جی.کی.رولینگ

هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم (قدیم)
62٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم
نوشته جی.کی رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است
مجموعه کتاب های هری پاتر، از محبوب ترین رمان های نوجوانان است که واقعا زیباست و داستانی سرگرم کننده دارد. در این کتاب فصل های 15 تا 26 سری دوم یا همان هری پاتر و محفل ققنوس را در برمیگرد. داستان از آن جا شروع می شود كه كلاس آمادگى در برابر جادوى سياه برگزار نميشود. هری اين كلاس را براى مبارزه در برابر ولدمورت قاتل پدر و مادرش بیشتر دوست داشت، اما اتفاق های هیجان انگیز در دوئل و شک کردن به هری برای بودن نواده اسلیترین از دستاورد های این دوئل کلاب است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم نوشته جی.کی.رولینگ را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و فرزند نفرین شده
76٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شدهنوشته جی.کی. رولینگ، جان تیفانی و جک ثورن و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده را می توان به عنوان یکی از اسپین آف های معرف و نسبتا موفق دنیای هری پاتر معرفی کرد. در حقیقت شخصیت‌های اصلی داستان آلبوس، پسر هری پاتر و اسکورپیوس، پسر دریکو مالفوی هستند. هری پاتر حالا کارمند وزارت جادو است. او و همسرش می‌خواهند فرزندشان آلبوس را به هاگوارتز بفرستند. آن‌ها برای بدرقه بچه‌ها به ایستگاه معروف نه و سه چهارم آمده‌اند. اما در این میان مشکلی وجود دارد. آلبوس از رفتار گذشته پدرش راضی نیست. او و اسکورپیوس تصمیم می‌گیرند که زمان را تغییر بدهند و به گذشته برگردند. با ساختن یک خط زمانی جدید آن‌ها به زمان دیگری سفر می‌کنند و با مشکلات عجیبی رو به رو می‌شوند.خرید کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده از پارسانشر با تحویل درب منزل شما
هری پاتر و جام آتش
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و جام آتش
نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسید
در این قسمت از مجموعه هری پاتر مرتبط با مسابقه دوره ای سه جادوگر از مدارس هاگوارتز، بوباتون و دارمسترانگ است، که در این دوره در هاگوارتز برگزار خواهد شد. برای شرکت در مسابقه باید حداقل 17 سال سن داشته باشند و هری نمی‌تواند شرکت کند. هر شخصی که می خواهد در مسابقه شرکت کند، باید نام خود و مدرسه اش را روی کاغذی نوشته و داخل جام آتش بیندازد! در روز انتخاب سه شخص برگزیده، جام آتش نام سه نفر را از سه مدرسه به بیرون پرت می‌کند و این نشانه ی این است که آن سه نفر برای مسابقه انتخاب شده‌ است، اما ناگهان نام هری نیز از جام بیرون می‌آید و همه در عین تعجب با او دشمنی پیدا می‌کنند، حتی بهترین دوستش رون ویزلی!
شما پاترمور عزیز برای خرید کتاب هری پاتر و جام آتش نوشته جی.کی.رولینگ به صورت اینترنتی کافی است تا روی دکمه زیر کلیک کنید.
هری پاتر و حفره اسرارآمیز
24٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و حفره اسرارآمیز
نوشته جی.کی.رولینگ . ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
داستان از جایی شروع می‌شود که هری در اولین تابستان خود را در مدرسه هاگواترز سپری میکند؛ ولی باید در خانه خاله اش به زور بماند. او یک جن خانگی با نام دابی را ملاقات می کند که به او هشدار می‌دهد که امسال را به مدرسه نرو. بعد از آن با سه نفر از دوستانش که با ماشینی پرنده به دنبالش آمده‌اند از دست خاله و شوهر خاله بد اخلاقش فرار می‌کند و به خانه دوستش می‌رود. بعد از اینکه سال تحصیلی آغاز می شود اتفاقات عجیبی می‌افتد، گربه سرایدار با طلسمی عجیب و خطرناک بیهوش می‌شود و با خون او این نوشته‌ بر دیوار حک می‌شود : تالار اسرار گشوده شده‌ است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و حفره اسرارآمیز نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و محفل ققنوس ( جلد سوم)
68٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس ( جلد سوم)
نوشته جی.کی. رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
هری پاتر و محفل ققنوس کتابی دیگر از مجموعه جذاب و خواندنی هری پاتر؛ که به دلیل حجم زیاد این قسمت از مجموعه در 3 جلد چاپ شده است. در این قسمت از داستان به جایی میرسیم که ولدرمورت به صورت مخفیانه در داستان قرار دارد و به هر شکلی، توهمی در ذهن هری شکل می بندد که او را به سمت سازمان اسرار و مرگ خواران می کشاند. از طرفی دامبلدور هم برای مقابله با ولدرمورت تشکل گروهی می دهد به نام محفل ققنوس
برخی از سرفصل های کتاب: سانتور و خبرچین، بدترین خاطره‌ی اسنیپ، مشاوره‌ی شغلی، گراوپ، آزمون سمج، آن سوی آتش
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و محفل ققنوس (جلد سوم) نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا قاسمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و شاهزاده دورگه جلد دوم
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه جلد دوم
نوشته جی.کی. رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه
سری ششم مجموعه محبوب هری پاتر، هری پاتر و شاهزاده دورگه
هری پاتر سال ششم مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز‌ است و با «آلبوس پرسیفول ولفریگ برایان دامبلدور»، مدیر مدرسه‌ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز کلاس خصوصی دارد. هری در این سال با زندگی و سرگذشت «لرد ولدمورت» بیشتر آشنا می‌شود و کتاب کهنه‌ ای پیدا می‌کند که دارای یادداشت‌های حاشیه‌ای درباره‌ی معجون سازی است. او به‌ واسطه‌ی این کتاب می‌تواند در درس معجون سازی رتبه‌ ی اول را در مدرسه کسب کند. اما مشخص نیست این کتاب متعلق به چه کسی بوده است. تنها سرنخی که دارد این است که، این کتاب توسط شاهزاده دورگه امضا شده است.
شما پاترمور عزیز، می‌توانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و یادگاران مرگ جلد دوم
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ جلد دوم
نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط نشر تندیس به چاپ رسید.
کتابی که سرنوشت داستان را مشخص میکند و همه چیز معلوم می شود. هری پاتر به دنبال جان پیچ های لرد ولدمورت است. سوروس اسنیپ به عنوان مدیر مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز برگزیده شده و نماینده لرد سیاه است. در این کتاب به حقایقی در مورد خانواده‌ی دامبلدور، پی میبریم. آخرین جمله این داستان با حالتی بسیار اسرارآمیز تمام می‌شود: "نوزده سال بود که جای زخم هری درد نگرفته بود. همه چیز عالی بود."
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ جلد دوم نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر خریداری کنید.
هری پاتر و محفل ققنوس (جلد اول)
63٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس (جلد اول)نوشته جی.کی. رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.در این بخش از مجموعه هری پاتر میرسیم به محفل ققنوس. در این بخش به دلیل گستردگی و پرحجم بودن اثر در برگرداندن به فارسی مجموعه ای 3 جلدی از محفل ققنوس را داریم که هم اکنون جلد اول آن را مشاهده می نمایید. در داستان این قسمت از کتاب، دلورس آمبریج که از وزارت سحر و جادو برای تدریس درس دفاع در برابر جادوی سیاه در مدرسه هاگوارتز انتخاب شده‌ است، به مرور زمان والا رتبه تر می شود. او یک معلمک منفور است و در مواجهه هری با دیوانه ساز خواستار اخراج هری از جامعه جادوگران بود.خرید جلد اول پنجمین کتاب هری پاتر یا همان هری پارت و محفل ققنوس در پارسانشر 
هری پاتر و شاهزاده دورگه جلد اول
60٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه جلد اول
نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
ششمین بخش از مجموعه کتاب های فوق جذاب هری پاتر؛ هری پاتر و شاهزاده دورگه نام دارد. داستان از آنجایی شروع میشود که هری در ششمین سال از بودن در مدرسه هاگوارتز متوجه می شود که لرد ولدمورت دارای 7 هوکوراکس یا همان جان پیچ است که تا الان دو عدد از آنها نابود شده است. پس با مدیر مدرسه علوم و فنون جادوگری یعنی آلبوس دامبلدور به بیرون مدرسه برای یافتن آن جاودان سازها می روند.
برخی از سرفصل های کتاب: آن وزیر دیگر، بن‌بست اسپینر، وصیت‌نامه و جن خانگی، هوریس اسلاگهورن، خلط اضافی، مسیر بیراهه‌ی دراکو
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه جلد اول نوشته‌ی خانم رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و محفل ققنوس (جلد دوم )
62٬000 ‎تومان
موجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس (جلد دوم )
نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
در مجموعه هری پاتر می رسیم به هری پاتر و محفل ققنوس، جایی که هری پاتر پنجمین سال حضور در مدرسه هاگوارتز را پشت سر میگذارد. داستان محفل ققنوس یکی از طولانی ترین داستان های مجموعه هری پاتر است به همین دلیل در برگرداندن به فارسی در 3 جلد توسط ویدا اسلامیه با نهایت ظرافت و دقت ترجمه و توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است. برمیگردیم به داستان کتاب وقتی که لرد ولدمورت بازگشته است. در سازمان اسرار جنگی بزرگ و دیدنی میان هری پاتر، لرد ولدمورت و آلبوس دامبلدور، مدیر مدرسه‌ ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز شکل می‌گیرد و گوی پیشگویی می‌شکند. در همین حین وزیر سحر و جادو به سازمان اسرار می‌آید و با ولدمورت رو به‌ رو می‌شود.
خرید اینترنتی کتاب هری پاتر و محفل ققنوس (جلد دوم) نوشته جی.کی.رولینگ و با ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر بخواهید و درب منزل تحویل بگیرید.