چشم پزشکی

چشم پزشکی عمومی جوادی
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
چشم پزشکی عمومی جوادی
کتاب چشم پزشکی عمومی به نویسندگی یکی از مفتخر‌ترین چشم پزشکان کشورمان یعنی جناب آقای دکتر محمد علی جوادی که مدیریت گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به عهده دارند، می‌باشد. البته لازم به ذکر است ایشان به همراه اعضاء هیئت ممتحنه بورد تخصصی چشم پزشکی با نام های دکتر سپهر فیضی و دکتر دانیال نجدی، این اثر را ارائه نمودند. کتاب چشم پزشکی عمومی به عنوان رفرنس چشم پزشکی عمومی و آزمون های مربوط به این رشته تعیین شده است.
این کتاب دارای ۲۷۲ صفحه، ۲۹ فصل و ۳ ضمیمه می‌باشد که برای متقاضیان شرکت در امتحانات تخصصی رشته چشم ‌پزشکی تهیه و منتشر شده است.
ABC درس آزمون بيماری های چشم
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
ABC درس آزمون بيماری های چشم
ویژگی های این کتاب

کتاب abc چشم جزو بهترین و پرفروش ترین منابع چشم پزشکی برای امتحانات دستیاری و پیش کارورزی است که تمامی سوالات سال 92-97 را پوشش داده است. هم اکنون این کتاب را میتوانید از فروشگاه آنلاین پارسا نشر تهیه نمائید.
آزمون های تمرينی چشم
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
آزمون های تمرينی چشم
کتاب آزمون‌های تمرینی (چشم) نوشته دکتر کامران احمدی دارای سوالات دستیاری و پرانترنی تمام قطب های کشور تا شهریور ۹۸ به همراه سوالات درون دانشگاهی است. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده چشم توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. به کمک کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده چشم می توانید سوالات آزمون های را جواب داده و نمره قبولی را کسب نمایید. این کتاب دارای 653 عدد سوال می باشد.
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده چشم
Guideline چشم
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
Guideline چشم
کتاب Guideline چشم نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. وز قرنیه یا بیماری کراتوکنوس یکی از مهمترین علل کاهش بینایی در سن بلوغ و شایعترین علت پیوند قرنیه در دو دهه اخیر می باشد که این بیماری با ایجاد عیب انکساری پیشرونده به صورت نزدیک بینی و آستیگماتیسم شروع و با ایجاد آستیگماتیسم نامنظم و نازکی پیشرونده قرنیه، می تواند باعث کاهش شدید بینایی شود. کتاب Guideline چشم توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline چشم