حسین نعیمی

زائر کوم پوستل
16٬575 ‎تومان
19٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب زائر کوم پوستل
نوشته پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی که در 1394 توسط نشر ثالث به ششمین نوبت چاپ خود رسید
پائولو کوئیلو در این کتابش از حکایت سفر اسرار آمیزش به سراسر اسپانیا با استاد اعجاب انگیزش، پتروس را بیان میکند که این سفر برای یافتن شمشیر اسرار انگیز بوده است. اولین نسخه کتاب در سال 1987 به چاپ رسید و یک رمان بسیار زیبا و جذاب از ترکیب خرد معنوی و هنر داستان سرایی است کهدر آن به ساده ترین و عادی ترین جزئیات با نهایت دقت پرداخته شده است.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب زائر کوم پوستل نوشته پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
درسنامه جامع ارشد سم شناسی
126٬650 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -15%
موجود
درسنامه جامع ارشد سم شناسی
کتاب درسنامه جامع ارشد سم شناسی نوشته امیر قادری، امیر حسین دوستی مطلق، پروانه سردارآبادی و حسن نعیمی خالدی می باشد. کتاب ارشد سم شناسی یک درسنامه جامع از درس سم شناسی می باشد که در آن تمامی مفاهیم درس سم شناسی می باشد. شما به کمک این کتاب درسنامه جامع ارشد سم شناسی دیگر نیازی به کتاب دیگری برای خواند نخواهید داشت. کتاب درسنامه جامع ارشد سم شناسی توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است.
خرید کتاب درسنامه جامع ارشد سم شناسی
کوه پنجم
22٬950 ‎تومان
27٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب کوه پنجم
نوشته پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی که توسط نشر ثالث در سال 1395 به هشتمین نوبت چاپ خود رسید
داستان کتاب کوه پنجم در مورد سفر روحانی ایلیای نبی است که در سده نهم قبل از میلاد حضرت مسیح در 23 سالگی به دستور فرستاده خدا از اسرائیل میرود و به لبنان پناه می اورد. داستان ها و اتفاقاتی که برای او در آن جا می افتد در این کتاب اورده شده است. در این داستان زیبا شاهد سؤالات مهم و اساسی مخلوق از خالق خویش است و به ما می آموزد چگونه با استفاده از قدرت عشق به بدی ها و سختی ها غلبه کنیم.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب کوه پنجم از پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید