داروسازی و فارماکولوژی

کتاب های داروسازی و فارماکولوژی

داروخانه گیاهی
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
کتاب داروخانه گیاهی
نوشته مانفرد پاولوف و ترجمه ملیندا اسکندری که توسط انتشارات ققنوس به چاپ رسید
در این کتاب نگاهی جامع به خواص دارویی گیاهان داشته و به جای استفاده از داروهای شیمیایی و مضر که عوارض جانبی بسیار زیادی دارند و بیماری های کلیوی ، قلبی و .... را به همراه دارند از گیاهان برای درمان بیماری ها و سلامت بدن استفاده میکند ؛ ولی برای استفاده حداکثری از خواص این گیاهان میبایست با موارد استفاده و خواص درمانی و مقدار استفاده آن در هر وعده آشنا شد که کتاب داروخانه گیاهی این امکان را برای علاقمندان به این نوع خوراک فراهم کرده است
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داروخانه گیاهی نوشته دکتر پاولوف و ترجمه ملیندا اسکندری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
دارودرماني بيماري هاي سالمندان
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
دارودرمانی بیماری های سالمندان
نوشته حسین خلیلی
متعاقب افزایش سن تغییرات عمده‏‌ای در فارماکوکینتیک و فارماکودینامیک داروها اتفاق می‌‏افتد که روند دارودرمانی در این گروه سنی را پیچیده می‌‏کند. مهمترین این نوسانات شامل تغییر در مراحل جذب، توزیع، متابولیسم و دفع داروها و افزایش استعداد افراد مسن نسبت به بروز عوارض جانبی و تداخلات دارویی هستند. این مجموعه شامل معرفی اصول تجویز دارو و مرور کلی دارودرمانی در بیماری‏‌های رایج سالمندان است.
برخی از فصول کتاب دارودرمانی بیماری های سالمندان:
فصل 1: تغییرات فارماکولوژیک و فارماکودینامیک داروها در سالمندان
فصل 2: بیماری انسدادی مزمن ریوی
فصل 3: مشکلات پوستی رایج در افراد مسن
فصل 4: تشخیص فشارخون بالا و هدف درمان
فصل 5: سندرم های حاد کرونری
شما میتوانید این کتاب را به صورت
اینترنتی کتاب دارودرمانی بیماری های سالمندان تهیه کنید
فارماکولوژي براي پرستار
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی برای پرستار
نوشته دکتر مجید متقی نژاد
و در سال 1397 توسط انتشارات رفیع چاپ شده است. این کتاب برای دانشجویان پرستاری، پزشکی، بیهوشی، مامایی، اتاق عمل، فوریت پزشکی، پیراپزشکی و پرسنل شاغل قابل استفاده است. یکی از ویژگی های خوب این کتاب طرح موضوعات کاربردی و کلیدی فارماکولوژی به روش ساده و قابل فهم است .
فارماکولوژی به چه معناست؟
فارماکولوژی و یا داروشناسی یکی از شاخه های علم داروسازی است که به مطالعه رفتار دارو و اثرات آن بر بدن و یا اثرات بدن بر روی دارو می پردازد. فارماکولوژی از دو قسمت اصلی فارماکودینامی (فارماکودینامیک) و فارماکوکینتیک تشکیل می گردد.
خرید اینترنتی کتاب فارماکولوژی 
نسخه نويسي بيماری های شايع
121٬500 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -10%
کتاب نسخه نویسی بیماری های رایج
نوشته دکتر حسین خلیلی
نسخه نویسی و تجویز دارو یکی از مشکلات رایج و جدی بوده که باعث شده است کشور ایران در رتبۀ بالا در بین کشورهای دنیا از لحاظ تجویز و مصرف غیر منطقی دارو قرار گیرد. علی رغم بهبود چشمگیر شاخص های نسخه نویسی در سال های اخیر، هنوز فاصله زیادی با استانداردهای بین المللی داریم. در کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع سعی گردیده با معرفی بیمار، نسخه استاندارد بر اساس آخرین راهنماهای درمانی و داروهای موجود در بازار دارویی پیشنهاد شود. در قالب نسخه، آموزش های لازم برای انتخاب دارو، دوز، نحوه تجویز، پایش درمان، عوارض، تداخلات دارویی و جمعیت های خاص ارائه شده است.
برخی از فصل های کتاب:

فصل 1: بیماری های عفونی
فصل 2: بیماری های قلبی عروقی
فصل 3: اختلالات هورمونی (اندوکرین)

خرید اینترنتی کتاب نسخه نویسی بیماری های رایج 
دارو درمانی بیماریهای گوارشی
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی
نوشته دکتر حسین خلیلی
در قسمت اول کتاب مرور کلی داروهای گوارشی از جمله داروهای هر دسته، اشکال دارویی موجود در بازار دارویی ایران، مقایسه داروهای هر دسته از نظر اثر بخشی، عوارض و تداخلات دارویی آورده شده است. در قسمت دوم این مجموعه به اصول درمان شایع ترین بیماری های گوارشی بر اساس آخرین راهنماها پرداخته شده است و به معیارهای انتخاب درمان از بین درمان های توصیه شده، انتخاب رژیم دارویی، نحوه تجویز و نسخه نویسی این داروها، پایش و آموزش بیمار در ارتباط با داروهای مصـرفی در هر بیماری گوارشی اشاره شده است.
برخی از سرفصل های کتاب:

بخش اول: داروها
فصل 1: مرور کلی بر داروهای مورد استفاده در اختلالات گوارشی
فصل 2: اسهال
فصل 3: اسهال عفونی

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی را خرید بفرمایید
دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی)
35٬100 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -10%
کتاب دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی) 
نوشته دکتر حسین خلیلی ، دکتر مریم مهرپویا ، دکتر آزاده اشراقی
کتاب دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی) دارای 2 قسمت می باشد که در قسمت اول این کتاب به مرور کلی داروهای ضد درد، ضد التهاب و تعدیل کننده سیستم ایمنی با رویکرد خصوصیات فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک، کاربردهای بالینی، اثربخشی، عوارض، تداخلات و مصرف در جمعیت‏ های خاص پرداخته‏‌ شده ‏است. در قسمت دوم کتاب دارودرمانی بیماری‏‌های رایج بافت همبند و استخوان شامل آرتریت روماتوئید، استئو آرتریت، میوزیت‌ها، لوپوس، اسکلرودرمی، پوکی استخوان، بیماری پاژه، هیپو و هیپرکلسمی ارائه شده است. 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب دارودرماني بيماري هاي بافت همبند و استخوان (روماتولوژي) را سفارش بدهید.
راهنمای تجویز دارو (برای پزشکان عمومی)
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
راهنمای تجویز دارو (برای پزشکان عمومی)
نوشته محمد آیتی فیروزآبادی و فلورا فلاح
امروزه یکی از مهم ترین مشکلات پزشکان، تجویز دارو های اشتباه و یا زمان بندی اشتباه دارو ها می باشد زیرا اگر دارو ها توسط دکتر ها اشتباه تجویز شوند می تواند باعث مشکلات و بیماری های دیگری نیز شوند که ممکن است بیماران بکشد. تجویز بیش از حد دارو می تواند باعث مسمویت فرد شود که در صورت ایجاد این مشکل اگر بیمار سریعا به بیمارستان نشود ممکن است جان خود را در اثر تجویز شما بدهد.  کتاب راهنمای تجویز دارو ( برای پزشکان عمومی ) توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. شما می توانید کتاب راهنمای تجویز دارو نوشته محمد آیتی فیروزآبادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
کتاب راهنمای تجویز دارو مناسب برای پزشکان عمومی
نکات کاربردی و طلایی در فارماکوتراپی
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
نکات کاربردی و طلایی در فارماکوترابی
کتاب نکات کاربردی و طلایی در فارماکوتراپی را دکتر محمد عباسی نظری ، دکتر فرزانه داستان و دکتر ساغر براتی ترجمه کرده اند. این کتاب در سال 1397 چاپ شده است که تحت تالیف انتشارات اطمینان منتشر شده است. کتاب نکات کاربردی و طلایی در فارماکوتراپی دارای مفاهیم بسیار کاربردی برای داروساز ها و پزشکان می باشد. نکات موجود در این کتاب کامل می باشند که در آن سعی شده تمامی نکات مهم آورده شوند.
فروش اینترنتی کتاب نکات کاربردی و طلایی در فارماکوترابی
راهنمای خدمات بالینی داروسازان
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
راهنمای خدمات بالینی داروسازان
امروزه در اکثر مراکز درمانی در تمامی کشورها، به وظیفه مراقبت از بیمار به صورت یک کار تیمی نگاه میشود، چرا که تنها در این صورت تمامی زوایای درمان مورد توجه قرار خواهد گرفت. داروسازان شاغل در بیمارستان در این میان نقش مهمی در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به بیمار دارند. قطعا این امر در پیشگیری از خطاها و بالا بردن میزان سلامت و امنیت بیمار اثرگذار خواهد بود و بیمار از ارتباط بین پزشک و داروساز نفع خواهد برد.
خدمات بالینی در داروسازی
مطابق استانداردهای روز دنیا، توزیع و مصرف دارو برای بیماران بستری در مراکز درمانی باید تحت نظارت و کنترل داروسازان آموزش دیده باشد تا مواردی چون تداخلات دارویی، بررسی حساسیتهای ناشی از استفاده داروها و همچنین ثبت و گزارش عوارض داروها به درستی صورت پذیرد.
مرور و آزمون های فارماکولوژی کاتزونگسرر 2019
126٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -10%
کتاب مرور و آزمون فارماکولوژی کاتزونگ-ترور ۲۰۱۹
نوشته کاتزونگ ، آنتونی جی ، ترور
معتبرترین و موثرترین کتاب خلاصه فارماکولوزی تکمیل شده با بیش از ۱۰۰۰ پرسش و پاسخ آنها
مبتنی بر کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ ۲۰۱۹ ( ۲ جلدی )
کتاب فارماکولوژی کاتزونگ یکی از معروف ترین کتاب ها در زمینه داروسازی و فارماکولوژی بوده که مورد استفاده دانشجویان پزشکی و داروسازی قرار می گیرد.
این کتاب به دانشجویان کمک می کند که در سریع زمان ممکن خود را برای آزمون های مختلف آماده کنند و مطالب در عین خلاصه بودن، بسیار کاربردی نوشته شده اند. ویرایش 12 این کتاب که در سال 2019 به چاپ رسیده، تمام تلاش خود را کرده که نواقص نسخه های قبل را برطرف کند و بر اساس مقالات روز، خود را آپدیت نماید.
بخشی از سرفصل های کتاب:

اصول پایه
 داروهای سیستم عصبی خودکار
داروهای قلبی-عروقی
داروهای با اثرات مهم برعضلات صاف
فارماکولوژی کاتزونگ 2018 جلد 1
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ 2018 (جلد 1)
ترجمه دکتر خسرو سبحانیان
 کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ مجموعه ای جامع و کامل است، بدین معنی که در برگیرنده تمام فصول فارماکولوژی (داروشناسی) می باشد. در هر فصل به طور مستقل، مبانی و اصول فارماکولوژی آورده شده و سپس داروهای اصلی هر بیماری مربوط به آن فصل و سپس اطلاعات فارماکولوژی بالینی داروها شرح داده شده است. ترتیب عرضه فصول مختلف در کتاب فارماکولوژی کاتزونگ 2018 جلد 1 از یک روند و منطق کلاسیک طبعیت کرده است ولی با این حال در این کتاب استقلال هر فصل حفظ شده است؛ این استقلال به نحوی انجام شده است که احتیاجات آموزشی خواننده در تک‌ فصل های متفاوت به خوبی برآورده می شود.
برخی سرفصل های کتاب:

ماهیت داروها و ساخت داروها و قوانین مرتبط با آن‌
گیرنده‌های داروها و فارماکودینامیک
انتخاب منطقی مقدار مصرف داروها و سیر زمانی اثر دارو

خرید اینترنتی کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ 2018 (جلد 1) 
فارماکولوژی کاتزونگ 2018 جلد 2
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی کاتزونگ 2018 جلد دوم
نوشته برترام جی کاتزونگ
ترجمه دکتر خسرو سبحانیان، دکتر الهام فخارزاده، دکتر مینا فتحی کازرونی، دکتر صدیقه حسنی
ترجمه شده زیر نظر دکتر بیژن جهانگیری
فارماکولوژی شاخه ای از داروسازی و زیست شناسی می باشد که به مطالعه واکنش متقابل داروها و اثر آن ها بر موجودات زنده، که منجر به ایجاد اثرات زیست شناسی این ترکیبات می شود، می پردازد.
سرفصل های کتاب فارماکولوژی:

داروهای مورد استفاده در سیتوپنی
داروهای مورد استفاده در اختلالات انعقاد
داروهای مورد استفاده در اختلالات چربی خون (دیس لیپیدمی)
داروهای ضدالتهاب غیر استروئیدی، داروهای ضد رماتیسمی برطرف کننده بیماری، ضد درد های غیر اپیوئیدی، داروهای استفاده در نقرس
هورمون های هیپوتالاسمی و هیپوفیزی
تیروئید و داروهای ضد تیروئیدی
...

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب فارماکولوژی (جلد دوم) را تهیه کنید.
فارماکولوژی کاتزونگ جلد 2 (2018)
198٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی کاتزونگ جلد 2 (2018)
نوشته برتارم جی.کاتزونگ ، سوزان بی.مسترز ، آنتونی ج.ترور
ترجمه دکتر مجید متقی نژاد
در سال 1398 توسط اندیشه رفیع به دومین چاپ خود رسید.
داروشناسی یا فارماکولوژی شاخه‌ ای از داروسازی است که به مطالعه واکنش متقابل داروها (یا مواد شیمیایی) بر موجودات زنده، که منجربه ایجاد اثرات زیست‌شناسی این ترکیبات می‌گردد. داروشناسی شامل دو بخش فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک است. 
فصل 6: داروهای مورد استفاده در درمان بیماری های خونی، التهابی و نقرس
فصل 7: داروهای غدد درون ریز
فصل 8: داروهای شیمی درمانی
فصل 9: سم شناسی
فصل 10: عنواین ویژه
پیوست: واکسن ها، ایمونوگلوبولین ها و سایر محصولات پیچیده بیولوژیک
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب فارماکولوژی کاتزونگ جلد 2 (2018) نوشته کاتزونگ را خریداری کنید.
هم چنین جلد اول این کتاب هم در سایت پارسا نشر موجود است.
فارماکولوژی کاتزونگ جلد 1 (2018)
198٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی کاتزونگ جلد 1 (2018)
نوشته کاتزونگ به ترجمه دکتر مجید متقی و با نظارت دکتر منیژه متولیان
کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ مجموعه‌ ایست کامل، بدین معنی که در برگیرنده تمام فصول فارماکولوژی می‌باشد. در سرفصل ابتدایی و نیز در هر فصل به طور مستقل، مبانی و اصول فارماکولوژی آورده شده و سپس داروهای اصلی هر فصل و متعاقباً اطلاعات فارماکولوژی بالینی داروها شرح داده شده است. ترتیب عرضه ی فصول مختلف از یک روند و منطق کلاسیک طبعیت کرده ولی استقلال هر فصل حفظ شده است به نحوی که احتیاجات آموزشی خواننده ی تک ‌فصل‌های متفاوت، به خوبی برآورده می‌شود.
برخی از سرفصل های کتاب :
بخش 1: اصول پایه
بخش 2: داروهای سیستم عصبی خودکار
بخش 3: داروهای قلبی عروقی – کلیوی
بخش 4: داروهای با اثرات مهم بر عضله صاف
بخش 5: داروهای موثر بر دستگاه عصبی مرکزی
بخش 6: داروهای مورد استفاده در درمان بیماری‌های خون، التهاب و نقرس
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب فارماکولوژی کاتزونگ جلد 1 از پارسانشر خریداری کنید.
داروشناسی کاربردی
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
کتاب داروشناسی کاربردی
نوشته دکتر منصور رحمانی
این کتاب چاپ سوم و چاپ شده در سال 1396 توسط انتشارات حیدری با همکاری نشر جعفری است.
مدیر تولید: سیده مریم حیدری
در مورد داروشناسی یا فارماکولوژی
شاخه‌ای از داروسازی و زیست‌شناسی است که به مطالعه واکنش متقابل داروها (یا مواد شیمیایی) بر موجودات زنده، که منجر به ایجاد اثرات زیست‌شناسی این ترکیبات می‌گردد. داروشناسی شامل دو بخش فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک است.
ریشه ی تاریخی فارماکولوژی بالینی به سده‌های میانه و به کتاب پزشکی قانون نوشته ی ابن سینا و گزارش‌ اسحاق نوشته پترس ایسپانوس و همچنین ژان اهل  سَن آمان بازمی‌گردد. 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داروشناسی نوشته دکتر منصور رحمانی را از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
فارماکواپیدمیولوژی
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکواپیدمیولوژی
مترجمین :
دکتر پیام پیمانی (متخصص فارماکواپیدمیولوژی، استادیار گروه فارماکواپیدمیولوژی و اقتصاد دارو مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز)
دکتر مرضیه زارع (دکترای حرفه ای داروسازی، MPH سیاست گذاری سلامت، عضو گروه فارماکواپیدمیولوژی و اقتصاد دارو مرکز تحقیقات سیاست‌گذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز )
دکتر رضا تبریزی، دکتر فرزاد پیرویان (متخصص اقتصاد دارو، استادیار گروه اقتصاد و مدیریت دارو، دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی)
زیر نظر اساتید: دکتر کامران باقری لنکرانی، دکتر میر علی محمد سبز قبایی، دکتر جمشید سلام زاده، دکتر مجتبی مجتهد زاده که در سال 1397 به اولین نوبت چاپ خود توسط انتشارات اطمینان رسید.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب فارماکواپیدمیولوژی ترجمه دکتر پیام پیمانی را از پارسانشر خریداری کنید.
توصیه های دارویی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
کتاب توصیه های دارویی
کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمدرضا جوادی می باشد. در ادوار گذشته دانش داروسازی با تغییرات و پیشرفت های زیادی روبرو بوده است. یکی از این تغییرات گسترده، در این زمینه پیدایش تعریفی به نام مراقبت دارویی است. در کتاب توصیه های دارویی سعی بر این شده است که این نکات و توصیه ها به راحتی و با کلام شیوا برای خوانندگان به ارمغان اورده شود و نهایت استفاده را از این نکات بکنند.
برخی از سرفصل های کتاب :

اتنولول
آتورواستاتین
آث آ
آداپالن
آزاتیو پرین 
آزیترو مایسین
آسپرین
آسیترتین

شما میتوانید با مراجعه به سایت پارسانشر به صورت اینترنتی کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
راهنمای جامع داروشناسی بالینی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی
نوشته هادی بهرامی، فاطمه علم نشان، جمال بهرامسری، وحید خیراندیش، لیلا کلانی، نرگس مجیدی پور و زهرا محمودی دهچشمه می باشد که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسیده است.
رشته داروشناسی بالینی یکی از رشته های تخصصی در رشته داروسازیست که در زمینه کاربرد علوم دارویی در بالین بیماران فعالیت دارد. مهم ترین هدف این رشته بهبود در نسخه نویسی و استفاده از داروهاست که نتیجه ای مطلوب تر و مناسب تر برای بیماران به ارمغان بیاورد.
برخی از سرفصل ها و داروهای کتاب :
اپی نفرین
آتروپین سولفات
آدنوزین
آزیترومایسین
نئوستیگمین
اسپیرونولاکتون
استرپتوکیناز
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی نوشته هادی بهرامی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم
5٬355 ‎تومان
5٬950 ‎تومان -10%
کتاب پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم
نوشته جان ناگل هاوت و ترجمه رویا اکبرزاده و فاطمه قارداشی که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است.
کتاب پرستار بیهوشی در سه جلد می باشد که قسمت اول مروری کلی بر بیماری های شایع بیماران جراحی و قسمت دوم روش ها و راهنمایی های لازم برای اداره بیهوشیست در این بخش از کتاب ( بخش 3 ) راهنمای دارویی کامل و مناسب برای استفاده بالینی به همراه پیوست انتهای کتاب اورده شده است.
سرفصل و برخی ضمیمه ها :
بخش 3 : داروها
ضمیمه 1 : داروها
ضمیمه 2 : استاندارهای مهارت های پرستار بیهوشی
ضمیمه 3 : پروتکل حساسیت به لاتکس
ضمیمه 4 : پروتکل هیپرترمی بدخیم
ضمیمه 5 : الگوریتم راه هوایی مشکل
ضمیمه 6 : مقادیر تست های عملکرد ریوی
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم نوشته ناگل هاوت و ترجمه رویا اکبرزاده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
راهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کاربردی داروهای بخش سی سی یو برای پرستاران
نوشته محمد عباسی ، رضا امیدی کوپایی که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسیده است
کتابراهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران کتابی کامل و در عین حال کم حجم نسبت به مطالب بسیاری که در آن است، می باشد. مطالب کتاب به گونه ای تدوین شده تا پرستاران به خصوص پرستاران بخش مراقبت های ویژه با داروهای مهم و ضروری آشنایی کامل را داشته باشند تا در مواقع ضروری بتوانند مهارت لازم را به کار ببرند چرا این کار امری بسیار حیاتی و مهم است.
برخی از سرفصل های کتاب :

گلوپیدوگرل
وارفارین
آتورواستاتین
اناکساپرین
اپتیفیباتید
آلته پلیز
استیل سالیسیلیک اسید
کلسیم گلوکونات

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران نوشته محمد عباسی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
نسخه نویسی در مامایی
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
کتاب نسخه نویسی در مامایی
به همراه داروهای ژنریک و گیاهی کاربردی
نوشته مانیتا خلیلی پور دارستانی که توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید
یکی از معضلاتی که معمولا داشنجویان مامایی با آن دست و پنجه نرم میکنند این است که بعد از فارق التحصیلی حس میکنند خیلی از اطلاعات کافی برای نسخه نویسی کافی نیستند و همین معضل دلیلی است بر خواندن این کتاب؛ زیرا مبنای اصلی کتاب هم همین است تا دانشجویان و فارق التحصیلان بتوانند با نحوه ی صحیح و درست نسخه نویسی با تمرینات کافی آماده شوند و شروع به نسخه نویسی کنند
سرفصل های کتاب :

اصول نسخه نویسی در مامایی
نسخه نویسی در بیماری های مامایی
داروهای ژنریک مامایی
داروهای گیاهی رایج در مامایی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نسخه نویسی در مامایی نوشته مانیتا خلیلی پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای کامل داروهای بیهوشی
35٬910 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی
نوشته مهدی رضایی و محبوبه صفری که توسط انتشارات جامعه نگر به چاپ رسید
کتاب  راهنمای کامل داروهای بیهوشی در عین جیبی بودن به هیچ وجه از مطالب کتاب کامل خود کم و کاستی ندارد. نثر سلیس و روان آن نیز کاملا کمک میکند تا بهتر و راحت تر مباحث را درک کنید و آنها را به خاطر بسپارید. مطالب و مباحث کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی هم شامل اطلاعات مهم دارویی، فارماکوکنتیک، گروه مصرف در حاملگی، فارماکودینامیک، عوارض جانبی مهم، توجهات پزشکی، احتیاطات و پرستاری می باشد که برای جامعه پزشکی و پرستاران بخش بیهوشی کاملا مورد استفاده قرار میگیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی نوشته مهدی رضایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی)
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی
(بیماری های زنان و مامایی)
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری که توسط انتشارات پرستش به چاپ رسیده است
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) شامل متنی روان و سلیس و دارای مطالبی کامل و جامع و در عین حال در حجم کم است تا به سادگی دانش پژوه بتواند از آن استفاده کند.
برخی از سرفصل های کتاب:

آسیب مخاطی ناشی از NSAIDs
آفت دهانی
استئوپروز (یائسگی)
اندومتریت
اورتریت غیرگنوککی
بی خوابی
بیماری های التهابی لگن (PID)
پیشگیری اورژانس از بارداری

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان)
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان)
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری
کتابی که ملاحظه میفرمایید کتابی بسیار کاربردی، مفید و پرطرفدار است که در سال 1398 سه بار چاپ شد و در آبان ماه سال 1398 در 6000 نسخه به سیزدهمین نوبت چاپ خود رسید. این دلیل محکمه پسندی بر پرطرفدار بودن کتاب است ولی چرا؟ زیرا متنی ساده، سلیس و کاربردی و درعین حال کم حجم اما پرمحتوا دارد که دانشجویان و فارق التحصیلان رشته پزشکی با نسخه نویسی و داروشناسی داروهای مهم و کاربردی آشنا شوند و مورد استفاده قرار بدهند
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل 1 : بیماریهای داخلی
فصل 2 : بیماری های کودکان
فصل 3 : بیماری های عفونی-آسیب های محیطی
فصل 4 : بیماری های زنان
فصل 5 : مامایی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان) نوشته دکتر محسن رجب نیا را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
نوشته هادی بهرامی با همکاری لیلا کلانی، نرگس مجیدی پور، شهرزاد مهرانفرد که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسید.
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس، در عین جیبی بودن دارای مطالب بسیار کامل و جامع است و حتی بر بالین بیمار هم قابل استفاده است. کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس به گونه ای تدوین و تالیف شده که برای پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و دانشجویان گروه پزشکی قابل استفاده می باشد و به راحتی می توانند به مباحث داروهای ترالی اورژانس دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس نوشته هادی بهرامی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران نوشته احمد حاجی شریفی می باشد. ایشان سعی کرده اند که کولباری از تجربه ی خود را که در سال ها کسب کرده اند در اختیار شما قرار دهند. این کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران دارای مفاهیم زیر می باشد:

شناخت بیماری ها و درمان گیاهی برای آن ها
تغزیه و سلامتی
همیشه لاغر و سلامت باشید
دکتر در خانه
فرهنگ داروشی گیاه درمانی
نسخه درمانی
اسرار گیاهان دریایی 
نسخه شفا

خرید بهترین کتاب های طب گیاهی