اطفال

ORDER کودکان
55٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ORDER کودکان
به تالیف دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا
در کتاب اوردر کودکان آمده است و بیماری های کودکان رو مورد بررسی قرار داده است. برخی از این بیماری‌ ها عبارت‌ اند از مایع درمانی و ABG، اورژانس‌ها،نوزادان، عفونی، واکسیناسیون، تب رماتیسمی حاد، تنفس، کلیه، خون و گوارش، روماتیسم و غدد. در مبحث تشخیص علاوه بر شرح حال و معاینه فیزیکی، آزمایش و تصویربرداری نیز مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این کتاب این است که دارای مهارت بالینی، درمان علامتی و اطلاعات کاربردی دارویی، به ساده ترین آموزش ها می باشد که شما می توانید این کتاب را در بیمارستان ، کلینیک، درمانگاه و مطب نیز برای بررسی و مرور سریع، استفاده نمایید. جلد درسنامه جامع درمان شناسی به صورت سخت می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب ORDER کودکان
نوزادان نلسون 2020 - گلبان نشر
210٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -16%
موجود
کتاب نوزادان نلسون 2020
کتاب نوزادان نلسون 2020 ترجمه فصل نوزادان از کتاب نلسون است که در سال 2020 میلادی، ویراست بیست و یکم آن توسط انتشارات ساندرز چاپ شده است. ترجمه این کتاب توسط سرکار خانم دکتر مژگان مظاهری و سرکار خانم دکتر آزاده زنوزی زیر نظر دکتر بهرام قاضی جهانی انجام و زیرنظر دکتر سیدحسین فخرایی فوق تخصص نوزادان انجام شده است. کتاب نوزادان نلسون 2020 دارای 20 فصل می باشد.
همچنین شما میتوانید کتاب نوزادان نلسون 2020 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
بیماری های نوزادان نلسون 2020 - اندیشه رفیع
195٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -22%
موجود
کتاب بیماری های نوزادان نلسون 2020
نوشته رابرت ام.کلیگمن
ترجمه دکتر مریم ویسی زاده
ویرایش جدید کتاب بیماری های نوزادان نلسون که در سال ۲۰۲۰ به چاپ رسیده است مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصین کودکان می باشد. حجم زیاد این کتاب نشانگر محتوای موثر و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان است، به همین علت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب کرده است. 
صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
207٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -17%
موجود
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
نوشته دکتر داریوش حسن زاده
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال دکتر داریوش حسن زاده می باشد. اگر طرفدار مجموعه کتاب های صفر تا صد باشید حتما میدانید که زبان نوشتاری این کتب کاملا محاوره ای و خودمانی بوده و در عین حال کاملا منطبق بر رفرنس های علمی معتبر جهانی است. این سبک نوشتاری برای اولین بار در کشور توسط دکتر داریوش حسن زاده اجرا شد و برای اولین بار از آن در کتاب صفر تا صد گرافی قفسه سینه استفاده شد.
خرید کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال به زبان ساده از پارسا نشر
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال شامل نسخه های شایع بیماری های اطفال برای پزشکان عمومی است و سعی شده مطالبی از منابع معتبری همچون نلسون و آپتودیت و هریت لین و کاتزونگ و… و تجربیات مولف آورده شود  تا بتواند نیازهای شما برای ویزیت بیماران اطفال را برطرف نماید. 
اورژانس های اطفال CMMD
390٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نوشته دکتر اصغر ساداتیان
 کتاب تظاهرات اصلی و درمان بیماری ها (CMMD) - اورژانس های اطفال توسط انتشارات شهرآب و انتشارات آینده سازان به چاپ پنجم خود رسیده است. کتاب اورژانس های اطفال CMMD آمده و تمامی نکاتی که شما در آرژانس در صورت مواجه شدن با اطفال ممکن است پیش بیاید را آموزش داده است.
 از سرفصل های کتاب اورژانس های اطفال CMMD :

بخش اول : اورژانس های نوزادان
بخش دوم : اورژانس های قلب
بخش سوم : اورژانس های ریه
بخش چهارم : اورژانس های گوارش
بخش پنجم : اورژانس های کلیه و اختلالات آب و الکترولیت
بخش ششم : اورژانس های خون و انکولوژی
بخش هفتم : اورژانس های غدد
بخش هشتم : اورژانس

خرید کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان
62٬400 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -22%
موجود
نسخه نویسی و درمان منطقی در بیماری های شایع کودکان 
نوشته دکتر مجتبی کمالی اقدم
کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان حاوی راهکار هایی است برای نحوه ی نسخه نویسی در بیماری هایی که در کودکان شایع است. کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان را به دو قسمت میتوان تقسیم کرد؛ قسمت اول را مباحث پایه را آموزش داده است و قسمت دوم را برخی از مطالب شایع بیماری های کودکان تشکیل داده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

درمان منطقی و تجویز داروها در کودکان
روند درمان و نسخه نویسی
نسخه نویسی و درمان در بیماری های شایع عفونی کودکان
درمان تب
روزئولا انفانتوم
سینوزیت
اوتیت مدیا

خرید اینترنتی کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان 
ORDER نوزادان
55٬000 ‎تومان
موجود
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
مجموعه سوالات ارتقا (بیماری های کودکان ) تیرماه 1396
117٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -22%
موجود
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396
نوشته دکتر محمود خدابنده
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 3 ، 5 ، 8، 9 و 10 نوشته دکتر پریسا آشورنیا، دکتر مریم برومند، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج‎دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی و دکتر مرجان وکیلی می باشد. کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 توسط انتشارات اندیشه رفیع و در سال 1396 به اولین چاپ خود رسید.
شما میتوانید کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه1396 را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96
156٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -22%
موجود
کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم
این کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 1 ،2 ،4 ،6 و7 (جلد دوم) می باشد. این کتاب  تالیف دکتر پریسا آشورنیا، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی، دکتر سعیده سیستانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی با نظارت و ویرایش علمی دکتر محمود خدابنده است. کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96 توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
این کتاب جهت آمادگی و آشنایی با سوالات و آزمون های تخصصی می باشد.
خرید کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم 
گایدلاین اطفال 2
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.
پزشک همراه من
85٬000 ‎تومان
موجود
پزشک همراه من
کتاب پزشک همراه من نوشته دکتر سید حسین فخزائی می باشد. کتاب پزشک همراه من دارای راهنمایی هایی برای نگهداری از کودکان و نوزادان است. به کمک کتاب پزشک همراه من آموزش هایی در رابطه با مراقبت های روزانه ی کودکان، دلیل های گریه کردن، زردی کودک و مراقبت از پوست و بند ناف نوزادان می بینید. این کتاب به صورت جیبی طراحی شده تا بتوانید همواره همراه خود داشته باشد.  مطالب پزشک همراه من به صورت ساده و تماما علمی نوشته شده می باشد. 
کتاب پزشک همراه من
QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3 از پارسا نشر
کتاب آزمون های تمرینی اطفال 3 مجموعه سوالات دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد اطفال تمام قطب های کشوری تا اسفند 99 با پاسخ تشریحی می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری گردیده است.
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد دوم (بیماری های عفونی ریه)
483٬060 ‎تومان
582٬000 ‎تومان -17%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد دوم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد سوم (بیماری های ریوی در بخش مراقبت های ویژه و آسم)
662٬340 ‎تومان
798٬000 ‎تومان -17%
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری های کودکان کندیگ جلد سوم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری کودکان کندیگ جلد چهارم (سیستیک فیبروزیس و بیماری های بینابینی ریه)
528٬000 ‎تومان
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری کودکان کندیگ جلد چهارم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد پنجم (اختلالات متفرقه ریه مدل آئرودایجستیو)
904٬700 ‎تومان
1٬090٬000 ‎تومان -17%
موجود
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
خرید اینترنتی کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد پنجم (اختلالات متفرقه ریه مدل آئرودایجستیو) از پارسا نشر