داستان های ایرانی

ذهن خالی
46٬750 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب ذهن خالی
نوشته هما پور اصفهانی
داستان از این قرارست که شخصیت اول (پولک) چشم باز میکند و خود را در بیمارستان می یابد و هیچ چیزی به یاد نمی آورد حتی نام خودش را. قبل از اینکه به فراموشی دچار شود شاهد یک قتل بوده که پلیس به نامزد او هم مظنون است و در صورتی که پولک صحنه قتل را به یاد نیاورد نامزدش اعدام خواهد شد. در همین حین قاتلان سعی میکنند تا پولک را به قتل برسانند تا صحنه قتل را به یاد نیاورد. این رمان زیبا و دلنشین نثری روان دارد که به زیبایی صحنه های مختلف داستان را در ذهن خواننده تداعی میکند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب ذهن خالی نوشته هما پوراصفهانی را از پارسانشر خریداری نمایید.
توسکا
46٬750 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب توسکا
نوشته هماپوراصفهانی که در سال 1396 توسط انتشارات سخن به چاپ رسیده است.
کتاب توسکا کتابی است با موضوعیت عاشقانه در مورد شخصی به نام توسکا. توسکا که طی اتفاقاتی به بازیگری علاقمند می شود و تست بازیگری میدهد و در همین کش و قوس ها با شخصی به نام آرواشیر پارسیان آشنا میشود و کم کم به این شخص دل میبندد و کلیت داستان حول این عشق می چرخد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب توسکا نوشته هما پور اصفهانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
ترلان
12٬325 ‎تومان
14٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب ترلان
نوشته فریبا وفی که در سال 1396 به شانزدهمین نوبت چاپ خود رسید
داستان کتاب در مورد دو دختر جوان است که به دنبال کار میگردند و سرانجام سر از آموزشگاه پاسبانی در می اورند. محیطی خشن و ناآرام که کاملا ضد عواطف و احساسات دخترانه است و در همین حین ترلان هم می خواهد نویسنده شود. نویسنده به زیبایی به توصیف حالات و اتفاقات داخل آموزگاه می پردازد و در عین حال داستان خودش را هم جلو میبرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ترلان نوشته فریبا وفی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
داستان ایرانی عمو غلام
5٬950 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب عمو غلام
نوشته عبدالحسین وجدانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
کتابی خیلی زیبا، با ادبیات دلنشین، داستان های پرمعنا و مفهوم و در عین حال اصیل که برخی از داستان های آن در زیر آورده شده است:
سوسکی
پهلوان نوروز
خسرو
دیوار کوتاه
فاضل بیابانکی
فائزه خانم
همچنین بریده ای از کتاب : از سال چهارم تا ششم ابتدایی با خسرو همکلاس بودم. در تمام این مدت سه سال نشد که یک روز کاغذ و مدادی به مدرسه بیاورد یا تکلیفی انجام دهد. با‌ این‌حال بیشتر نمره‌هایش بیست بود. وقتی که معلم برای خواندن انشا خسرو را پای تخته صدا می‌کرد دفترچه من یا مصطفی را برمی‌داشت و صفحه سفیدی را باز می‌کرد و ارتجالا‌ انشایی می‌ساخت و با صدای گرم و رسا، به اصطلاح امروزی‌ها، اجرا می‌کرد... 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داستان ایرانی عمو غلام نوشته عبدالحسین وجدانی را از پارسانشر خریداری کنید.
قصه های آن دنیا
4٬675 ‎تومان
5٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب قصه های آن دنیا
نوشته احمد سکانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
مجموعه داستان های قصه های آن دنیا شامل 4 بخش و 16 داستان میشود. نام بخش ها یا دفتر ها عبارتند از قصه‌های کهن، قصه‌های برزخ، قصه‌های آن دنیا و قصه‌های این دنیا  و داستان‌هایی چون داستان آرش و تیر او، داستان نوشدارو، پوست ‌نبشته، بازنشستگی، یادداشت‌های پرومته، بر شیطان لعنت، گناه، گل گندم و... در آن آمده است. 
نثر داستان به زبان قدیم است ولی بسیار شیرین و زیبا بیان شده
بریده از کتاب :
اهورامزدا، پدیدآورنده‌ی آب‌های پهناور و نیکی و زیبایی، چون انسان را آفرید او را ممتاز یافت؛ پس گفت روا نباشد او را بی‌زبان رها کردن. پس سخن آفرید و سخن در دهان انسان نهاد و گفت این نیکوتر بسی بگذشت و کسی سخن نگفت و اهورامزدا را اندوهی شگرف پدید آمد. و او همچنان در دل همی داشت.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های آن دنیا نوشته احمد سکانی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
ابن مشغله
11٬050 ‎تومان
13٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب ابن مشغله
نوشته نادر ابراهیمی که در سال 1395 توسط انتشارات روزبهان به چاپ رسید
کتاب ابن مشغله یک داستان سرایی و شرح حال گویی خیلی زیبا که در مورد پسری است که پدرش سعی دارد او را مرد بار بیاورد و اولین کاری هم که به او می گوید انجام بدهد هم آب حوض کشیدن است. داستان بسیار زیبا و با جزئیات خیلی زیاد و دقیق شرح داده شده است که خوانند به زیبایی هرچه تمام تر می تواند تمام اتفاقات را در ذهن خودش تداعی کند.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ابن مشغله نوشته نادر ابراهیمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
داستان سیستان ( 10 روز با رهبر)
6٬375 ‎تومان
7٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب داستان سیستان
10 روز با رهبر
نوشته رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک و منتقد ایرانی که تا کنون کتاب های بسیار زیبایی از او شاهد بوده ایم. در کتاب داستان سیستان (10 روز با ره بر) از جزئیات سفر 10 روزه رهبر ایران سخن به میان اورده است. امیرخانی که خود از همراهان رهبر در این سفر بوده سعی کرده بهترین و کامل ترین جزئیات نویسی و واقع گرایی را انجام دهد و متنی خوب از آب در بیاورد که چنین هم شده است.  
خرید اینترنتی کتاب داستان سیستان نوشته رضا امیرخانی 
هتل عروس
8٬075 ‎تومان
9٬500 ‎تومان -15%
موجود
کتاب هتل عروس
نوشته چیستا یثربی
کتاب هتل عروس از 2 داستان تشکیل شده است. داستان از این قرار است که 2 مرد یکی رییس هتل و یکی خدمتکار و 2 زن که به هتل مرد اول برای اسکان می روند. نظر اصلی نویسنده بر روابط حاکم بر رییس و زیر دست و در این نمایشنامه این موضوع را به نمایش میکشد ؛ 2 زن بعد از دیدن اتفاقات بین این 2 مرد باید تصمیم به نوع رفتار خود نسبت به مدیر بگیرند و ...
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هتل عروس از چیستا یثربی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
قصه هایی از خسرو و شیرین
12٬750 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین
نوشته نظامی گنجوی و با روایت امین فقیری که توسط انتشارات کتاب پارسه به چاپ رسید.
تقریبا هر ایرانی حداقل یک بار نام قصه خسرو و شیرین را شنیده است، این داستان از کتابی بسیار زیبا از کهن، که روایتگر داستانی عاشقانه بین خسرو و شیرین است آورده شده است. در طی داستان کتاب، شخصیت های بزرگی نام برده شده است که یکی از آنها شیرین دختر ارمنی‌الاصل و شهبانوی قدرتمند و پرنفوذ دوران ساسانی است که ایشان یکی از ماندگارترین چهره‌های ادبیات کلاسیک و عاشقانه‌ی ایران است.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین نوشته نظامی گنجوی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
قصه های پاییزی
3٬400 ‎تومان
4٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب قصه های پاییزی
نوشته اصغر الهی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
داستانی غم انگیز و تلخ ولی حقیقت زندگی درباره کارگرانی است که زندانی را میسازند و خود بعد ها در آن زندان، زندانی می شوند و مهندسی که به واسطه ی پدر زنش پروژه ساخت زندان را بر عهده میگیرد و الان شاهد به زندان افتادن دوستان و آشنایان خود در همان زندان است.
بریده ای از کتاب :
نعش حسین‌عبدالرضا را که بردند، عمله‌ها و بناها وحشت‌زده ایستادند پای دیوار. هوا سوگوار، محتضر و پر خوف بود. سنگین و زمخت، به قد و بالای دیوار ایستاده بود و تکان نمی‌خورد. بوی ترس شنیده می‌شد. ترس آمیخته به ذرات گرد و خاک بود. آفتاب گرم‌تر از هرم کار بود. نگاه نگران و پر وحشت عمله‌ها و بناها پای دیوار افتاده بود و توی خاک وول می‌خورد. خون حسین‌عبدالرضا خاک را کنده بود و در شیارهای باریک و نازکش فروکش کرده بود، دلمه بسته بود و نقش حسین‌عبدالرضا را ماندگار کرده بود
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های پاییزی نوشته اصغر الهی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
جانستان کابلستان
21٬250 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب جانستان کابلستان
روایت سفر به افغانستان
کتاب جانستان کابلستان روایت سفر رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک کشورمان است که از خاطراتش در سفر به 4 شهر جنگ زده افغانستان در آن نوشته است. شما با خواندن این کتاب با فرهنگ و آداب و رسوب این کشور آشنا می کند. افغانستان کشوری است که سراسر خبر جنگ ویرانی دارد و با وجود این مردمانی شریف و مورد احترام دارد که در ایران هم بخشی از این مردم شریف سکونت دارند ولی ایرانی ها به خوبی با این مردمان آشنا نیستند.
همچنین برای میتوانید به صورت اینترنتی کتاب جانستان کابلستان نوشته رضا امیرخانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
بر دیوار کافه
11٬900 ‎تومان
14٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب بر دیوار کافه
نوشته احمدرضا احمدی
داستان روایتگر کارگردان سینماییست که در دوران دانشجوییش به یک کافه ی خاص میرود که در این کافه مردم روی دیواری خاطرات و دل نوشته های خود را مینویسند و او همیشه علاقمند به خواندن آن دست نوشته هاست. راوی در این داستان سرایی در 20 اپیزود مراحل ساخته شدن فیلم را بیان میکند. کتاب بر دیوار کافه توسط انتشارات نشر ثالث منتشر شده است
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بر دیوار کافه به قلم احمدرضا احمدی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید