بیولوژی سلولی و مولکولی

بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ، سالار بختیاری و پیام محمدی 
کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای موضوع های ساختار و فعالیت در پروتئین ها و آنزیم ها ،آنزیم های همچون کینتیک، مکانیسم و...، بیوانرژتیک، متابولیسم کربوهیدرات ها ،متابولیسم لیپیدها، بیوشیمی ارتباطات خارج سلولی و داخل سلولی تابولیسم پروتئین ها و اسیدهای آمینه، ساختمان، عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی می باشد.
کتاب بیوشیمی مصورهارپر 2018 جلد اول نوشته ویکتور رادول (victor rodwell) است که توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و پیام محمدی می باشد که توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. این کتاب ترجمه ی ورژن سال 2018 این کتاب می باشد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
همچنین جلد دوم این کتاب هم در سایت پارسانشر موجود می باشد.
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
ضروریات بیوشیمی جلد پنجم بیولوژی مولکولی
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
ضروریات بیوشیمی جلد پنجم بیولوژی مولکولی
مجموعه کتاب های ضروریات بیوشیمی جلد 5
نوشته رضا محمدی
این کتاب از سری مجموعه کتاب های ضروریات بیوشیمی می باشد که جلد 5 آن است. در جلد پنجم این کتاب در مورد بیولوژی مولکولی توضیح داده است.
به مطالعه زیست‌شناسی در سطح مولکولی را، زیست شناسی مولکولی گویند. زیست شناسی مولکولی دارای قسمت های مشترکی با  شیمی زیست‌شناسی و علم ژنتیک و بیوشیمی است. به  زیست‌شناسی مولکولی علم استنباط برهم‌کنش‌های مولکولیِ فعالیت‌های بیولوژی در بین سیستم‌های مختلف درون سلولی نیز می گویند که شامل ارتباطات بین DNA, RNA، پروتئین و بیوسنتز آن‌ها است.
شما می توانید کتاب ضروریات بیوشیمی جلد پنجم را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری بفرمایید
کشت سلول های جانوری
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
کشت سلول های جانوری
روش های پایه و کاربرد های تخصصی
کتاب کشت سلول های جانوری مناسب برای دانشجویان پزشکی و دامپزشکی می باشد که در آن درمورد کشت سلول های جانوری آموزش داده و این کتاب توسط فاطمه ابرقوئی کهکی، زهره بلندی، واحده حسینی، زهره کریمی، مریم وحدت لاسمی ، سمیرا بهرامی، لیلا بیک محمدی، نعیمه خالصی، سیما کلانتری، وحید فلاح عمرانی ، وحید کیا و تینا نفریه ترجمه شده است.
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد اول)
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد اول)
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد اول) نوشته هاروی لودیش، که دکتر جواد محمدنژاد، دکتر محمد پاژنگ، دکتر یعقوب پاژنگ، دکتر مهدی ایمانی، سمیه صادقی آن را ترجمه کرده اند.
کتاب پیش رو، جلد اول از ترجمه ی ویراست هشتم"Molecular Cell Biology by Harvey Lodish" است. کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش از جمله معتبرترین منابع بیولوژی سلولی و مولکولی است. کتاب لودیش به خوبی توانسته مرز های مشترک بیولوژی سلولی و بیوشیمی را به تصویر کشانده و در مباحثی مانند غشا، انتقال پیام، حمل و نقل وزیکولی و اسکلت سلولی، سیستم عصبی و ایمنی این امر به خوبی مشخص شده است.
فروش کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد اول)
BCQ بانک ﺟامع سواﻻت زیست شناسی سلولی مولکولی
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
BCQ بانک جامع سواﻻت زیست شناسی سلولی مولکولی 
فهرست مطالب کتاب BCQ - بانک جامع سوالات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش  : 
- فصل اول : سلول ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل دوم : درشت مولکول ها و بیومولکول ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل سوم : غشاء و مبادلات سلول ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل چهارم : ترافیک  درون سلولی وزیکول ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل پنجم : میتوکندری ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل ششم : پلاست ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل هفتم : ریبوزوم ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
و.......
زيست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتيک
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
زيست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتيک 
کتاب زيست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتيک نوشته ی دکتر مجید مهدوی و دکتر سید محمد امین موسوی می باشد. این کتاب تلاشی در راستای علم زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین مهندسی ژنتیک است. پیشرفت‌های این علوم در سال‌های اخیر به قدری سریع و چشم‌گیر بوده است که دانسته‌های گذشته ما در برابر آن بسیار ناچیز است.کتاب زيست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتيک مهدوی توسط انتشارات دانش پژوهان جوان منتشر شده است.
خرید کتاب زيست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتيک
کتاب جامع سلولی و مولکولی
148٬500 ‎تومان
165٬000 ‎تومان -10%
کتاب ﺟامع سلولی و مولکولی
کتاب جامع سلولی و مولکولی یکی از کامل ترین و بهترین کتاب های سلولی ملکولی است. کتاب جامع سلولی و مولکولی مناسب برای ازمون های کنکور می باشد زیرا این کتاب یک کتاب جامع و کامل بوده و تمامی مفاهیم مورد نیاز شما در آن موجود می باشد که همین باعث شده که شما نیاز به خرید چند جلد کتاب برای درس سلولی و مولکولی نداشته باشید. کتاب جامع سلولی و مولکولی نوشته منصور عرب و ملیحه میرگلوی بیات می باشد.
فروش کتاب جامع سلولی و مولکولی
ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی
کتاب ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی نوشته حامد صمدی و مهسا نایب هاشمی می باشد. این کتاب مناسب کلیه رشته‌های وزارت بهداشت و وزرات علوم و دانشگاه آزاد می باشد.
 کتاب ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی کتابی کامل و جامع می باشد که تمامی نکات مورد نیاز شما در آن موجود است. کتاب ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی توسط انتشارات گروه تالیفی دکتر خلیلی منتشر شده است. مطالعه اين كتاب را به آن دسته از دانشجويان عزيزي كه قصد شركت در كنكورهای كارشناسی ارشد و دكتری تخصصي رشته‌های مختلف علوم زيستی و پزشكی را دارند توصيه ميكنیم.
خرید کتاب ميانبر الگوريتم سلولی و مولکولی
خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016
157٬500 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -10%
خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 
کتاب خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016، نوشته هاروی لودیش و آرنولد برک می باشد که  سمیه صادقی ، معصومه علیپور و فاطمه ابرقوئی کهکی آن را ترجمه کرده اند. کتاب خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 در واقع به صورت یک کتاب خلاصه و جزوه ای کامل از کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی است. 
این کتاب به عنوان منبع برای آزمون های کارشناسی -کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین آزمون های استخدامی میباشد.
خرید کتاب خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016
میتوکندری (چشم انداز نوین)
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
میتوکندری (چشم انداز نوین)
کتاب میتوکندری (چشم انداز نوین) نوشته دکتر مصطفی عبادی و الهه دوخه است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ می باشد. میتوکندری، اندامکی می باشد که وظیفه اصلی آن تنفس سلولی است. کاربرد آن انتقال انرژی است که موجب می‌شود انرژی شیمیایی موجود در مواد غذایی با عمل فسفوریلاسیون اکسیداتیو، به صورت پیوندهای پرانرژی فسفات ATP  ذخیره بشود.
خرید کتاب میتوکندری (چشم انداز نوین) 
زیست شناسی سلولی مولکولی
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
زیست شناسی سلولی مولکولی
کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی نوشته ی محمد حسین امیری می باشد. کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی مناسب برای دانشجویان پزشکی است. در این کتاب به مفاهیم زیست شناسی سلولی و مولکولی پرداخته است.
این کتاب تلاشی در راستای علم زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین مهندسی ژنتیک کرده است. پیشرفت‌های این علوم در سال‌های اخیر به قدری سریع و چشم‌گیر بوده که دانسته‌های گذشته ما در برابر آن بسیارناچیز است. مقالات پژوهشی و کتاب‌های بسیاری در این زمینه انتشار یافته است که مطالعه آن برای ما و دانشجویان این علوم کمک بسیاری به افزایش دانسته‌هایمان می‌کند.
خرید کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی
بیولوژی سلولی مولکولی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
بیولوژی سلولی مولکولی
کتاب بیولوژی سلولی مولکولی نوشته دکتر جواد محمدنژاد، دکتر فریده طالبی، دکتر محمدرضا شکوه امیری، حامد صمدی و محمد علیزاده است. کتاب بیولوژی سلولی مولکولی مناسب برای دانشجوبان رشته پزشکی می باشد که در آن تمامی مفاهیم مورد نیاز در باره ی سلول و مولکول ها را آموزش داده است.
این کتاب جهت آمادگی برای شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی (Ph.D) رشته‌های مختلف علوم زیستی و پزشکی نیز عرضه شده است.
خرید اینترنتی بیولوژی سلولی مولکولی
گنجینه نکات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016
43٬200 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -10%
گنجینه نکات زیست شناسی مولکولی لودیش 2016
کتاب گنجینه نکات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 نوشته سمانه چگنی و و فاطمه فخر می باشد.کتاب گنجینه نکات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 دارای تمامی نکاتی است که شما در زیست شناسی مولکولی نیاز دارید و به کمک آن می توانید در تمامی آزمون های خود نمره خوبی کسب نمائید.
مناسب رشته های : کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های علوم پایه پزشکی و مجموعه زیست‌شناسی 
خرید کتاب گنجینه نکات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016
خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 QR
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 QR
کتاب خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016 QR، نوشته هاروی لودیش است که توسط حسین نعمتی و حمیدرضا سلیمان پور و تحت نظر دکتر محمد کرامتی پور ترجمه شده است. این کتاب همچون جزوه ای کامل و بسیار کاربردی از کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش می باشد.
خرید کتاب خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2016
سلول های بنیادی به زبان ساده
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
سلول های بنیادی به زبان ساده
کتاب سلول های بنیادی به زبان ساده نوشته لاری گلداستین و مگ اشنایدر می باشد که توسط کیانوش خلوقی و ابراهیم شهبازی، مژده سجودی و مسعود وثوق ترجمه شده و این ترجمه زیر نظر دکتر حسین بهاروند بوده است. کتاب سلول های بنیادی به زبان ساده مناسب برای رشته پزشکی می باشد که مبحث سلول های بنیادی و یاخته های بنیادی را برای شما به زبان ساده توضیح داده است.
خرید کتاب سلول های بنیادی به زبان ساده
صفر تا صد زیست شناسی سلولی و مولکولی
124٬200 ‎تومان
138٬000 ‎تومان -10%
صفر تا صد زیست شناسی سلولی و مولکولی
کتاب صفر تا صد زیست شناسی سلولی و مولکولی نوشته ناصر هاشمی گودال، نژاد مهدی و قاسم براتی می باشد.
صفر تا صد زیست شناسی سلولی و مولکولی دارای سر فصل های زیر است :


بخش اول: سلولی
فصل اول: مولکول ها، سلول ها و موجودات زنده مدل
فصل دوم: ساختارهای شیمیایی
فصل سوم: ساختار و عملکرد پروتئین
فصل چهارم: ساختار غشاهای زیستی
فصل پنجم: انتقالات غشایی یون‌ها و مولکول‌های کوچک
فصل ششم: حرکت پروتئین‌ها به غشا و اندامک‌ها
فصل هفتم: حمل و نقل وزیکولی، ترشح و آندوسیتوز
فصل هشتم: انتقال پیام و گیرنده‌های جفت شده با G- پروتئین
فصل نهم: مسیرهای پیام رسانی کنترل کننده بیان ژن
فصل دهم: سازماندهی سلولی و حرکت I: ریزرشته‌ها
فصل یازدهم: سازماندهی سلولی و حرکت II:میکروتوبول‌ها و فیلامان‌های بینابینی
فصل دوازدهم: گردهمایی سلول برای تشکیل بافت
فصل سیزدهم: انرژتیک سلولی
فصل چهاردهم: چرخه سلولی
فصل پانزدهم: سرطان
فصل شانزدهم: سلول‌های بنیادی، تقارن و مرگ سلولی
بخش دوم: مولکولی
فصل دوم: چکیده مولکولی لودیش
بخش سوم: تکنیک های لودیش
فصل سوم: تکنیک‌های مطالعه پروتئین ها
فصل چهارم: کشت و مشاهده سلول ها
فصل ششم: تکنیک های ژنتیک مولکولی
مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد اول)
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد اول)
این کتاب شامل 20 فصل می باشد :
- مقدمه ای بر سلول ها
- ترکیبیات شیمیایی سلول ها
-انرژی ، کاتالیز و بیوسنتز
-ساختمان و عملکرد پروتئین ها 
-DNA و کروموزوم ها
- همانند سازی ، ترمیم و نوترکیبی DNA
-کنترل بیان ژن و ....
خرید انواع کتاب های زیست شناسی
چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر
37٬800 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -10%
چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر
کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر نوشته ویور، رابرت فرانکلین می باشد. این کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی ویور ترجمه دکتر سعید قیاسوند، محمدامین جاویدی، دکتر فیروزه علویان، عشرت بیرانوند می باشد. کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر کتابی شناخته در زمینه مولکولی و ژنتیک است که در آن زیست شناسی مولکولی را به صورت خیلی دقیق مورد مطالعه قرار داده است. ناشر کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی وی ور انتشارات برای فردا می باشد.
چکیده زیست شناسی مولکولی ویور
برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی
25٬380 ‎تومان
28٬200 ‎تومان -10%
برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی 9
کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی نوشته محسن یاوری و معین علی اکبری، فاطمه معروف خانی و سارا بی طرفان می باشد. به کمک این کتاب می توانید برای انواع سوال های آزمون های کنکور آماده شده و درصد های بالایی در درس زیست شناسی بیاورید. کتاب برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی توسط انتشارات خسروی منتشر شده است. 
سرفصل های کتاب برای کنکور زیست شناسی سلولی مولکولی  
بخش اول: زیست شناسی مولکولی 
فصل اول: مقدمه ای بر انواع سلول و اجزای سازنده آن 
فصل دوم: ساختار و عملکرد پروتئین ها
فصل سوم : مکانیسم های پایه ژنتیک مولکولی 
فصل چهارم: ساختار ژن یوکاریوتی
فصل پنجم: کنترل رو نویسی بیان ژن 
فصل ششم:تنظیم پس از رو نویسی ژن ها
فصل هفتم: انتقال پیام و گیرنده های همراه پروتئین G
فصل هشتم: مسیر های پیام رسانی که بیان ژن را کنترل می کنند
فصل نهم : سرطان
خرید کتاب برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
کتاب مجموعه سوالات کنکور دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی دارای سوالات سولات آزمون های دکتری سال های 91-92 تا سال 96-97 می باشد که شما بتواند به راحتی و و بدون کوچکترین دغدغه ای به این سوالات دسترسی داشته باشید. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی می تواند شما را تا حدودی با سوالات آزمون های دکتری آشنا کند.
مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس 2019
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس 2019 از پارسا نشر
کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس 2019 یکی از معتبرترین منابع بیولوژی سلولی و مولکولی می باشد که به خوبی توانسته است مرز های مشترک بیولوژی سلولی و مولکولی و بیوشیمی را به تصویر بکشد به خصوص در مباحثی مانند غشاها، انتقال پیام  و ساختار اسید های نوکلئیک این امر به خوبی مشاهده می شود.
یکی از ویژگی های ممتاز کتاب زیست شناسی سلولی آلبرتس نگارش آن به زبان ساده است طوری که خواننده با هر پایه علمی می تواند درک بسیار عمیقی از مباحث سلولی و مولکولی پیدا کند.
کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس 2019 ترجمه دکتر جواد محمد نژاد و تحت نظارت دکتر پروین پاسالار می باشد.
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 توسط هیئت مولفین نوشته شده است. کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 مناسب برای کسانی است که می خواهند در آزمون درس زیست شناسی شرکت کنند.  بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 دارای سه دفترچه می باشد که این سه دفترچه عبارت اند از:

دفترچه یک: علوم سلولی و مولکولی
دفترچه دو: علوم گیاهی
دفترچه سه: علوم جانوری

خرید کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96