی را جمع بندی و دوره قبل آزمون انجام دهند .
این کتاب دارای درسنامه و آزمون های طبقه بندی شده است که در قالب یک کتاب در آمده و توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است.
درس و آزمون آسيب شناسی 10
10٬240 ‎تومان
12٬800 ‎تومان -20%
موجود
درس و آزمون آسيب شناسی 10
کتاب درس و آزمون آسيب شناسی فوریت های شب امتحان نوشته ی دکتر منصور میرزایی و احمد معصومی می باشد.
کتاب درس و آزمون آسيب شناسی 10 مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی می باشد که توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است.
خرید کتاب درس و آزمون آسيب شناسی 10
درس و آزمون ژنتيک 11
3٬200 ‎تومان
4٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
درس و آزمون ژنتيک 11
درس و آزمون ژنتيک فوریت های شب امتحان جلد 11 از سری کتاب های درس و آزمون ژنتیک است که نوشته ی دکتر منصور میرزایی و احمد معصومی می باشد. کتاب درس و آزمون ژنتيک مناسب برای دوره و جمع بندی قبل امتحانات است که می تواند در موفقیت شما نقش تعیین کننده ای داشته باشد.این کتاب توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است. 
خرید کتاب درس و آزمون ژنتيک فوریت های شب امتحان
درس و آزمون روانشناسی 12
4٬800 ‎تومان
6٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
درس و آزمون روانشناسی 12
کتاب درس و آزمون روانشناسی 12 نوشته دکتر منصور میرزایی و فاطمه حجی جو می باشد. بدلیل فوریت های شب امتحان، کتاب درس و آزمون روانشناسی یک کتاب بسیار مناسب است که دارای نکات بسیار مهمی در مورد مجموعه رفتار ها و اقداماتیست که شما باید در شب قبل از آزمون های خود به خصوص آزمون های کنکور برای گرفتن نتایج بسیار بهتر از آن ها استفاده کنید. کتاب درس و آزمون روانشناسی 12 توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است.
آزمون های علوم پايه شهريور 90
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های علوم پايه شهريور 90
کتاب آزمون های علوم پایه مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی و دندانپزشکی است که می خواهند برای آزمون علوم پایه آمادگی پیدا کنند که این کتاب برای آزمون پایه پزشکی مناسب است که توسط سید مسعود میرقربانی، احمد معصومی و مصطفی رضایی فرد نوشته شده است که توسط نشر میر به چاپ رسیده است و می توانید از فروشگاه آنلاین پارسا نشر خریداری کنید.

آزمون های علوم پايه اسفند 90
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون های علوم پايه اسفند 90
کتاب آزمون های علوم پایه اسفند 90، گرد آوری شده توسط سعید رضا مشفقی است که توسط انتشارات میر به چاپ رسیده است و یک درسنامه ی جامع علوم پزشکی است که تمامی محتوای مورد نیاز دانشجویان پزشکی را در برگرفته است و می تواند کمک کننده ی آن ها برای آزمون علوم پایه ای باشد. که چاپ 8 این کتاب با مدیریت تدوین دکتر منصور میرزایی انجام شده است.
آزمون های علوم پايه اسفند 91
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های علوم پايه اسفند 91
کتاب آزمون های علوم پایه مناسب برای آمادگی دانشجویان رشته پزشکی برای آزمون های علوم پایه هستند که این کتاب درسنامه جامع و کامل علوم پزشکی استه توسط الهه کامیاب نژاد نوشته شده است و توسط انتشارات میر به چاپ رسیده است. می توانید از فروشگاه آنلاین پارسا نشر کتاب آزمون های علوم پايه اسفند 91 را خریداری کنید.
آزمون های علوم پايه اسفند 92
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های علوم پايه اسفند 92
کتاب آزمون های علوم پایه مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی و دندانپزشکی است که این کتاب دربرگیرنده ی آزمون های اسفند سال 92 است که توسط مژگان کارگر جمع آوری شده و توسط دکتر منصور میرزایی مدیریت و تدوین گشته است. شما می توانید این کتاب را با قیمت مناسب از فروشگاه آنلاین پارسا نشر خریداری کنید.
آزمون علوم پايه شهريور 93
6٬400 ‎تومان
8٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون علوم پايه شهريور 93
کتاب آزمون های علوم پایه 93، جمع آوری شده از آزمون های علوم پایه رشته های دندانپزشکی و پزشکی است که این کتاب توسط حمید رضا مسلمی گرد آوری شده و تدوین و مدیریت آن نیز توسط دکتر منصور میرزایی صورت گرفته است و انتشارات کتاب میر نیز آن را چاپ کرده است.
مجموعه سوالات آزمون علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی با پاسخنامه کاملاً تشریحی 
کی بوک آزمون علوم پايه شهریور 94
15٬840 ‎تومان
19٬800 ‎تومان -20%
موجود
کی بوک آزمون علوم پايه شهریور 94
کتاب درسنامه آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی شهریور 94 نوشته سید محمد پیری و زانیارمحمدی خانقاه می باشد. این کتاب دارای سوالات بسیار نزدیک به آزمون ها می باشد که کافی است آن ها را حل نموده تا با اطمینان در آزمون های علوم پایه خود شرکت کنید. مجموعه کتاب های مناسب برای آزمون علوم پایه را می توانید از پارسانشر خریداری کنید.
کتاب درسنامه جامع علوم پایه پزشکی آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی شهریور 94 
کی بوک آزمون علوم پايه اسفند 94
7٬200 ‎تومان
9٬000 ‎تومان -20%
موجود
کی بوک آزمون علوم پايه اسفند 94
درسنامه جامع علوم علوم پزشکی پایه
آزمون جامع پزشکی و دندان پزشکی اسفند 94
کتاب کی بوک آزمون علوم پايه اسفند 94 نوشته آرش فرحناکی و فربد جعفری می باشد. این کتاب دارای سوالات آزمون های علوم پایه برای درس های پزشکی و علوم پزشکی می باشد که به کمک آن می توانید انواع سوالات پایه را به راحتی جواب داده و رتبه بسیار بالایی کسب نمائید. کی بوک آزمون علوم پايه اسفند 94 توسط انتشارات کتاب میر انتشار و عرضه شده است.
آزمون علوم پايه اسفند 95
15٬040 ‎تومان
18٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون علوم پايه اسفند 95
کتاب آزمون علوم پایه اسفند 95 مناسب برای دانشجویان رشته علوم پزشکی و رشته دندانپزشکی تا اسفند 95 است که توسط غزال دفتری و سارا نجفی پازوکی نوشته شده وبه چاپ دوم رسیده است و توسط دکتر منصور میرزایی نیز مدیریت و تدوین گشته است. 
دانشجویان رشته علوم پزشکی و دندانپزشکی می توانند برای آمادگی در آزمون های علوم پایه خود از این مجموعه کتاب ها استفاده کنند.
آزمون علوم پايه شهريور 95
15٬040 ‎تومان
18٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون علوم پايه شهريور 95
درسنامه جامع پایه پزشکی و دندانپزشکی شهریور 95
درسنامه آزمون علوم پايه آزمون های جامع پزشکی و دندان پزشکی شهریور 95، مناسب برای امادگی برای آزمون های علوم پایه می باشد. کتاب آزمون علوم پايه شهريور 95 توسط غزال دفتری و سارا نجفی پازوکی گرد آوری و تالیف شده و توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است. آزمون علوم پايه شهريور 95 مناسب برای داوطلبان رشته های پزشکی و دندان پزشکی می باشد که آن ها را برای آزمون علوم پایه آماده کند.
آزمون علوم پايه اسفند 96
19٬840 ‎تومان
24٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون علوم پايه اسفند 96
کتاب درسنامه جامع علوم پایه پزشکی آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی اسفند 96 نوشته دکتر منصور میرزایی می باشد. کتاب درسنامه جامع علوم پایه پزشکی آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی اسفند 96 مناسب برای افراد و دانشجویانی می باشد که می خواهند در آزمون های علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی نمره بالا و قبولی را کسب نمایند.این کتاب توسط انتشارات کتاب میر منتشر و عرضه شده است.
کتاب درسنامه جامع علوم پایه پزشکی آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی اسفند 96
کی بوک علوم پایه اردیبهشت 97
15٬840 ‎تومان
19٬800 ‎تومان -20%
موجود
کی بوک علوم پایه اردیبهشت 97
کتاب درسنامه جامع پایه پزشکی و دندانپزشکی اردیبهشت 97 (میان دوره) نوشته شده توسط دکتر غزال دفتری ، سارا نجفی پازوکی است. کتاب درسنامه جامع پایه پزشکی و دندانپزشکی اردیبهشت 97 دارای مجموعه سوالاتی است که می تواند شما را تا حد بسیار زیادی شما را برای آزمون ها آماده نموده و این اطمینان را به شما بدهد که می توانید به کمک آن در آزمون های خود قبول شوید.
خرید سری کتاب های کی بوک علوم پایه 
درسنامه جامع علوم پایه پزشکی اسفند 97
19٬840 ‎تومان
24٬800 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی
آزمون های اسفند 97
این کتاب حاوی درسنامه جامع علوم پایه پزشکی و آزمون های جامع علوم پایه علوم پزشکی و دندانپزشکی اسفند 97 می باشد که توسط غزال دفتری و سارا نجفی پازوکی نوشته شده است و برای آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی به کار می رود.
درسنامه علوم پايه (خلاصه دروس) پزشکی
142٬400 ‎تومان
178٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه علوم پايه (خلاصه دروس) پزشکی
کتاب درسنامه علوم پایه پزشکی دارای خلاصه دروس به صورت کاملا مفهومی می باشد. این کتاب نوشته شده ی سعید غفاری است که توسط منصور میرزایی تدوین شده است. کتاب درسنامه علوم پايه (خلاصه دروس) پزشکی توسط انتشارات میر به چاپ رسیده است که می توانید از پارسا نشر با قیمت مناسب تهیه کنید.
خرید درسنامه علوم پايه (خلاصه دروس) پزشکی
ایمنولوژی چهار استاد
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ایمونولوژی چهار استاد
کتاب ایمنولوژی چهار استاد نوشته ابوالعباس ، کوبی ، استایس و رویت ( Abbas و Kubi و Stiles و Roitt) می باشد. به این کتاب به این دلیل ایمنولوژی چهار استاد می نامند که توسط این 4 استاد بسیار معروف نوشته شده است و دارای موضوع ایمنولوژی می باشد. ایمنولوژی چهار استاد زیر نظر دکتر محمد وجگانی توسط هادی غضنفری و سیدرضا موسوی ترجمه شده است. ایمونولوژی(Medical Immunology) شاخه ای از علوم پزشکی می باشد. علم ایمونولوژی مطالعه ساختار و عملکرد سیستم ایمنی بدن در تمام ارگانیسم ها است. سیستم ایمنی مهم ترین نقش را در شناخت نوع  بیماری‌ که بیمار به آن گرفتار شده است ایفا می کند.
خرید ایمنولوژی چهار استاد به صورت آنلاین
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی
102٬400 ‎تومان
128٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی به انظمام آزمون های فیزیولوژی زیر نظر سید علی حائزی روحانی می‌باشد. مدیریت تدوین آن برعهده منصور میرزایی است. آزمون های این کتاب بر اساس کتاب فیزیولوژی پزشکی اثر گایتون و کتاب کلیات پزشکی اثر ویلیام گانونگ و کتاب فیزیولوژی اثر متیو لوی است. مؤلفین این کتاب رخساره‌ سادات عقیلی، حامد اختیاری، بهنود شاهی، سیدعلی حائری‌روحانی، نرگس بلوچ و محمد حسین کاظمی می‌باشند.
فهرست مطالب کتاب فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی شامل موارد زیر است:

مقدمه ای بر فیزیولوژی
فیزیلولوژی غشاء عصب عضله
قلب
گردش خون
کلیه و مایعات بدن
تنفس
درس و آزمون بيوشيمی 4
10٬240 ‎تومان
12٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
درس و آزمون بيوشيمی 4
کتاب درس و آزمون بيوشيمی 4 نوشته دکتر منصور میرزایی است. تحقیقات بیوشیمی شامل شناخت مکانیسم‌های آنزیمی و سینتیکی است که پروتئین‌ها را از DNA و RNA و اسیدهای آمینه در طول فرایند رونویسی، ترجمه و فرایندهای متابولیسمی سلول تولید می کنند.
به کمک کتاب درس و آزمون بيوشيمی 4 شما می توانید در آزمون های خود نمره های بسیار بالایی کسب نمایید زیرا این کتاب دارای نمونه تست ها و درسنامه ای بسیار کاربردی است که می تواند برای آمادگی آزمون، گزینه ی مناسبی برای شما باشد.
PAS (انگل ، قارچ) جلد پنجم
69٬600 ‎تومان
87٬000 ‎تومان -20%
موجود
تکنیک های عملی در آزمایشگاه تشخیصی 
انگل شناسی ، قارچ شناسی و روش های عملی در آسیب شناسی
کتاب PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم  نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد، دکتر میکائیل محمدی، دکتر مجتبی حمیدی فرد، دکتر سید رضا موسوی می باشد. این PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم چاپ چهارم می باشد. کتاب PAS  (انگل ، قارچ)  توسط انتشارات کتاب میر به چاپ رسید. PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم دارای مضووع هایی در مورد انواع انگل ها و قارچ ها می باشد که به شما نحوه ی مقابله با آن ها نیز آموزش می دهد.
سرفصل های کتاب :

بخش اول : انگل شناسی
بخش دوم : قارچ شناسی
بخش سوم : روش های عملی در آسیب شناسی

خرید اینترنتی کتاب تکنیک های عملی در آزمایشگاه تشخیصی از پارسانشر