جامی

مگس ها
8٬800 ‎تومان
11٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مگس ها
نوشته ژان پل سارتر و ترجمه صدیق آذر که توسط انتشارات جامی به چاپ در آمده
کتاب مگس ها یکی از تحسین شده ترین رمان هاییست که چندین بار در سراسر دنیا روی پرده نمایش رفته است. داستان این نمایشنامه متشکل از 15 شخصیت مختلف است که در یکی از شهر های یونان قدیم رخ داده است و این شخصیت ها همان اسطوره های روم و یونان باستان اند. از جمله این  شخصیت ها می توان زئوس خدای خدایان یونان و ژوپیتر خدای خدایان روم و... نام برد. کتاب مگس ها نوشته ژان پل سارتر برای کسانی که میخواهند خود را غرق در هنر کنند و از داستان سرایی لذت میبرد مناسب است. این کتاب بسیار پرطرفدار است زیرا فضایی پر از ناآرامی و شلوغی در روح را به تحریر در آورده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مگس ها به قلم ژان پل سارتر و ترجمه صدیق آذر را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات)
19٬200 ‎تومان
24٬000 ‎تومان -20%
موجود
قلعه حیوانات
کتاب قلعه حیوانات که همه آن در ایران را به نام مزرعه حیوانات می شناسند. داستان کتاب قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) عبارت است از خوکی به نام میجِر پیر که حیوانات را دور خود جمع می کند و به آن ها از ستم ها و ظلم هایی که به آن ها شده می گوید و حیوانات را برای انقلابی علیه انسان ها آماده می نماید. کتاب قلعه حیوانات نوشته جورج اورول می باشد که امیر امیرشاهی مترجم آن می باشد.
خرید کتاب مزرعه حیوانات