اطفال

ORDER نوزادان
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
بیماری های نوزادان نلسون 2020 - اندیشه رفیع
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیماری های نوزادان نلسون 2020
نوشته رابرت ام.کلیگمن
ترجمه دکتر مریم ویسی زاده
ویرایش جدید کتاب بیماری های نوزادان نلسون که در سال ۲۰۲۰ به چاپ رسیده است مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصین کودکان می باشد. حجم زیاد این کتاب نشانگر محتوای موثر و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان است، به همین علت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب کرده است. 
آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94)
13٬320 ‎تومان
14٬800 ‎تومان -10%
کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94 )
نوشته دکتر شهرزاد فلاح و دکتر بهنام ثبوتی
کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی و آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان می باشد که بر اساس Nelson Textbook of pediatrics 2016 تالیف و گردآوری گردیده است. مطالعه ی دقیق کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) به داوطلبان آزمون دستیاری، دستیاران تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان و متخصصان کودکان توصیه می شود.
سر فصل های کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان:

سوالات آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی
پاسخنامه تشریحی
سوالات آزمون دانشنامه تخصصی (بورد)
پاسخنامه تشریحی

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) را از سایت پارسا نشر خرید بفرمایید.
مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان ( اسفند 94 )
13٬320 ‎تومان
14٬800 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان ( اسفند 94 )
نوشته دکتر مونا بخش و دکتر عبدالرضا پورمتعبد
اثری که در پیش رو دارید مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون و گواهینامه تخصصی و آزمون دانشنامه تخصصی بیماری های کودکان است که بر اساس Nelson Textbook of pediatrics 2016 تالیف و گردآوری گردیده است. مطالعه دقیق کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان (اسفند 94) به داوطلبان آزمون دستیاری ، دستیاران تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان و متخصصان کودکان توصیه می شود. در این کتاب سعی شده است که به نکات اصلی و کلیدی جهت پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای بیشتر اشاره شود.
مجموعه سوالات ارتقا (کودکان) تیرماه 1397
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات ارتقا ( کودکان ) 97
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1397
به نظارت و ویرایش علمی : دکتر آرش عباسی
و تالیف و گردآوری دکتر ندا رئیسی، دکتر سعیده سیستانی، دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی، دکتر صبا ماهر و دکتر زینب السادات میرحق جو که توسط انتشارات اندیشه رفیع در 1397 به اولین چاپ خود رسید.  کتاب  مجموعه سوالات ارتقا (کودکان) تیرماه 1397 برای کسب آمادگی و تجربه برای دانشجویان گرامی بسیار مفید و حائز اهمیت است و سطح آمادگی آنها را بالا میبرد.
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1397 را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول
62٬820 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان جلد اول
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی بورد و ارتقاء و فوق کودکان 1395-1390 (به تفکیک مباحث ) – جلد اول نوشته دکتر آذین حاجی علی بیگ ، دکتر فاطمه طریقت منفرد ، دکتر آرزو اخلاقی اسکی ، دکتر ملیحه رحیمی ازقدی می باشد. کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول در سال 1396 توسط انتشارات آرتین طب به اولین چاپ خود رسید. کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول شما را برا آزمون ها آماده میکند و با سبک سوالات آشنا می شوید.
خرید اینترنتی جلد اول کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی بورد و ارتقاء و فوق کودکان 1395-1390 (به تفکیک مباحث)
ORDER کودکان
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER کودکان
به تالیف دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا
در کتاب اوردر کودکان آمده است و بیماری های کودکان رو مورد بررسی قرار داده است. برخی از این بیماری‌ ها عبارت‌ اند از مایع درمانی و ABG، اورژانس‌ها،نوزادان، عفونی، واکسیناسیون، تب رماتیسمی حاد، تنفس، کلیه، خون و گوارش، روماتیسم و غدد. در مبحث تشخیص علاوه بر شرح حال و معاینه فیزیکی، آزمایش و تصویربرداری نیز مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این کتاب این است که دارای مهارت بالینی، درمان علامتی و اطلاعات کاربردی دارویی، به ساده ترین آموزش ها می باشد که شما می توانید این کتاب را در بیمارستان ، کلینیک، درمانگاه و مطب نیز برای بررسی و مرور سریع، استفاده نمایید. جلد درسنامه جامع درمان شناسی به صورت سخت می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب ORDER کودکان
اورژانس های اطفال CMMD
170٬100 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -10%
کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نوشته دکتر اصغر ساداتیان
 کتاب تظاهرات اصلی و درمان بیماری ها (CMMD) - اورژانس های اطفال توسط انتشارات شهرآب و انتشارات آینده سازان به چاپ پنجم خود رسیده است. کتاب اورژانس های اطفال CMMD آمده و تمامی نکاتی که شما در آرژانس در صورت مواجه شدن با اطفال ممکن است پیش بیاید را آموزش داده است.
 از سرفصل های کتاب اورژانس های اطفال CMMD :

بخش اول : اورژانس های نوزادان
بخش دوم : اورژانس های قلب
بخش سوم : اورژانس های ریه
بخش چهارم : اورژانس های گوارش
بخش پنجم : اورژانس های کلیه و اختلالات آب و الکترولیت
بخش ششم : اورژانس های خون و انکولوژی
بخش هفتم : اورژانس های غدد
بخش هشتم : اورژانس

خرید کتاب اورژانس های اطفال CMMD
صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
125٬910 ‎تومان
139٬900 ‎تومان -10%
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
نوشته دکتر داریوش حسن زاده
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفالk,aji دکتر داریوش حسن زاده می باشد. اگر طرفدار مجموعه کتاب های صفر تا صد باشید حتما میدانید که زبان نوشتاری این کتب کاملا محاوره ای و خودمانی بوده و در عین حال کاملا منطبق بر رفرنس های علمی معتبر جهانی است. این سبک نوشتاری برای اولین بار در کشور توسط دکتر داریوش حسن زاده اجرا شد و برای اولین بار از آن در کتاب صفر تا صد گرافی قفسه سینه استفاده شد.
صفر تا صد نسخه نویسی اطفال به زبان ساده و خودمانی
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال شامل نسخه های شایع بیماری های اطفال برای پزشکان عمومی است و سعی شده مطالبی از منابع معتبری همچون نلسون و آپتودیت و هریت لین و کاتزونگ و… و تجربیات مولف آورده شده است تا بتواند نیازهای شما برای ویزیت بیماران اطفال را برطرف نماید. 
نوزادان نلسون 2020 - گلبان نشر
62٬100 ‎تومان
69٬000 ‎تومان -10%
کتاب نوزادان نلسون 2020
کتاب نوزادان نلسون 2020 ترجمه فصل نوزادان از کتاب نلسون است که در سال 2020 میلادی، ویراست بیست و یکم آن توسط انتشارات ساندرز چاپ شده است. ترجمه این کتاب توسط سرکار خانم دکتر مژگان مظاهری و سرکار خانم دکتر آزاده زنوزی زیر نظر دکتر بهرام قاضی جهانی انجام و زیرنظر دکتر سیدحسین فخرایی فوق تخصص نوزادان انجام شده است. کتاب نوزادان نلسون 2020 دارای 20 فصل می باشد.
همچنین شما میتوانید کتاب نوزادان نلسون 2020 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
OSCE کودکان
31٬320 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -10%
کتاب OSCE کودکان
کتاب OSCE کودکان نوشته دکتر ثمین شرفیان می باشد. در این کتاب سعی شده است که کلیه پرسش ها بر اساس منابع اعلام شده از طرف وزارت بهداشت می باشد. کتاب OSCE کودکان سعی کرده است که نزدیک ترین سوالات را به سوالات امتحانی و آزمونی را در خود داشته باشد. کتاب OSCE کودکان توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است. 
شما میتوانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب OSCE  کودکان را از پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
آزمون بورد و ارتقاء ده قطب کودکان 1398
134٬820 ‎تومان
149٬800 ‎تومان -10%
کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان 1398
نوشته دکتر رضا ارجمند تیموری و جمعی از نویسندگان
کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان شامل مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی می باشد که به صورت طبقه بندی شده است.  گردآورندگان کتاب آزمون بورد و ارتقاء دکتر رضا ارجمند تیموری، دکتر فاطمه آقامهدی، دکتر علیرضا جشنی مطلق، دکتر رحمان متانی، دکتر امیرحسین نوحی، دکتر صباحت حقی، دکتر حسین شجاع الدینی اردکانی و دکتر نسرین الهی مهر است. توسط انتشارات آرتین طب در سال 1398 به اولین نوبت چاپ خود رسید. کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان به شما کمک میکند تا آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون ها کسب کنید.
شما میتوانید کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان را به صورت اینترنتی و از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 96
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 1396
نوشته دکتر محمد خدابنده
کتابی که ملاحظه می فرمایید کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون دانشنامه تخصصی (بورد) رشته بیماری های کودکان شهریور ماه 1396 با نظارت و ویرایش دکتر محمود خدابنده و تالیف و گردآوری دکتر کتایون برهانی ، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر سعیده سیستانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی می باشد. این کتاب توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1397 به اولین چاپ خود رسید. کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی به دانشجویان علاقمند کمک میکند تا آمادگی لازم را برای آزمون ها کسب کنند و با کسب و نوع سوالات آشنا باشند.
همچنین شما میتوانید کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 1396 دیگر جلد های این مجموعه کتاب را به صورت اینترنتی از پارسا نشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم
این کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 1 ،2 ،4 ،6 و7 (جلد دوم) می باشد. این کتاب  تالیف دکتر پریسا آشورنیا، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی، دکتر سعیده سیستانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی با نظارت و ویرایش علمی دکتر محمود خدابنده است. کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96 توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
این کتاب جهت آمادگی و آشنایی با سوالات و آزمون های تخصصی می باشد.
خرید کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم 
مجموعه سوالات ارتقا (بیماری های کودکان ) تیرماه 1396
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396
نوشته دکتر محمود خدابنده
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 3 ، 5 ، 8، 9 و 10 نوشته دکتر پریسا آشورنیا، دکتر مریم برومند، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج‎دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی و دکتر مرجان وکیلی می باشد. کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 توسط انتشارات اندیشه رفیع و در سال 1396 به اولین چاپ خود رسید.
شما میتوانید کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه1396 را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
نوزادان
5٬850 ‎تومان
6٬500 ‎تومان -10%
کتاب نوزادان
نوشته دکتر سیما نظرپور که در سال 1393 توسط انتشارات گلبان به چاپ رسید
در کتاب نوزادان سعی شده مباحث، مطابق با سرفصل های تصویب شده توسط وزارت علوم و شورای عالی تدوین و انتخاب شود تا علاقمندان و دانشجویان پزشکی بیشترین استفاده را در کمترین زمان ممکن از این کتاب بکنند. همچنین با توجه نثر سلیس و روان کتاب نوزادان، مطالعه را برای شما بهتر و آسان تر کرده است تا مفاهیم را به خوبی درک کنید و مشکلی در انتقال اطلاعات آن نداشته نباشید.
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل اول : رشد و تکامل
فصل دوم : نوزاد سالم و مراقبت های مربوطه
فصل سوم : نوزادان در معرض خطر
فصل چهارم : اورژانس های اتاق زایمان
فصل پنجم : آسیب های ناشی از زایمان
فصل ششم : اختلالات دستگاه تنفس 

همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب نوزادان نوشته دکتر سیما نظرپور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مبانی طب کودکان نلسون 2019
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
کتاب مبانی طب کودکان نلسون 2019
نوشته کارن جی. مارک دانت و ترجمه دکتر پریسا آشورنیا، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر ساره حسین پور ، دکتر ندا رئیسی، دکتر سعیده سیستانی، دکتر زهره شالچی، دکتر فاطمه طهرانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی است که با نظارت و ویرایش علمی دکتر محمود خدابنده انجام شده است
کتاب شامل مطالب و آموزه هایی برای رشد و تربیت درست فرزندان و کودکان است. این کتاب شامل تصاویری است تا مفهوم تر و کاربردی تر باشد
برخی از سرفصل های کتاب :

حرفه طب کودکان
رشد و تکامل
اختلالات رفتاری 
اختلالات روانپزشکی
مسائل روانی اجتماعی
تغذیه کودکان و اختلالات تغذیه ای
مایعات و الکترولیت ها
کودکان دچار بیماری یا آسیب حاد

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مبانی طب کودکان نلسون 2019 نوشته مارک دانت و ترجمه دکتر محمود خدابنده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان
35٬820 ‎تومان
39٬800 ‎تومان -10%
نسخه نویسی و درمان منطقی در بیماری های شایع کودکان 
نوشته دکتر مجتبی کمالی اقدم
کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان حاوی راهکار هایی است برای نحوه ی نسخه نویسی در بیماری هایی که در کودکان شایع است. کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان را به دو قسمت میتوان تقسیم کرد؛ قسمت اول را مباحث پایه را آموزش داده است و قسمت دوم را برخی از مطالب شایع بیماری های کودکان تشکیل داده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

درمان منطقی و تجویز داروها در کودکان
روند درمان و نسخه نویسی
نسخه نویسی و درمان در بیماری های شایع عفونی کودکان
درمان تب
روزئولا انفانتوم
سینوزیت
اوتیت مدیا

