داستانی

ذهن خالی
55٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ذهن خالی
نوشته هما پور اصفهانی
داستان از این قرارست که شخصیت اول (پولک) چشم باز میکند و خود را در بیمارستان می یابد و هیچ چیزی به یاد نمی آورد حتی نام خودش را. قبل از اینکه به فراموشی دچار شود شاهد یک قتل بوده که پلیس به نامزد او هم مظنون است و در صورتی که پولک صحنه قتل را به یاد نیاورد نامزدش اعدام خواهد شد. در همین حین قاتلان سعی میکنند تا پولک را به قتل برسانند تا صحنه قتل را به یاد نیاورد. این رمان زیبا و دلنشین نثری روان دارد که به زیبایی صحنه های مختلف داستان را در ذهن خواننده تداعی میکند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب ذهن خالی نوشته هما پوراصفهانی را از پارسانشر خریداری نمایید.
ترلان
14٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب ترلان
نوشته فریبا وفی که در سال 1396 به شانزدهمین نوبت چاپ خود رسید
داستان کتاب در مورد دو دختر جوان است که به دنبال کار میگردند و سرانجام سر از آموزشگاه پاسبانی در می اورند. محیطی خشن و ناآرام که کاملا ضد عواطف و احساسات دخترانه است و در همین حین ترلان هم می خواهد نویسنده شود. نویسنده به زیبایی به توصیف حالات و اتفاقات داخل آموزگاه می پردازد و در عین حال داستان خودش را هم جلو میبرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ترلان نوشته فریبا وفی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
شاه لیر
9٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب شاه لیر
نوشته ویلیام شکسپیر و ترجمه به آذین که در سال 1395 توسط نشر دات به پنجمین نوبت چاپ خود رسید
شکسپیر در اواسط قرن شانزدهم و تا اوایل قرن هفدهم می زیسته است. او به عنوان بازیگر تئاتر فعال بوده تا سرانجام شروع به نوشتن میکند و به نویسندگی روی می آورد. آثار او اگرچه در سطوح مختلف قرار دارند، اما در مجموع ارزش و اعتبار آن ها به واسطه اوج ادبیات به کار رفته و مطالب و مفاهیم غنی درون متن است. همچنین باید خاطر نشان کرد که نثر آثار شکسپیر، معیار زبان انگلیسی در دوره خود بوده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب شاه لیر نوشته ویلیام شکسپیر و ترجمه به آذین را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
داستان ایرانی عمو غلام
7٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب عمو غلام
نوشته عبدالحسین وجدانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
کتابی خیلی زیبا، با ادبیات دلنشین، داستان های پرمعنا و مفهوم و در عین حال اصیل که برخی از داستان های آن در زیر آورده شده است:
سوسکی
پهلوان نوروز
خسرو
دیوار کوتاه
فاضل بیابانکی
فائزه خانم
همچنین بریده ای از کتاب : از سال چهارم تا ششم ابتدایی با خسرو همکلاس بودم. در تمام این مدت سه سال نشد که یک روز کاغذ و مدادی به مدرسه بیاورد یا تکلیفی انجام دهد. با‌ این‌حال بیشتر نمره‌هایش بیست بود. وقتی که معلم برای خواندن انشا خسرو را پای تخته صدا می‌کرد دفترچه من یا مصطفی را برمی‌داشت و صفحه سفیدی را باز می‌کرد و ارتجالا‌ انشایی می‌ساخت و با صدای گرم و رسا، به اصطلاح امروزی‌ها، اجرا می‌کرد... 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داستان ایرانی عمو غلام نوشته عبدالحسین وجدانی را از پارسانشر خریداری کنید.
رمان کلاسیک هاکلبری فین
16٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک هاکلبری فین
نوشته مارک تواین و ترجمه محسن سلیمانی که توسط انتشارات افق به چاپ رسیده است.
داستان کتاب از این قرار است که هاکلبری پسری بی سرپرست است که خانوده ای به نام داگلاس او را به فرزندخواندگی می پذیرند. اما داستان اصلی در مورد جدال هاک با وجدان خودش است که در سراسر داستان باعث اتفاقات مختلفی می شود. او به دلیل بی سواد و بی سرپرست بودنش به او آموخته اند که سیاه پوستان مردمی فرومایه و درجه دو هستند و همین تفکر است محوریت کل داستان را می سازد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک هاکلبری فین نوشته مارک تواین و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
رمان کلاسیک آوای وحش
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک آوای وحش
نوشته جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط نشر افق به چاپ رسیده است
معروف ترین اثر جک لندن به نام آوای وحش ، که در مورد سگیست که میان انسان ها زندگی می کند.زمان این داستان به دوره‌ی «تب طلای کلوندایک» برمی‌گردد. در اواخر قرن نوزدهم کارگران معدن ‌چی در منطقه‌ی کلوندایک در شمال غربی کانادا طلا پیدا کردند و ...
چارلی چاپلین نیز فیلم صامت جویندگان طلا که طبق همین واقعه است را بازی کرده است.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک آوای وحش از جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک
24٬000 ‎تومان
ناموجود
جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب جین ایر (جلد اول) (عاشقانه های کلاسیک) یکی از معروف ترین کتاب ها و رمان هایی می باشد که از روی آن حدود 7 فیلم سینمایی و چند نمایش نامه و  اپرا نوشته شده است.کتاب جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک توسط شارلوت برونته نوشته شده است که او در سن 38 سالی درگذشت. کتاب جین ایر جلد اول عاشقانه های کلاسیک را نوشین ابراهیمی ترجمه کرده است.
کتاب جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک  
قصه های آن دنیا
5٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب قصه های آن دنیا
نوشته احمد سکانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
مجموعه داستان های قصه های آن دنیا شامل 4 بخش و 16 داستان میشود. نام بخش ها یا دفتر ها عبارتند از قصه‌های کهن، قصه‌های برزخ، قصه‌های آن دنیا و قصه‌های این دنیا  و داستان‌هایی چون داستان آرش و تیر او، داستان نوشدارو، پوست ‌نبشته، بازنشستگی، یادداشت‌های پرومته، بر شیطان لعنت، گناه، گل گندم و... در آن آمده است. 
نثر داستان به زبان قدیم است ولی بسیار شیرین و زیبا بیان شده
بریده از کتاب :
اهورامزدا، پدیدآورنده‌ی آب‌های پهناور و نیکی و زیبایی، چون انسان را آفرید او را ممتاز یافت؛ پس گفت روا نباشد او را بی‌زبان رها کردن. پس سخن آفرید و سخن در دهان انسان نهاد و گفت این نیکوتر بسی بگذشت و کسی سخن نگفت و اهورامزدا را اندوهی شگرف پدید آمد. و او همچنان در دل همی داشت.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های آن دنیا نوشته احمد سکانی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
ابن مشغله
13٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ابن مشغله
نوشته نادر ابراهیمی که در سال 1395 توسط انتشارات روزبهان به چاپ رسید
کتاب ابن مشغله یک داستان سرایی و شرح حال گویی خیلی زیبا که در مورد پسری است که پدرش سعی دارد او را مرد بار بیاورد و اولین کاری هم که به او می گوید انجام بدهد هم آب حوض کشیدن است. داستان بسیار زیبا و با جزئیات خیلی زیاد و دقیق شرح داده شده است که خوانند به زیبایی هرچه تمام تر می تواند تمام اتفاقات را در ذهن خودش تداعی کند.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ابن مشغله نوشته نادر ابراهیمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
داستان سیستان ( 10 روز با رهبر)
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب داستان سیستان
10 روز با رهبر
نوشته رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک و منتقد ایرانی که تا کنون کتاب های بسیار زیبایی از او شاهد بوده ایم. در کتاب داستان سیستان (10 روز با ره بر) از جزئیات سفر 10 روزه رهبر ایران سخن به میان اورده است. امیرخانی که خود از همراهان رهبر در این سفر بوده سعی کرده بهترین و کامل ترین جزئیات نویسی و واقع گرایی را انجام دهد و متنی خوب از آب در بیاورد که چنین هم شده است.  
خرید اینترنتی کتاب داستان سیستان نوشته رضا امیرخانی 
بانو با سگ ملوس
19٬000 ‎تومان
موجود
کتاب بانو با سگ ملوس
و چند داستان دیگر
نوشته آنتوان چخوف و ترجمه عبدالحسین نوشین که توسط انتشارات نگاه در سال 1395 به پنجمین نوبت چاپ خود رسید
 کتاب بسیار پرفروش و معروف بانو با سگ ملوس دارای چند داستان کوتاه، تاثیر گذار و زیبا است که به زیبایی بیان شده است. داستان کتاب بانو با سگ ملوس در مورد مرد متاهلی است که عاشق دختری می شود و به فکر خیانت فرو میرود تا به او برسد و اتفاق هایی که این بین می افتد.
این کتاب شامل داستان های کوتاه دیگری هم هست از جمله: 
«چاق و لاغر»، «آفتاب‌پرست»، «ماسک»، «وانکا»، «شوخی»، «سرگذشت ملال‌انگیز»، «سبک‌سر»، «انگور فرنگی»، «ئیونیچ»، «جان دلم» و «بانو با سگ ملوس»
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بانو با سگ ملوس نوشته چخوف و ترجمه عبدالحسین نوشین را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
مگس ها
11٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب مگس ها
نوشته ژان پل سارتر و ترجمه صدیق آذر که توسط انتشارات جامی به چاپ در آمده
کتاب مگس ها یکی از تحسین شده ترین رمان هاییست که چندین بار در سراسر دنیا روی پرده نمایش رفته است. داستان این نمایشنامه متشکل از 15 شخصیت مختلف است که در یکی از شهر های یونان قدیم رخ داده است و این شخصیت ها همان اسطوره های روم و یونان باستان اند. از جمله این  شخصیت ها می توان زئوس خدای خدایان یونان و ژوپیتر خدای خدایان روم و... نام برد. کتاب مگس ها نوشته ژان پل سارتر برای کسانی که میخواهند خود را غرق در هنر کنند و از داستان سرایی لذت میبرد مناسب است. این کتاب بسیار پرطرفدار است زیرا فضایی پر از ناآرامی و شلوغی در روح را به تحریر در آورده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مگس ها به قلم ژان پل سارتر و ترجمه صدیق آذر را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
دشمنان
9٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب دشمنان
نوشته آنتوان چخوف و ترجمه سیمین دانشور که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
مهم ترین مسئله در شکل دهی شخصیت هر انسان در کودکی آن و در خانواده است، این موضوعی است که چخوف هشدار آن را برای خانواده های سطح متوسط شوروی سابق در این کتاب داده است و سعی کرده است که دروغ و نیرنگ خانواده را به نمایش بکشد و به آنان هشدار میدهد که این مسئله در آینده دچار فاجعه خواهد شد زیرا این کودکان آینده ی یک ملت هستند و آنان اند که آینده را شکل میدهند.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب دشمنان به قلم آنتوان چخوف و ترجمه سیمیمن دانشور را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
مسخ و درباره مسخ
11٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب مسخ و درباره ی مسخ
نوشته فرانتس کافکا ، ولادیمیر نابوکف و ترجمه فرزانه طاهری که در سال 1396 توسط نشر نیلوفر به یازدهمین نوبت چاپ خود رسید
داستان از آنجایی شروع میشود که گرگور که یک بازاریاب است و هرروز به زور سرکار میرود تا بدهی های پدر مادرش را بدهد و اصلا از کار و سبک زندگی خود راضی نیست چشم باز می کند و میبیند که پاهایی کوچک بدنی عجیب دارد و پشت کمرش یک لاک مانند سختی است که نمی تواند به راحتی حرکت کند و از روس تخت بلند شود؛ در همین حین کارش هم دارد دیر میشود و صاحب کارش به زودی به سراغش می آید تا دلیل نیامدن او را بپرسد و به زور او را به سرکار ببرد که... . کتاب مسخ و درباره مسخ داستانی بسیار ساده، بدون پیچیدگی و فوق العاده که کافکا آن را به زیبایی خلق کرده است.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مسخ نوشته کافکا ترجمه فرزانه طاهری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحول بگیرید
منسفیلد پارک
36٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب منسفیلد پارک
نوشته جین آستین و ترجمه رضا رضایی
کتاب روندی متفاوت از نویسنده را نشان میدهد؛ جین آستین (Jane Austen) که در دو اثر قبلی خود یعنی عقل و احساس و غرور و تعصب شهرتی بسیار پیدا کرده در این کتاب به گونه ای متفاوت به قضایای اتفاق افتاده در داستان میگذرد و شاید وجه تمایز این کتاب را تا این حد پرفروش و کم نطیر کرده است. داستان در مورد دختریست که بسیار حساس و با احساساتی پاک که در اطرافش احساسات به گونه ی دیگری رقم میخورد و اوست که باید تصمیم بگیرد و....
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب منسفیلد پارک نوشته جین آستین و ترجمه رضا رضایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
برباد رفته ( دوجلدی)
75٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب بر باد رفته
نوشته مارگارت میچل و ترجمه پرتو اشراق
کتاب بی نظیر و تحسین شده ی عام و خاص که شاهد استقبال گسترده از این کتاب بوده ایم و در سال 1939 میلادی پرفروش ترین کتاب جهان شد که بیش از 30 میلیون نسخه از کتاب بار ها و بارها به چاپ رسیده است. داستان کتاب در مورد اسکارلت اوهارا دختری مغرور و زیباست که برای رسیدن به خواسته هایش از هیچ کاری عبایی ندارد. در همین حین یکی از همسایه های به نام اشلی با دختر ساده و بی آلایش ازدواج میکند و همین موضوع حسادت اسکارلت را برمی خیزاند و او تصمیم میگیرد تا هرجور شده اشلی را بدست اورد برا همین ......
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب برباد رفته نوشته مارگارت میچل و ترجمه پرتو اشراق را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
گوژپشت نتردام
30٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب گوژپشت نتردام
نوشته ویکتور هوگو و ترجمه جواد محبی که توسط انتشارات جاودان خرد به چاپ رسیده است
کتاب بی نظیر گوژپشت نتردام که به قلم ویکتور هوگو نویسنده و فیلمنامه نویس بی نظیر فرانسوی ست ، رمانی عاشقانه و رمانتیک است و داستان از اینجا شروع می شود که کشیکی یک نوزاد ناقص الخلقه میبیند که هیچ سرپناه و سرپرستی ندارد پس تصمیم میگیرد که اورا در کلیسا نتردام یکی از زیباترین کلیسا ها بزرگ کند. وقتی او به سن نوجوانی و جوانی میرسد بدنی نیرومند و قدرتمند پیدا میکند و به همین دلیل او را مسئول نواختن ناقوس شهر میکنند. در یکی از شب های زیبای پاریس که جشنی به پا بود او با دختری آشنا میشود و ...
گوژپشت نتردام یکی از بهترین و زیبا ترین رمان ها در طول تاریخ است که بسیار مورد توجه قرار گرفته ، حتی بر طبق داستان کتاب انیمیشن و فیلم هم ساختهشده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو و ترجمه جاود محبی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
قصه هایی از خسرو و شیرین
15٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین
نوشته نظامی گنجوی و با روایت امین فقیری که توسط انتشارات کتاب پارسه به چاپ رسید.
تقریبا هر ایرانی حداقل یک بار نام قصه خسرو و شیرین را شنیده است، این داستان از کتابی بسیار زیبا از کهن، که روایتگر داستانی عاشقانه بین خسرو و شیرین است آورده شده است. در طی داستان کتاب، شخصیت های بزرگی نام برده شده است که یکی از آنها شیرین دختر ارمنی‌الاصل و شهبانوی قدرتمند و پرنفوذ دوران ساسانی است که ایشان یکی از ماندگارترین چهره‌های ادبیات کلاسیک و عاشقانه‌ی ایران است.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین نوشته نظامی گنجوی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
قصه های پاییزی
4٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب قصه های پاییزی
نوشته اصغر الهی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
داستانی غم انگیز و تلخ ولی حقیقت زندگی درباره کارگرانی است که زندانی را میسازند و خود بعد ها در آن زندان، زندانی می شوند و مهندسی که به واسطه ی پدر زنش پروژه ساخت زندان را بر عهده میگیرد و الان شاهد به زندان افتادن دوستان و آشنایان خود در همان زندان است.
بریده ای از کتاب :
نعش حسین‌عبدالرضا را که بردند، عمله‌ها و بناها وحشت‌زده ایستادند پای دیوار. هوا سوگوار، محتضر و پر خوف بود. سنگین و زمخت، به قد و بالای دیوار ایستاده بود و تکان نمی‌خورد. بوی ترس شنیده می‌شد. ترس آمیخته به ذرات گرد و خاک بود. آفتاب گرم‌تر از هرم کار بود. نگاه نگران و پر وحشت عمله‌ها و بناها پای دیوار افتاده بود و توی خاک وول می‌خورد. خون حسین‌عبدالرضا خاک را کنده بود و در شیارهای باریک و نازکش فروکش کرده بود، دلمه بسته بود و نقش حسین‌عبدالرضا را ماندگار کرده بود
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های پاییزی نوشته اصغر الهی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط انتشارات افق به چاپ رسیده است.
داستانی کوتاه ولی به شدت زیبا و تاثیر گذار که نهایت هنر و خلاقیت یک نویسنده را به رخ می کشد. داستان از آنجایی شروع می شود که اقای جکیل به مبحث 2گانگی شخصیتی دچار است و دارویی می سازد که جنبه های بد را از خوب جدا میکند.
این جنبه های بد شخصی می شود به اسم اقای هاید، شخصی که کار های بد میکند، جنایت انجام می هد و... .
در نهایت اقای جکیل می فهمد که نمی تواند اقای هاید را متوقف کند و تصمیم به خودکشی میگیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
میشل استروگف
22٬000 ‎تومان
ناموجود
میشل استروگف
کتاب میشل استروگف نوشته ی ژول ورن است. کتاب میشل استروگف در واقع داستان  یک فرمانده جنگی تزار به اسم میشل استروگف می باشد که در سفری پر ماجرایی برای رساندن پیامی مهم برای جلوگیری از خطر حمله و دسیسه های دشمن می باشد. در این بین او با کسانی آشنا می شود و اتفاق های بسیاری برای او میفتد. ترجمه کتاب میشل استروگف را صدف محسنی انجام داده است.
خرید رمان میشل استروگف
جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک
20٬000 ‎تومان
ناموجود
جین ایر (جلددوم) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب جین ایر (جلد دوم) (عاشقانه های کلاسیک) یکی از معروف ترین کتاب ها و رمان ها می باشد که از روی آن حدود 7 فیلم سینمایی و چند نمایش نامه و اپرا نوشته شده است. این کتاب جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک توسط شارلوت برونته نوشته شده است که او در سن 38 سالی درگذشت. کتاب جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک را نوشین ابراهیمی ترجمه کرده است. 
خرید کتاب جین ایرعاشقانه های کلاسیک
دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک
21٬000 ‎تومان
ناموجود
دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک نوشته ماری سیکو می باشد که کیوان عبیدی آشتیانی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از سری کتاب های عاشقانه می باشد که سری شماره 7 آن است. ماری سیکو نویسنده این مجموعه کتاب ها می باشد که نوشته های او بسیار معروف می باشد. کتاب دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک توسط انتشارات نشر افق منتشر شده است.
خرید اینترنتی جلد دوم کتاب دزیره عاشقانه های کلاسیک 
دزیره (جلد اول)عاشقانه های کلاسیک
26٬000 ‎تومان
ناموجود
دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک
کتاب دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک نوشته آن ماری سیکو می باشد که کیوان عبیدی آشتیانی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از سری کتاب های عاشقانه می باشد که جلد اول این مجموعه است. ماری سیکو نویسنده این مجموعه کتاب ها می باشد که نوشته های او بسیار معروف هستند. کتاب دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک، توسط انتشارات نشر افق منتشر شده است.

 جلد اول کتاب دزیره جلد اول عاشقانه های کلاسیک
هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم (قدیم)
62٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم
نوشته جی.کی رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است
مجموعه کتاب های هری پاتر، از محبوب ترین رمان های نوجوانان است که واقعا زیباست و داستانی سرگرم کننده دارد. در این کتاب فصل های 15 تا 26 سری دوم یا همان هری پاتر و محفل ققنوس را در برمیگرد. داستان از آن جا شروع می شود كه كلاس آمادگى در برابر جادوى سياه برگزار نميشود. هری اين كلاس را براى مبارزه در برابر ولدمورت قاتل پدر و مادرش بیشتر دوست داشت، اما اتفاق های هیجان انگیز در دوئل و شک کردن به هری برای بودن نواده اسلیترین از دستاورد های این دوئل کلاب است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و محفل ققنوس جلد دوم نوشته جی.کی.رولینگ را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و فرزند نفرین شده
76٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شدهنوشته جی.کی. رولینگ، جان تیفانی و جک ثورن و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده را می توان به عنوان یکی از اسپین آف های معرف و نسبتا موفق دنیای هری پاتر معرفی کرد. در حقیقت شخصیت‌های اصلی داستان آلبوس، پسر هری پاتر و اسکورپیوس، پسر دریکو مالفوی هستند. هری پاتر حالا کارمند وزارت جادو است. او و همسرش می‌خواهند فرزندشان آلبوس را به هاگوارتز بفرستند. آن‌ها برای بدرقه بچه‌ها به ایستگاه معروف نه و سه چهارم آمده‌اند. اما در این میان مشکلی وجود دارد. آلبوس از رفتار گذشته پدرش راضی نیست. او و اسکورپیوس تصمیم می‌گیرند که زمان را تغییر بدهند و به گذشته برگردند. با ساختن یک خط زمانی جدید آن‌ها به زمان دیگری سفر می‌کنند و با مشکلات عجیبی رو به رو می‌شوند.خرید کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده از پارسانشر با تحویل درب منزل شما
هری پاتر و جام آتش
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و جام آتش
نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسید
در این قسمت از مجموعه هری پاتر مرتبط با مسابقه دوره ای سه جادوگر از مدارس هاگوارتز، بوباتون و دارمسترانگ است، که در این دوره در هاگوارتز برگزار خواهد شد. برای شرکت در مسابقه باید حداقل 17 سال سن داشته باشند و هری نمی‌تواند شرکت کند. هر شخصی که می خواهد در مسابقه شرکت کند، باید نام خود و مدرسه اش را روی کاغذی نوشته و داخل جام آتش بیندازد! در روز انتخاب سه شخص برگزیده، جام آتش نام سه نفر را از سه مدرسه به بیرون پرت می‌کند و این نشانه ی این است که آن سه نفر برای مسابقه انتخاب شده‌ است، اما ناگهان نام هری نیز از جام بیرون می‌آید و همه در عین تعجب با او دشمنی پیدا می‌کنند، حتی بهترین دوستش رون ویزلی!
شما پاترمور عزیز برای خرید کتاب هری پاتر و جام آتش نوشته جی.کی.رولینگ به صورت اینترنتی کافی است تا روی دکمه زیر کلیک کنید.
هری پاتر و حفره اسرارآمیز
24٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و حفره اسرارآمیز
نوشته جی.کی.رولینگ . ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
داستان از جایی شروع می‌شود که هری در اولین تابستان خود را در مدرسه هاگواترز سپری میکند؛ ولی باید در خانه خاله اش به زور بماند. او یک جن خانگی با نام دابی را ملاقات می کند که به او هشدار می‌دهد که امسال را به مدرسه نرو. بعد از آن با سه نفر از دوستانش که با ماشینی پرنده به دنبالش آمده‌اند از دست خاله و شوهر خاله بد اخلاقش فرار می‌کند و به خانه دوستش می‌رود. بعد از اینکه سال تحصیلی آغاز می شود اتفاقات عجیبی می‌افتد، گربه سرایدار با طلسمی عجیب و خطرناک بیهوش می‌شود و با خون او این نوشته‌ بر دیوار حک می‌شود : تالار اسرار گشوده شده‌ است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و حفره اسرارآمیز نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هری پاتر و محفل ققنوس ( جلد سوم)
68٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب هری پاتر و محفل ققنوس ( جلد سوم)
نوشته جی.کی. رولینگ و ترجمه ویدا اسلامیه که توسط انتشارات تندیس به چاپ رسیده است.
هری پاتر و محفل ققنوس کتابی دیگر از مجموعه جذاب و خواندنی هری پاتر؛ که به دلیل حجم زیاد این قسمت از مجموعه در 3 جلد چاپ شده است. در این قسمت از داستان به جایی میرسیم که ولدرمورت به صورت مخفیانه در داستان قرار دارد و به هر شکلی، توهمی در ذهن هری شکل می بندد که او را به سمت سازمان اسرار و مرگ خواران می کشاند. از طرفی دامبلدور هم برای مقابله با ولدرمورت تشکل گروهی می دهد به نام محفل ققنوس
برخی از سرفصل های کتاب: سانتور و خبرچین، بدترین خاطره‌ی اسنیپ، مشاوره‌ی شغلی، گراوپ، آزمون سمج، آن سوی آتش
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب هری پاتر و محفل ققنوس (جلد سوم) نوشته جی.کی.رولینگ و ترجمه ویدا قاسمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
مرغان شاخسار طرب
18٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب مرغان شاخسار طرب
نوشته کالین مک کالو و ترجمه فرشته طاهری
خانواده مگی باید برای مراقبت به مزرعه ای بروند تا از عمه پیر و بسیار ثروتمندشان مراقبت کنند. عمه مگی صاحب مزرعه ای بزرگیست که برای اداره اموال خود نیاز به کمک دارد. در این مزرعه کشیشی خوش قیافه وجود دارد که برخی از کارهای عمه مگی را انجام میدهد. مگی و کشیش پس از چندین بار ملاقات بهم دل میبندند ولی کشیش طبق قوانین اجازه ی ازدواج با هیچکس را ندارد از طرفی عمه مگی هم از علاقه بین این دونفر با خبر می شود؛ او که خود به کشیش علاقه مند بوده است سعی در بهم زدن رابطه کشیش با مگی میکند او...
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مرغان شاخسار طرب نوشته کالین مک کالو و ترجمه فرشته طاهری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مرگ فروشنده
14٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب مرگ فروشنده
نوشته آرتور میلر و ترجمه عطاالله نوریان
کتابی ضد نظام سرمایه داری در قرن بیستم که برای او منجر به ترک آمریکا شد.
اما داستان از این قرار است که شخصیت اصلی داستان (ویلی) در کهنسالی سپری می کند و بعد از سال ها زحمت کشیدن در صنعت بازاریابی میفهمد که به آنچه میخواسته نرسیده و فقط به امید آینده ای بهتر جوانیش را گذرانده و هیچ عایدش نشده. 2 فرزندش هم در کسب و کار و زندگی خود شکست خورده اند و خانواده اش کاملا شکست خورده شده در حالی که برادر و دوست صمیمیش هر کدام بسیار موفق و ثروتمند شده اند و او پس از حرف از با رئیسش سریعا اخراج میشود و....
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مرگ فروشنده نوشته آرتور میلر را از پارسا نشر خریداری کنید
جانستان کابلستان
25٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب جانستان کابلستان
روایت سفر به افغانستان
کتاب جانستان کابلستان روایت سفر رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک کشورمان است که از خاطراتش در سفر به 4 شهر جنگ زده افغانستان در آن نوشته است. شما با خواندن این کتاب با فرهنگ و آداب و رسوب این کشور آشنا می کند. افغانستان کشوری است که سراسر خبر جنگ ویرانی دارد و با وجود این مردمانی شریف و مورد احترام دارد که در ایران هم بخشی از این مردم شریف سکونت دارند ولی ایرانی ها به خوبی با این مردمان آشنا نیستند.
همچنین برای میتوانید به صورت اینترنتی کتاب جانستان کابلستان نوشته رضا امیرخانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
زائر کوم پوستل
19٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب زائر کوم پوستل
نوشته پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی که در 1394 توسط نشر ثالث به ششمین نوبت چاپ خود رسید
پائولو کوئیلو در این کتابش از حکایت سفر اسرار آمیزش به سراسر اسپانیا با استاد اعجاب انگیزش، پتروس را بیان میکند که این سفر برای یافتن شمشیر اسرار انگیز بوده است. اولین نسخه کتاب در سال 1987 به چاپ رسید و یک رمان بسیار زیبا و جذاب از ترکیب خرد معنوی و هنر داستان سرایی است کهدر آن به ساده ترین و عادی ترین جزئیات با نهایت دقت پرداخته شده است.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب زائر کوم پوستل نوشته پائولو کوئیلو و ترجمه حسین نعیمی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مارتین لوتر کینگ
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب مارتین لوتر کینگ
نوشته رابرت جونز و ترجمه کریم پور زید که توسط انتشارات کتاب پارسه به چاپ رسید
مارتین لوتر کینگ شخصیتی که ابتدا فقط میخواست که بین سیاهان و سفیدپوستان عدالت برقرار باشد ولی کم کم اعتراضاتش به یک جنبش و سپس به انقلابی بزرگ تبدیل شد و نام اودر تاریخ جاودان شد. 
متن کتاب، متنی ساده و روان است که به راحتی مطالب را به مخاطب انتقال داده است و سرگذشت مارتین لوتر کینگ را به زیبایی بیان میکند.
از این نویسنده زندگینامه های اسکند، ناپلئون، کاپیتان کوک، فلورانس نایتینگل، کلئوپاترا، کریستف کلمب، هیتلر، لوتر کینگ و نلسون، نوشته و چاپ شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مارتین لوترکینگ نوشته رابرت جونز را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
بر دیوار کافه
14٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب بر دیوار کافه
نوشته احمدرضا احمدی
داستان روایتگر کارگردان سینماییست که در دوران دانشجوییش به یک کافه ی خاص میرود که در این کافه مردم روی دیواری خاطرات و دل نوشته های خود را مینویسند و او همیشه علاقمند به خواندن آن دست نوشته هاست. راوی در این داستان سرایی در 20 اپیزود مراحل ساخته شدن فیلم را بیان میکند. کتاب بر دیوار کافه توسط انتشارات نشر ثالث منتشر شده است
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بر دیوار کافه به قلم احمدرضا احمدی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید