کتاب پارسه

علی (ع) در کتب اهل تسنن
22٬950 ‎تومان
27٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن
اندیشمندان اهل تسننن از علی (ع) چه می گویند
نوشته سید محمدباقر موسوی که در سال 1392 توسط انتشارات کتاب پارسه به چهارمین نوبت چاپ خود رسید
کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن حاوی مطابیست که اختلافات بین شیعه و اهل تسنن را رفع میکند و سعی دارد تا فرقه های مسلمانان باهم نزدیک تر و هم دل تر باشند چرا که هدف و غایت یکیست و این اختلافات ناشی از بعضی مواردیست که قابل حل شدن است. کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن بیانگر این است که مطالبی که حضرت علی فرموده اند صرفا مختص شیعیان نیست و کل جامعه اسلامی را در برمیگردد
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن نوشته سید محمد باقر موسوی همدانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مارتین لوتر کینگ
6٬375 ‎تومان
7٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب مارتین لوتر کینگ
نوشته رابرت جونز و ترجمه کریم پور زید که توسط انتشارات کتاب پارسه به چاپ رسید
مارتین لوتر کینگ شخصیتی که ابتدا فقط میخواست که بین سیاهان و سفیدپوستان عدالت برقرار باشد ولی کم کم اعتراضاتش به یک جنبش و سپس به انقلابی بزرگ تبدیل شد و نام اودر تاریخ جاودان شد. 
متن کتاب، متنی ساده و روان است که به راحتی مطالب را به مخاطب انتقال داده است و سرگذشت مارتین لوتر کینگ را به زیبایی بیان میکند.
از این نویسنده زندگینامه های اسکند، ناپلئون، کاپیتان کوک، فلورانس نایتینگل، کلئوپاترا، کریستف کلمب، هیتلر، لوتر کینگ و نلسون، نوشته و چاپ شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مارتین لوترکینگ نوشته رابرت جونز را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.