اطفال

ORDER نوزادان
44٬000 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان ( اسفند 94 )
11٬840 ‎تومان
14٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان ( اسفند 94 )
نوشته دکتر مونا بخش و دکتر عبدالرضا پورمتعبد
اثری که در پیش رو دارید مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون و گواهینامه تخصصی و آزمون دانشنامه تخصصی بیماری های کودکان است که بر اساس Nelson Textbook of pediatrics 2016 تالیف و گردآوری گردیده است. مطالعه دقیق کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بیماری های کودکان (اسفند 94) به داوطلبان آزمون دستیاری ، دستیاران تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان و متخصصان کودکان توصیه می شود. در این کتاب سعی شده است که به نکات اصلی و کلیدی جهت پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای بیشتر اشاره شود.
آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94)
11٬840 ‎تومان
14٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94 )
نوشته دکتر شهرزاد فلاح و دکتر بهنام ثبوتی
کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی و آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان می باشد که بر اساس Nelson Textbook of pediatrics 2016 تالیف و گردآوری گردیده است. مطالعه ی دقیق کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) به داوطلبان آزمون دستیاری، دستیاران تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان و متخصصان کودکان توصیه می شود.
سر فصل های کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان:

سوالات آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی
پاسخنامه تشریحی
سوالات آزمون دانشنامه تخصصی (بورد)
پاسخنامه تشریحی

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون دانشنامه تخصصی بورد بیماری های کودکان ( شهریور 94) را از سایت پارسا نشر خرید بفرمایید.
مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول
55٬840 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان جلد اول
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی بورد و ارتقاء و فوق کودکان 1395-1390 (به تفکیک مباحث ) – جلد اول نوشته دکتر آذین حاجی علی بیگ ، دکتر فاطمه طریقت منفرد ، دکتر آرزو اخلاقی اسکی ، دکتر ملیحه رحیمی ازقدی می باشد. کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول در سال 1396 توسط انتشارات آرتین طب به اولین چاپ خود رسید. کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های بورد و ارتقاء کودکان 1395-1390 جلد اول شما را برا آزمون ها آماده میکند و با سبک سوالات آشنا می شوید.
خرید اینترنتی جلد اول کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی بورد و ارتقاء و فوق کودکان 1395-1390 (به تفکیک مباحث)
ORDER کودکان
44٬000 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ORDER کودکان
به تالیف دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا
در کتاب اوردر کودکان آمده است و بیماری های کودکان رو مورد بررسی قرار داده است. برخی از این بیماری‌ ها عبارت‌ اند از مایع درمانی و ABG، اورژانس‌ها،نوزادان، عفونی، واکسیناسیون، تب رماتیسمی حاد، تنفس، کلیه، خون و گوارش، روماتیسم و غدد. در مبحث تشخیص علاوه بر شرح حال و معاینه فیزیکی، آزمایش و تصویربرداری نیز مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این کتاب این است که دارای مهارت بالینی، درمان علامتی و اطلاعات کاربردی دارویی، به ساده ترین آموزش ها می باشد که شما می توانید این کتاب را در بیمارستان ، کلینیک، درمانگاه و مطب نیز برای بررسی و مرور سریع، استفاده نمایید. جلد درسنامه جامع درمان شناسی به صورت سخت می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب ORDER کودکان
OSCE کودکان
27٬840 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب OSCE کودکان
کتاب OSCE کودکان نوشته دکتر ثمین شرفیان می باشد. در این کتاب سعی شده است که کلیه پرسش ها بر اساس منابع اعلام شده از طرف وزارت بهداشت می باشد. کتاب OSCE کودکان سعی کرده است که نزدیک ترین سوالات را به سوالات امتحانی و آزمونی را در خود داشته باشد. کتاب OSCE کودکان توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است. 
شما میتوانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب OSCE  کودکان را از پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
آزمون بورد و ارتقاء ده قطب کودکان 1398
119٬840 ‎تومان
149٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان 1398
نوشته دکتر رضا ارجمند تیموری و جمعی از نویسندگان
کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان شامل مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی می باشد که به صورت طبقه بندی شده است.  گردآورندگان کتاب آزمون بورد و ارتقاء دکتر رضا ارجمند تیموری، دکتر فاطمه آقامهدی، دکتر علیرضا جشنی مطلق، دکتر رحمان متانی، دکتر امیرحسین نوحی، دکتر صباحت حقی، دکتر حسین شجاع الدینی اردکانی و دکتر نسرین الهی مهر است. توسط انتشارات آرتین طب در سال 1398 به اولین نوبت چاپ خود رسید. کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان به شما کمک میکند تا آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون ها کسب کنید.
شما میتوانید کتاب آزمون بورد و ارتقا ده قطب کودکان را به صورت اینترنتی و از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 96
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 1396
نوشته دکتر محمد خدابنده
کتابی که ملاحظه می فرمایید کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون دانشنامه تخصصی (بورد) رشته بیماری های کودکان شهریور ماه 1396 با نظارت و ویرایش دکتر محمود خدابنده و تالیف و گردآوری دکتر کتایون برهانی ، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر سعیده سیستانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی می باشد. این کتاب توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1397 به اولین چاپ خود رسید. کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی به دانشجویان علاقمند کمک میکند تا آمادگی لازم را برای آزمون ها کسب کنند و با کسب و نوع سوالات آشنا باشند.
همچنین شما میتوانید کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی (بیماری های کودکان) جلد سوم شهریور 1396 دیگر جلد های این مجموعه کتاب را به صورت اینترنتی از پارسا نشر خریداری کنید.
نوزادان
5٬200 ‎تومان
6٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب نوزادان
نوشته دکتر سیما نظرپور که در سال 1393 توسط انتشارات گلبان به چاپ رسید
در کتاب نوزادان سعی شده مباحث، مطابق با سرفصل های تصویب شده توسط وزارت علوم و شورای عالی تدوین و انتخاب شود تا علاقمندان و دانشجویان پزشکی بیشترین استفاده را در کمترین زمان ممکن از این کتاب بکنند. همچنین با توجه نثر سلیس و روان کتاب نوزادان، مطالعه را برای شما بهتر و آسان تر کرده است تا مفاهیم را به خوبی درک کنید و مشکلی در انتقال اطلاعات آن نداشته نباشید.
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل اول : رشد و تکامل
فصل دوم : نوزاد سالم و مراقبت های مربوطه
فصل سوم : نوزادان در معرض خطر
فصل چهارم : اورژانس های اتاق زایمان
فصل پنجم : آسیب های ناشی از زایمان
فصل ششم : اختلالات دستگاه تنفس 

همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب نوزادان نوشته دکتر سیما نظرپور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
نوزادان نلسون 2020 - گلبان نشر
79٬200 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب نوزادان نلسون 2020
کتاب نوزادان نلسون 2020 ترجمه فصل نوزادان از کتاب نلسون است که در سال 2020 میلادی، ویراست بیست و یکم آن توسط انتشارات ساندرز چاپ شده است. ترجمه این کتاب توسط سرکار خانم دکتر مژگان مظاهری و سرکار خانم دکتر آزاده زنوزی زیر نظر دکتر بهرام قاضی جهانی انجام و زیرنظر دکتر سیدحسین فخرایی فوق تخصص نوزادان انجام شده است. کتاب نوزادان نلسون 2020 دارای 20 فصل می باشد.
همچنین شما میتوانید کتاب نوزادان نلسون 2020 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
بیماری های نوزادان نلسون 2020 - اندیشه رفیع
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بیماری های نوزادان نلسون 2020
نوشته رابرت ام.کلیگمن
ترجمه دکتر مریم ویسی زاده
ویرایش جدید کتاب بیماری های نوزادان نلسون که در سال ۲۰۲۰ به چاپ رسیده است مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصین کودکان می باشد. حجم زیاد این کتاب نشانگر محتوای موثر و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان است، به همین علت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب کرده است. 
مجموعه سوالات ارتقا (بیماری های کودکان ) تیرماه 1396
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396
نوشته دکتر محمود خدابنده
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 3 ، 5 ، 8، 9 و 10 نوشته دکتر پریسا آشورنیا، دکتر مریم برومند، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج‎دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی و دکتر مرجان وکیلی می باشد. کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 توسط انتشارات اندیشه رفیع و در سال 1396 به اولین چاپ خود رسید.
شما میتوانید کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه1396 را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم
این کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1396 قطب های 1 ،2 ،4 ،6 و7 (جلد دوم) می باشد. این کتاب  تالیف دکتر پریسا آشورنیا، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر فرشته روغنی ممقانی، دکتر سعیده سیستانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی با نظارت و ویرایش علمی دکتر محمود خدابنده است. کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا (بیماری های کودکان) جلد دوم تیرماه 96 توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
این کتاب جهت آمادگی و آشنایی با سوالات و آزمون های تخصصی می باشد.
خرید کتاب مجموعه سوالات آزمون ارتقا ( بیماری های کودکان ) جلد دوم 
مجموعه سوالات ارتقا (کودکان) تیرماه 1397
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مجموعه سوالات ارتقا ( کودکان ) 97
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1397
به نظارت و ویرایش علمی : دکتر آرش عباسی
و تالیف و گردآوری دکتر ندا رئیسی، دکتر سعیده سیستانی، دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی، دکتر صبا ماهر و دکتر زینب السادات میرحق جو که توسط انتشارات اندیشه رفیع در 1397 به اولین چاپ خود رسید.  کتاب  مجموعه سوالات ارتقا (کودکان) تیرماه 1397 برای کسب آمادگی و تجربه برای دانشجویان گرامی بسیار مفید و حائز اهمیت است و سطح آمادگی آنها را بالا میبرد.
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته بیماری های کودکان تیرماه 1397 را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید.
مبانی طب کودکان نلسون 2019
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مبانی طب کودکان نلسون 2019
نوشته کارن جی. مارک دانت و ترجمه دکتر پریسا آشورنیا، دکتر کتایون برهانی، دکتر پریسا تاج دینی، دکتر ساره حسین پور ، دکتر ندا رئیسی، دکتر سعیده سیستانی، دکتر زهره شالچی، دکتر فاطمه طهرانی و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی است که با نظارت و ویرایش علمی دکتر محمود خدابنده انجام شده است
کتاب شامل مطالب و آموزه هایی برای رشد و تربیت درست فرزندان و کودکان است. این کتاب شامل تصاویری است تا مفهوم تر و کاربردی تر باشد
برخی از سرفصل های کتاب :

حرفه طب کودکان
رشد و تکامل
اختلالات رفتاری 
اختلالات روانپزشکی
مسائل روانی اجتماعی
تغذیه کودکان و اختلالات تغذیه ای
مایعات و الکترولیت ها
کودکان دچار بیماری یا آسیب حاد

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مبانی طب کودکان نلسون 2019 نوشته مارک دانت و ترجمه دکتر محمود خدابنده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
اورژانس های اطفال CMMD
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نوشته دکتر اصغر ساداتیان
 کتاب تظاهرات اصلی و درمان بیماری ها (CMMD) - اورژانس های اطفال توسط انتشارات شهرآب و انتشارات آینده سازان به چاپ پنجم خود رسیده است. کتاب اورژانس های اطفال CMMD آمده و تمامی نکاتی که شما در آرژانس در صورت مواجه شدن با اطفال ممکن است پیش بیاید را آموزش داده است.
 از سرفصل های کتاب اورژانس های اطفال CMMD :

بخش اول : اورژانس های نوزادان
بخش دوم : اورژانس های قلب
بخش سوم : اورژانس های ریه
بخش چهارم : اورژانس های گوارش
بخش پنجم : اورژانس های کلیه و اختلالات آب و الکترولیت
بخش ششم : اورژانس های خون و انکولوژی
بخش هفتم : اورژانس های غدد
بخش هشتم : اورژانس

خرید کتاب اورژانس های اطفال CMMD
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد پنجم (اختلالات متفرقه ریه مدل آئرودایجستیو)
415٬200 ‎تومان
519٬000 ‎تومان -20%
موجود
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
خرید اینترنتی کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد پنجم (اختلالات متفرقه ریه مدل آئرودایجستیو) از پارسا نشر
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد دوم (بیماری های عفونی ریه)
233٬520 ‎تومان
291٬900 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد دوم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری های ریوی کودکان کندیگ جلد سوم (بیماری های ریوی در بخش مراقبت های ویژه و آسم)
319٬200 ‎تومان
399٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری های کودکان کندیگ جلد سوم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری کودکان کندیگ جلد چهارم (سیستیک فیبروزیس و بیماری های بینابینی ریه)
211٬920 ‎تومان
264٬900 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیماری کودکان کندیگ جلد چهارم از پارسا نشر
درباره کتاب .....
کتاب بیماری های ریوی کودکان کندیگ ترجمه رفرنس اصلی بیماری های ریه کودکان در دنیا است که با همکاری اساتید بیمارستان سین سیناتی آمریکا و مشارکت برترین اساتید فوق تخصص ریه کودکان در سرتاسر دنیا به تالیف رسیده است.
بیماری های خون نلسون 2020
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیماری های خون نلسون 2020
کتابی که مشاهده می کنید ترجمه شده ی بخش هایی از کتاب "Nelson textbook of pediatrics" ویراست 2020 می باشد. کتاب نلسون دارای جدید ترین نکته های رشته بیماری های کودکان و جزو یکی از منبع های اصلی آموزش این رشته در سراسر دنیا به حساب می آید. در ترجمه کتاب سعی شده است مطالب به صورت شیوا و روان ارائه گردد. این کتاب در سال 1399 منتشر گشته است و دارای قطع وزیری و جلد شومیزمی باشد.
گایدلاین اطفال 2
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
کتاب ترجمه شده‌ی بخش دارودرمانی و مسمومیت ها با عنوان کتاب کودکان نلسون دارو درمانی 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است. سؤالات آزمون بورد کودکان موضوع دارودرمانی در ضمیمه کتاب موجود می‌باشد. یکی از منابع بین مورد علاقه متخصصین و رزیدنت های اطفال، مبانی پزشکی کودکان نلسون است. این کتاب علاوه بر اینکه در طی چندین دهه، یکی از منبع های آزمون های تخصصی و فوق تخصصی در کشور ما بوده، همچنان به عنوان یکی از کتاب های جامع و بسیار خوب در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد. لازم به ذکر است این کتاب ارزنده توسط  دکتر میثم اخلاق دوست، دکتر راضیه افروغ، دکتر مریم افشون، دکتر کتایون برهانی، دکتر گلناز علی نیا و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی ترجمه و ارائه شده است.
کی بوک اطفال
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
موجود
کی بوک اطفال
کتاب  بانک جامع سوالات با تشریح و ارزیابی آزمون پیش کارورزی و پذیرش دستیاری (اطفال) از سال 1377 تا شهریور سال 1397 ( keybook) نوشته دکتر علیرضا زادمهر و دکتر گلایول برهمن می باشد. در این کتاب کی بوک سعی بر آن شده است تا پاسخ سوالات به صورت کاربردی تر و کوتاه تر بیان شود و از جداول جهت خلاصه تر شدن مطالب استفاده شده که برگرفته از feedback همکاران گرامی در سال های گذشته بود که تاثیر فراوانی در افزابش سرعت تست زنی جهت تکرار چندین باره مجموعه سوالات است.