خرید اینترنتی کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع کودکان 
کودکان نلسون ايمنولوژی 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون ایمونولوژی 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون ایمونولوژی و آلرژی 2020 (انديشه) ترجمه ی مبحث ایمونولوژی از کتاب اطفال نلسون می‌باشد که به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. قابل توجه است که این کتاب توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر مرضیه توکل و دکتر رسول نصیری کالمزی ترجمه شده است. ویراستار جدید این کتاب در سال ۲۰۲۰ چاپ رسیده است.
معتبرترین مرجع برای رزیدنت های کودکان – اطفال
قابل توجه است که این کتاب مهم ترین رفرنس برای متخصصین کودکان و رزیدنت های اطفال می‌باشد. حجم بسیاری از این کتاب نشان دهنده محتوای تاثیر گذار و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان می‌باشد. به همین دلیل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون را برای دانش پژوهان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده است.
کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه)
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه) با نویسندگی رابرت ام کیلگمن توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر میثم اخلاق دوست، دکتر راضیه افروغ، دکتر مریم افشون، دکتر کتایون برهانی، دکتر گلناز علی نیا و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی ترجمه شده است. این کتاب که با  مبحث عفونی(باکتریال) و مبانی طب کودکان نلسون 2020 است توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. لازم به دکر است این کتاب نسبت به ویرایش قبلی، تغییرات بسیار مهمی کرده است. به صورتی که در بعضی از بیماری ها، تغییرات تشخیصی و درمانی جدیدی ارائه شده است. کتاب نلسون علاوه بر اینکه در مدت زمان چند دهه به عنوان یکی از منبع های آزمون های جامع تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان محسوب می‌شده است، همواره به عنوان یکی از کتاب های کامل و ارزشمند در میان کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد که مطالب آموزنده بی شماری برای همه رده های آموزشی در پزشکی کودکان دارد.
کودکان نلسون روماتولوژی 2020 (انديشه)
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون روماتولوژی 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون روماتولوژی 2020 ترجمه مبحث روماتولوژی به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن می‌باشد. این اثر توسط مترجمان بسیار خوبی با نام های دکتر پیمان صادقی و دکتر مهدیه موسوی ترشیزی ترجمه شده است. همچنین لازم به ذکر است این کتاب توسط انتشارات رفیع - آرتین طب نشر منتشر شده است. در بخش 15 این کتاب با نام (بیماری های روماتولوژیک کودکان) به بیماری های کلاژن، بیماری های بافت همبند و اسکولار پرداخته شده است. همچنین در پایان این کتاب سؤالات ارتقا و بورد روماتولوژی کودکان موجود می‌باشد. کتاب کودکان نلسون روماتولوژی یکی از برجسته ترین کتاب ها در حیطه بیماری های اطفال می‌باشد که در سال 1398 با جلد شومیز و قطع وزیری نشر شده است.
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
کتاب ترجمه شده‌ی بخش دارودرمانی و مسمومیت ها با عنوان کتاب کودکان نلسون دارو درمانی 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است. سؤالات آزمون بورد کودکان موضوع دارودرمانی در ضمیمه کتاب موجود می‌باشد. یکی از منابع بین مورد علاقه متخصصین و رزیدنت های اطفال، مبانی پزشکی کودکان نلسون است. این کتاب علاوه بر اینکه در طی چندین دهه، یکی از منبع های آزمون های تخصصی و فوق تخصصی در کشور ما بوده، همچنان به عنوان یکی از کتاب های جامع و بسیار خوب در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد. لازم به ذکر است این کتاب ارزنده توسط  دکتر میثم اخلاق دوست، دکتر راضیه افروغ، دکتر مریم افشون، دکتر کتایون برهانی، دکتر گلناز علی نیا و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی ترجمه و ارائه شده است.
کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
کتاب (نلسون) یکی از منبع های معتبر و ارزشمند جهان در زمینه طب کودکان به شمار می‌رود. کتابی که در بین پزشکان مخصوصا متخصصین کودکان قریب به نیم قرن است ارائه و رواج یافته شده است. مطالب این کتاب از لحاظ تنوع و جدید بودن، بی‌نظیر می‌باشد. همچنین در این کتاب همواره سعی شده تا در تهیه آن از بهترین صاحب‌ نظران رشته‌های گوناگون فوق تخصصی کودکان دنیا مورد استفاده قرار گیرد. این اثر از مجموعه کتاب های کودکان نلسون با عنوان کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)، ترجمه ی قسمت بیماری های ریه از آن می‌باشد که به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و ترجمه دکتر مرتضی معدنی ثانی توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است.
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه)
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه) به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و ترجمه دکتر لاله گلچین است که ارائه دهنده قسمتی از کتاب اطفال نلسون می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این کتاب توسط انتشارات اندیشه رفیع به نشر رسیده است. ویرایش جدید این کتاب در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است. این اثر مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصان کودکان است. حجم زیاد این کتاب نشانه محتوای تاثیرگذار و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری ها در کودکان به شمار می‌رود. به همین دلیل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتابی با عنوان اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده است.
کودکان نلسون انکولوژی 2020 (انديشه)
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
خرید کتاب کودکان نلسون انکولوژی 2020 (انديشه)
کتاب بیماری های انکولوژی نلسون 2020 منبع معتبر طب کودکان در دنیا محسوب می‌شود. همچنین این کتاب در ایران به عنوان منبع آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی دستیاران رشته کودکان و همچنین منبع آزمون ورودی دوره دستیاری فوق تخصصی کودکان می‌باشد. ویرایش این کتاب به طور حدودی هر 4 سال یکبار به انجام می‌رسد و نسخه جدیدی برای مخاطبین منتشر می‌کند. از آنجایی که مطالعه کتاب مخصوصا برای یادگیری نکته های امتحانی و جمع بندی مطلب ها، برای بسیاری از همکاران به زبان اصلی وقت گیر می‌باشد و همچنین از سوی دیگر دسترسی به متن کامل کتاب بسیار حائز اهمیت است، در این ترجمه سعی شده تا فصل های مربوط به انکولوژی با بیانی واضح، با حفظ متن اصلی کتاب نلسون 2020 در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. در این ویرایش، نسبت به ویرایش قبلی کتاب، تغییرات عمده ای بخصوص در حیطه اقدامات تشخیصی و درمانی نوین به وجود آمده است که با توجه به پیشرفت روزافزون علم پزشکی در طول این سال ها مورد انتظار است.
کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 (انديشه)
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و به ترجمه دکتر سید محمد مهدی حسینی، دکتر مریم سادات رسولی نژاد و دکتر بهاره فصیح پور است که توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است. ترجمه قسمت های مرتبط با بیماری های اعصاب و نوروماسکولار از مبانی طب کودکان نلسون 2020 به شمار می‌آید. یکی از منابع مورد علاقه بین رزیدنت ها و متخصصین اطفال، مبانی پزشکی کودکان نلسون می‌باشد. کتاب نلسون علاوه بر اینکه در طول مدت زمانی به عنوان یکی از منبع های آزمون های فوق تخصصی و تخصصی در کشورمان وجود داشته است, همچنان یکی از کتاب های بسیار جامع و با ارزش در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این کتاب دارای مطالب بی شماری برای همه‌ی رده های آموزشی در پزشکی کودکان است.
بیماری های خون نلسون 2020
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
بیماری های خون نلسون 2020
کتابی که مشاهده می کنید ترجمه شده ی بخش هایی از کتاب "Nelson textbook of pediatrics" ویراست 2020 می باشد. کتاب نلسون دارای جدید ترین نکته های رشته بیماری های کودکان و جزو یکی از منبع های اصلی آموزش این رشته در سراسر دنیا به حساب می آید. در ترجمه کتاب سعی شده است مطالب به صورت شیوا و روان ارائه گردد. این کتاب در سال 1399 منتشر گشته است و دارای قطع وزیری و جلد شومیزمی باشد.
QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3
175٬500 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3 از پارسا نشر
کتاب آزمون های تمرینی اطفال 3 مجموعه سوالات دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد اطفال تمام قطب های کشوری تا اسفند 99 با پاسخ تشریحی می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری گردیده است.
کودکان نلسون 2020 (تغذیه)
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب کودکان نلسون 2020 تغذیه از پارسا نشر
تغذیه نا سالم با خطر سو تغذیه یا چاقی همراه است و خطر بیماری های متابولیک، قلبی عروقی و حتی بسیاری از بدخیمی ها بر اثر نوع تغذیه افزایش یا کاهش می یابد. دانستن اصول صحیح تغذیه نیاز مبرم برای تمام پزشکان می باشد. کتاب تغذیه کودکان نلسون 2020 مطالب بسیار مهمی در این زمینه ارائه داده است.
کودکان نلسون 2020 (تغذیه)
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب کودکان نلسون 2020 بیماری های متابولیک از پارسا نشر
مبحث بیماری های متابولیک ارثی که از ویراست بیست و یکم کتاب بیماری های کودکان نلسون 2020 انتخاب شده است به صورت اجمالی به توصیف این علم وسیع پرداخته است.
مبحث بیماری های متابولیک کتاب کودکان نلسون 2020 توسط دکتر شیرین معارفیان ترجمه گردیده است.

کی بوک اطفال
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
کی بوک اطفال
کتاب  بانک جامع سوالات با تشریح و ارزیابی آزمون پیش کارورزی و پذیرش دستیاری (اطفال) از سال 1377 تا شهریور سال 1397 ( keybook) نوشته دکتر علیرضا زادمهر و دکتر گلایول برهمن می باشد. در این کتاب کی بوک سعی بر آن شده است تا پاسخ سوالات به صورت کاربردی تر و کوتاه تر بیان شود و از جداول جهت خلاصه تر شدن مطالب استفاده شده که برگرفته از feedback همکاران گرامی در سال های گذشته بود که تاثیر فراوانی در افزابش سرعت تست زنی جهت تکرار چندین باره مجموعه سوالات است.
کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و به ترجمه دکتر نوشین سجادی به مبحث بیماری های گوارش, کبد و پانکراس مبانی طب کودکان می‌پردازد. این کتاب با موضوع کودکان-بیماری های گوارشی در سال 1398 توسط انتشارات رفیع منتشر شده است که یکی از محبوب ترین منبع ها بین رزیدنت ها و متخصصین اطفال، مبانی طب کودکان نلسون می‌باشد. لازم به ذکر است این کتاب دارای سؤالات گوارش ارتقا و بورد کودکان می‌باشد. این اثر علاوه بر اینکه در طول چند دهه به عنوان یکی از منبع های آزمون های تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان به شمار می‌رفته, همچنان به عنوان یکی از کتاب های جامع و ارزشمند در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان نظر افراد را به خود جلب می‌نماید. همچنین دارای مطالب آموزنده‌ی بی شماری برای همه‌ی رده های آموزشی در طب کودکان به شمار می‌رود.
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
کتاب نلسون قلب و عروق ترجمه مبحث کاردیولوژی از مجموعه کتاب های اطفال نلسون می‌باشد که به واسطه انتشارات اندیشه رفیع به نشر رسیده است. ویرایش جدید این کتاب که در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است، اساسی ترین رفرنس برای متخصصین کودکان و رزیدنت های اطفال به شمار می‌آید. حجم بالای این کتاب نشان دهنده محتوای تأثیر گذار و معتبر آن جهت تشخیص و درمان بیماری های کودکان می‌باشد. به همین سبب وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتاب اسنشیال نلسون را برای دانش پژوهان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده‌اند. در سال های اخیر، سیاست وزارتخانه در واقع تفاوت گذاری بین کتب رفرنس رزیدنت‌ها و دستیاری بوده‌ است.
کودکان نلسون قلب و عروق، معتبرترین مرجع برای رزیدنت های کودکان و اطفال:
این نسخه از کتاب کاملاً بازنگری شده است و به ارائه وسیع و عمیق اطلاعات مورد نیاز دانشجویان از مباحث کودکان و اطفال پرداخته است. ضمن اینکه دانش پژوهان را با پیشرفت های مدرن در علم و هنر درمان کودکان نیز آشنا می‌کند.
کودکان نلسون اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کودکان نلسون اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش 2020 (انديشه)
کتاب اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش مبانی طب کودکان نلسون2020 به نویسندگی رابرت ام. کیگمن می‌باشد. مطالعه این کتاب برای رزیدنت ها، پزشکان عمومی و متخصصین اطفال بسیار مفید است. از محبوب ترین منابع بین متخصصین و رزیدنت های اطفال می‌توان به مبانی پزشکی کودکان نلسون اشاره نمود. این کتاب دارای سوالات ارتقا و بورد کودکان می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این اثر در طی مدت زمان چند دهه به عنوان یکی از منابع امتحانات تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان می‌باشد. معمولاً این کتاب به عنوان یکی از کتاب های جامع و ارزشمند در بین کتاب های مرجع رشته تخصصی کودکان به شمار می‌رود و شامل مطلب های بسیار آموزنده بی‌شماری برای همه رده های آموزشی در پزشکی کودکان است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است که در سال 1399 انتشار یافته است.
گایدلاین اطفال 2
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.