آنتون چخوف

بانو با سگ ملوس
19٬000 ‎تومان
موجود
کتاب بانو با سگ ملوس
و چند داستان دیگر
نوشته آنتوان چخوف و ترجمه عبدالحسین نوشین که توسط انتشارات نگاه در سال 1395 به پنجمین نوبت چاپ خود رسید
 کتاب بسیار پرفروش و معروف بانو با سگ ملوس دارای چند داستان کوتاه، تاثیر گذار و زیبا است که به زیبایی بیان شده است. داستان کتاب بانو با سگ ملوس در مورد مرد متاهلی است که عاشق دختری می شود و به فکر خیانت فرو میرود تا به او برسد و اتفاق هایی که این بین می افتد.
این کتاب شامل داستان های کوتاه دیگری هم هست از جمله: 
«چاق و لاغر»، «آفتاب‌پرست»، «ماسک»، «وانکا»، «شوخی»، «سرگذشت ملال‌انگیز»، «سبک‌سر»، «انگور فرنگی»، «ئیونیچ»، «جان دلم» و «بانو با سگ ملوس»
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بانو با سگ ملوس نوشته چخوف و ترجمه عبدالحسین نوشین را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
دشمنان
9٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب دشمنان
نوشته آنتوان چخوف و ترجمه سیمین دانشور که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
مهم ترین مسئله در شکل دهی شخصیت هر انسان در کودکی آن و در خانواده است، این موضوعی است که چخوف هشدار آن را برای خانواده های سطح متوسط شوروی سابق در این کتاب داده است و سعی کرده است که دروغ و نیرنگ خانواده را به نمایش بکشد و به آنان هشدار میدهد که این مسئله در آینده دچار فاجعه خواهد شد زیرا این کودکان آینده ی یک ملت هستند و آنان اند که آینده را شکل میدهند.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب دشمنان به قلم آنتوان چخوف و ترجمه سیمیمن دانشور را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید