داروسازی و فارماکولوژی

کتاب های داروسازی و فارماکولوژی

ETC دکتری داروسازی
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
موجود
ETC دکتری داروسازی 
کتاب آزمون دکترای تخصصی داروسازی سال 97-98 به همراه پاسخنامه تشریحی و کاربردی (مجموعه کتاب های ETC) نوشته ی دکتر آذر تحقیقی دکتر روشنا ثقفیان و دکتر سهیل روشن ضمیر، دکتر سعید کاشفی و دکتر الهه ملکی تبار می باشد. این کتاب دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل1: اصول کلی
فصل2: اختلالات قلبی-عروقی
فصل3: بیماری های تنفسی
فصل4: بیماری های گوارشی
فصل5: بیماری های پوستی
فصل6: بیماری های مفاصل و استخوان
فصل7: بیماری های زنان
فصل8: بیماری های غدد درون ریز
فصل9: بیماری های مغز و اعصاب
فصل10: بیماری های عفونی
فصل11: بیماری های اعصاب و روان
فصل12: بیماری های خون
فصل13: بیماری های کلیوی

سری کتاب های ETC
اطلس تصویری و روش های دارو دادن
23٬920 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -20%
موجود
اطلس تصویری و روش های دارو دادن
کتاب اطلس تصویری و روش های دارو دادن اثر پاملا باربارا لین می باشد که در آن نحوه ی دارو دادن به انواع بیماران به خصوص بیماران خاص را در آن آموزش داده شده است. این کتاب اطلس تصویری و روش های دارو دادن مناسب برای رشته پرستاری و داروسازی می باشد. کتاب اطلس تصویری و روش های دارو دادن ترجمه خانوم نسرین براهیمی می باشد که ایشان سعی کرده انداز تجربیات تدریس خود را در این کتاب استفاده نمایند. کتاب اطلس تصویری و روش های دارو دادن دارای جلد شومیز رنگی می باشد. دارای 128 صفحه می باشد که  توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است. 
خرید کتاب اطلس تصویری و روش های دارو دادن
ETC ارزشيابی و ارتقای داروسازی
124٬000 ‎تومان
155٬000 ‎تومان -20%
موجود
ETC ارزشيابی و ارتقای داروسازی
کتاب مجموعه آزمون های دانش آموختگان خارج کشور( ارزشیابی و ارتقای داروسازی) از سال 1390 تا 1397 با پاسخنامه کاملا تشریحی و کاربردی ارائه شده است که از سری کتاب های ETC می باشد. به کمک این کتاب می توانید به راحتی در آزمون ها قبول شده و بدون نگرانی در آزمون ها شرکت نمائید. کتاب سواﻻت دکتری فارماکولوژی توسط دکتر آذر تحقیقی ، سعید کاشفی، محمدمهدی محبوبیان، طاهره حسین آبادی، فاطمه ابرقوئی کهکی، ساغر براتی ، اسحاق بندانی و رضا جهانی نوشته شده است.
کتاب سواﻻت دکتری فارماکولوژی  
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
80٬000 ‎تومان
ناموجود
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
کتاب دایره المعارف مصور گیاهان دارویی تالیف احمد حاجی شریفی و محمدرضا یزدی زاده می باشد. در این کتاب مصور گیاهان دارویی یا بهتر است بگوییم دایره المعارف مصور گیاهان دارویی در مورد مفاهیم خواص دارویی، نسخه های شفا بخش و تداخلات دارویی و... می باشد. دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به شما مفاهیم های بسیار کاربردی را آموزش می دهد. به کمک دایره المعارف مصور گیاهان دارویی شما می توانید بیشتر بیماری های خود را بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان نمایید.
خرید دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به صورت آنلاین
راهنمای جامع و کاربردی محاسبات دارویی
23٬920 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -20%
موجود
راهنمای جامع و کاربردی محاسبات دارویی
کتاب راهنمای محاسبات دارویی نوشته حمیدرضا کوهستانی، نیره باغچقی و کورش رضایی می باشد. یکی از مشکلات پرستاران و دانشجویان پرستاری معمولا درهنگام تجویز دارو هنگام مراقبت‌های بالینی این است که ممکن است دچار ضعف محاسباتی می ‌باشند. اشتباه در انجام محاسبات دارویی می‌تواند موجب آسیب و صدمه جدی به  بیماران شود و حتی ممکن است بیمار دچار تشنج و مسمویت شده و فوت نماید. این موضوع به عنوان یک مشکل جدی و مهم در امر مراقبت از بیماران قلمداد می شود. درس اصول و مهارت‌های پرستاری دارای عناوین زیادی است که مهم می‌باشند و متاسفانه هم استادان و هم دانشجو ها توجه کمتری به قسمت محاسباتی آن می کنند. از این رو این کتاب برای حل مشکلات محاسباتی نوشته شده است.
خرید اینترنتی کتاب راهنمای جامع و کاربردی محاسبات دارویی 
ETC سم شناسی 85-140
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
ETC سم شناسی
کتاب سم شناسی نوشته رضا جهانی می باشد که شما حتما باید این درس را در دانشگاه پزشکی بگذارنید. این کتاب جزو سری کتاب های ETC می باشد که دارای تست های کاملا طبقه بندی شده است. توکسیکولوژی یا سم شناسی به علمی گفته می شود که در آن مواد شیمیایی مضر، داروها، سموم، مواد مخدر و اثرات زیان ‌آور آن‌ها بر بدن انسان و موجودات را بررسی می نماید.
فهرست کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده دکترای تخصصی ETC سم شناسی :
فصل 1 : فلزات سنگین
فصل 2 : آزمون های سمیت حیوانی
فصل 3 : توکسیکوکینتیک
خرید کتاب تست سم شناسی 85 -1400 از پارسا نشر
مجموعه سواﻻت دکتری شيمی دارويی ETC
123٬200 ‎تومان
154٬000 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سواﻻت دکتری شيمی دارويی ETC
کتاب مجموعه سواﻻت دکتری شيمی دارويی، از سری کتاب های ETC می باشد که نوشته شده توسط آذر تحقیقی است. این کتاب دارای تمامی سوالات طبقه بندی شده کنکور دکتری درس شیمی پزشکی از سال 1386 تا 1401 می باشد و توسط انتشارات اطمینان منتشر شده و دارای یک پاسخنامه کاملا تشریحی است.
قابل استفاده برای دانشجویان داروسازی عمومی، داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد شیمی دارویی و 180 واحدی داروسازی است.
خرید کتاب مجموعه سواﻻت طبقه بندی شده دکتری تخصصی شيمی دارويی از پارسا نشر
مروری بر فارماکوگنوزی
47٬200 ‎تومان
59٬000 ‎تومان -20%
موجود
مروری بر فارماکوگنوزی
کتاب مروری بر فارماکوگنوزی قابل استفاده برای دانشجویان و دانش آموختگان رشته داروسازی به منظور آمادگی آزمون و مرور کاربردی و کوتاه مباحث مهم فارماکوگنوزی بر اساس رفرانس های جدید و به روز معرفی شده توسط وزارت بهداشت.
فهرست کتاب مروری بر فارماکوگنوزی
فصل 1 : هیدروکربن ها و مشتقات آنها
فصل 2 : کربوهیدرات ها
فصل 3 : فنول ها و گلیکوزیدهای فنولی
فصل 4 : روغن های فرار و رزین ها
فصل 5 : ساپونین ها و گلیکوزیدهای قلبی
فصل 6 : ایزوپرنوئیدهای متفرقه
فصل 7 : گلیکوزیدهای سیانوژنتیک، ترکیبات گلوکز اینولات، مشتقات سیتئین و گلیکوزیدهای متفرقه
فصل 8 : آلکالوئیدها
فصل 9 : ترکیبات ضد سرطان با منشاء گیاهی
فصل 10 : ترکیبات طبیعی ضد پرتوزا
فصل 11 : مروری بر داروهایی با اثرات ضد سمیت کبدی و داروهای خوراکی کاهش دهنده قند خون
فصل 12 : گیاهان دارای اثرات ضد باکتری و ضد ویروس
فصل 13 : ویتامین ها و هورمون ها
فصل 14 : مواد رنگ دهنده و طعم دهنده
کتاب مروری بر فارماکوگنوزی نوشته دکتر سمانه قنبری می باشد. فارماکوگنوزی یکی از رشته های تخصصی داروسازی است که به مطالعه داروهای گیاهی و نیز داروها و ترکیبات با منشاء طبیعی می پردازد. این کتاب یک جزوه برای شماست زیرا به حالت مرور مانند نوشته شده است و دارای تمامی نکات حائز اهمیت این درس است. 
خرید آنلاین انواع کتاب های پزشکی 
توصیه های دارویی
83٬300 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب توصیه های دارویی
کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمدرضا جوادی می باشد. در ادوار گذشته دانش داروسازی با تغییرات و پیشرفت های زیادی روبرو بوده است. یکی از این تغییرات گسترده، در این زمینه پیدایش تعریفی به نام مراقبت دارویی است. در کتاب توصیه های دارویی سعی بر این شده است که این نکات و توصیه ها به راحتی و با کلام شیوا برای خوانندگان به ارمغان اورده شود و نهایت استفاده را از این نکات بکنند.
برخی از سرفصل های کتاب :

اتنولول
آتورواستاتین
آث آ
آداپالن
آزاتیو پرین 
آزیترو مایسین
آسپرین
آسیترتین

شما میتوانید با مراجعه به سایت پارسانشر به صورت اینترنتی کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
دارو درمانی بیماریهای گوارشی
65٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی
نوشته دکتر حسین خلیلی
در قسمت اول کتاب مرور کلی داروهای گوارشی از جمله داروهای هر دسته، اشکال دارویی موجود در بازار دارویی ایران، مقایسه داروهای هر دسته از نظر اثر بخشی، عوارض و تداخلات دارویی آورده شده است. در قسمت دوم این مجموعه به اصول درمان شایع ترین بیماری های گوارشی بر اساس آخرین راهنماها پرداخته شده است و به معیارهای انتخاب درمان از بین درمان های توصیه شده، انتخاب رژیم دارویی، نحوه تجویز و نسخه نویسی این داروها، پایش و آموزش بیمار در ارتباط با داروهای مصـرفی در هر بیماری گوارشی اشاره شده است.
برخی از سرفصل های کتاب:

بخش اول: داروها
فصل 1: مرور کلی بر داروهای مورد استفاده در اختلالات گوارشی
فصل 2: اسهال
فصل 3: اسهال عفونی

خرید اینترنتی کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی از پارسا نشر
دارودرمانی بیماری های پوست و مو
155٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارودرماني بيماري هاي پوست و مو
نوشته دکتر حسین خلیلی 
تنوع بیماری‌های پوستی و تعداد بالای مراجعین، انگیزه زیادی برای پزشکان عمومی، متخصصین پوست و حتی متخصصین دیگر جهت انجام مداخلات دارویی و غیر دارویی ایجاد کرده است. در چند فصل ابتدایی کتاب به معرفی فیزیولوژی و ساختار پوست، مو و ناخن و معرفی ضایعات جلدی شایع پرداخته شده است. اصول دارودرمانی شامل انتخاب فورمولاسیون، پایه، دسته‌های مختلف فرآورده های مورد استفاده در اختلالات پوستی، مکمل‌ها و عوارض پوستی داروها می باشد که در کتاب دارودرمانی بیماری های پوست و مو به آن ها پرداخته شده است.
خرید اینترنتی کتاب دارو درمانی بیماری های پوست و مو از پارسا نشر
دارو درمانی بیماری های قلبی و عروقی
69٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارو درمانی بیماری های قلبی-عروقی
کتاب دارو درمانی بیماری های قلبی و عروقی نوشته دکتر حسین خلیلی می باشد.  بیماری های قلبی -عروقی و تنفسی شایع ترین علت مرگ و میر در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه می باشد. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هرساله تعداد زیادی از افراد جامعه به دلیل این مشکلات زندگی خود را از دست می دهند. شناسایی عوامل خطر ساز این بیماری ها همچون چاقی، عدم تحرک و رژیم غذایی نامناسب و انجام مداخلات غیر دارویی همانند تغییر شیوه زندگی و مداخلات دارویی از جمله پروفیلاکسی اولیه و ثانویه می تواند در کاهش این بیماریها موثر باشد. در مجموعه حاضر اطلاعات لازم از جمله نحوه نسخه نویسی، اشکال دارویی، مقایسه داروهای هر دسته دارویی و... آورده شده است.
برخی از سرفصل های کتاب دارو درمانی:

مرور کلی بر داروهای قلبی -عروقی
هیپرلیپیدمی
فشار خون
بیماری های ایسکمیک قلب
دارو درمانی بیماری های دستگاه غدد درون ریز و زنان
85٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارو درمانی بیماری های دستگاه غدد درون ریز و زنان

ترشحات غدد درون ریز بدن پس از ورود به جریان خون در تمام نقاط بدن به صورت هورمون یا پیام برهای شیمیایی عمل می‌کنند. کارکردهای بدن به وسیله این مواد تنظیم می‌شوند. این داروها بر چند نوع تقسیم می‌شوند:
کنترل کننده مرض قند: مرض قند به علت کمبود و بی اثر شدن هورمون لوزالمعده که تنظیم میزان گلوکز خون را عهده دار است به وجود می آید.
محرک غده تیروئید: این داروها جایگزین هورمونهای تیروئید در بدن انسان می شوند و از آنها در بیماری کرتینیسم و میگزدم استفاده می شود.
بازدارنده غده تیروئید: این داروها سبب کاهش فعالیت غده تیروئید می شوند و برای مقابله با پرکاری تیروئید به کار می روند.
نسخه نويسي بيماری های شايع
175٬000 ‎تومان
موجود
کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع
نوشته دکتر حسین خلیلی
نسخه نویسی و تجویز دارو یکی از مشکلات رایج و جدی بوده که باعث شده است کشور ایران در رتبۀ بالا در بین کشورهای دنیا از لحاظ تجویز و مصرف غیر منطقی دارو قرار گیرد. علی رغم بهبود چشمگیر شاخص های نسخه نویسی در سال های اخیر، هنوز فاصله زیادی با استانداردهای بین المللی داریم. در کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع سعی گردیده با معرفی بیمار، نسخه استاندارد بر اساس آخرین راهنماهای درمانی و داروهای موجود در بازار دارویی پیشنهاد شود. در قالب نسخه، آموزش های لازم برای انتخاب دارو، دوز، نحوه تجویز، پایش درمان، عوارض، تداخلات دارویی و جمعیت های خاص ارائه شده است.
برخی از فصل های کتاب:

فصل 1: بیماری های عفونی
فصل 2: بیماری های قلبی عروقی
فصل 3: اختلالات هورمونی (اندوکرین)

خرید اینترنتی کتاب نسخه نویسی بیماری های شایع از پارسا نشر
دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی)
145٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی) 
نوشته دکتر حسین خلیلی 
کتاب دارودرمانی بیماری های بافت همبند و استخوان (روماتولوژی) دارای 2 قسمت می باشد که در قسمت اول این کتاب به مرور کلی داروهای ضد درد، ضد التهاب و تعدیل کننده سیستم ایمنی با رویکرد خصوصیات فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک، کاربردهای بالینی، اثربخشی، عوارض، تداخلات و مصرف در جمعیت‏ های خاص پرداخته‏‌ شده ‏است. در قسمت دوم کتاب دارودرمانی بیماری‏‌های رایج بافت همبند و استخوان شامل آرتریت روماتوئید، استئو آرتریت، میوزیت‌ها، لوپوس، اسکلرودرمی، پوکی استخوان، بیماری پاژه، هیپو و هیپرکلسمی ارائه شده است. 
خرید اینترنتی کتاب دارودرماني بيماري هاي بافت همبند و استخوان (روماتولوژي) از پارسا نشر
طراحی محاسباتی دارو
55٬920 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -20%
موجود
محتوای کتاب طراحی محاسبات دارویی در سه بخش شامل :
بخش اول : فرایند طراحی دارو 
بخش دوم : ابزارها و تکنیک های محاسباتی
بخش سوم : موضوع های مرتبط
تهیه شده و کمک می کند دانشجو متناسب رشته و نیاز خود درک اولیه برای ورود به دنیای دارو را کسب نموده و سپس متناسب با نوع فعالیت های علمی ، پایه ی محاسباتی و ریاضیاتی خود را تقویت نماید. 
خرید اینترنتی کتاب طراحی محاسباتی دارو از پارسا نشر
داروشناسی بالینی-کاربردی برای پرستاران
151٬920 ‎تومان
189٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب داروشناسی کاربردی بالینی برای پرستاران با نثر روان وعلمی به بررسی خلاقانه ، کاربردی و علمی فارماکولوژی بالینی با رویکرد سیستماتیک و طبقه بندی شده جهت استفاده و به کارگیری گروه پرستاری شامل کارکنان و دانشجویان پرستاری، اتاق عمل ، هوشبری و فوریت پزشکی تدوین شده است.
خرید اینترنتی کتاب داروشناسی بالینی-کاربردی برای پرستاران از پارسا نشر
مروری بر درمان شناسی
100٬000 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی مروری بر درمان شناسی از پارسا نشر
ویراست دوم کتاب مروری بر درمان شناسی به طور کامل مباحث مورد نیاز برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی داروسازی بالینی را در بر گرفته و به تفصیل به توضیح کلیه نکات در حوزه دارو درمانی بیماری ها می پردازد و علاوه بر تامین نیاز همه شرکت کنندگان در آزمون تخصصی داروسازی می تواند به عنوان رفرنسی مناسب جهت مرور نکات دارو درمانی بیماری ها برای همه همکاران داروساز به کار آید.
درسنامه جامع داروخانه (دارویار)
99٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع داروخانه از پارسا نشر
کتاب درسنامه جامع داروخانه (دارویار) تالیف دکتر شیما کفعمی و دکتر وحیده موحدی جدید ترین ویرایش کتاب تکنسین داروخانه می باشد که اصول ضروری و مورد نیاز پرسنل داروخانه ها به شیوه ای آسان ، طبقه بندی و بیان گردیده است و اطلاعات اولیه به افرادی که قصد دارند در این زمینه فعالیت کنند را منتقل می کند.
فارماکولوژی کاتزونگ جلد اول (2021)
350٬000 ‎تومان
موجود
در ویرایش پانزدهم فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ داروهای با مولکول بزرگ در فارماکوپی به طور گسترده تر مورد بحث قرار گرفته اند و بسیاری از آنتی بادی های مونوکلونال و سایر عوامل زیستی در فصل های مختلف معرفی شده اند. جلد اول فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ 2021 شامل 5 بخش می باشد : 1.اصول پایه 2. داروهای سیستم عصبی خودکار 3. داروهای قلبی-عروقی-کلیوی 4. داروهای با اثرات مهم بر عضله صاف 5.داروهای موثر بر دستگاه عصبی مرکزی
خرید اینترنتی کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ جلد اول (2021) از پارسا نشر
دارودرماني بيماري هاي سالمندان
110٬000 ‎تومان
موجود
دارودرمانی بیماری های سالمندان
نوشته دکتر حسین خلیلی
متعاقب افزایش سن تغییرات عمده‏‌ای در فارماکوکینتیک و فارماکودینامیک داروها اتفاق می‌‏افتد که روند دارودرمانی در این گروه سنی را پیچیده می‌‏کند. مهمترین این نوسانات شامل تغییر در مراحل جذب، توزیع، متابولیسم و دفع داروها و افزایش استعداد افراد مسن نسبت به بروز عوارض جانبی و تداخلات دارویی هستند. این مجموعه شامل معرفی اصول تجویز دارو و مرور کلی دارودرمانی در بیماری‏‌های رایج سالمندان است.
برخی از فصول کتاب دارودرمانی بیماری های سالمندان:
فصل 1: تغییرات فارماکولوژیک و فارماکودینامیک داروها در سالمندان
فصل 2: بیماری انسدادی مزمن ریوی
فصل 3: مشکلات پوستی رایج در افراد مسن
فصل 4: تشخیص فشارخون بالا و هدف درمان
فصل 5: سندرم های حاد کرونری
خرید اینترنتی کتاب دارودرمانی بیماری های سالمندان از پارسا نشر
درسنامه جامع فارماکوگنوزی
76٬800 ‎تومان
96٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع فارماکوگنوزی
ترکیبات طبیعی از پایه های توسعه ی داروهای جدید از اهمیت خاصی برخوردار هستند. از این رو شناخت گیاهان دارویی مورد استفاده جهت مقاصد دارویی و ترکیبات مهم و اثرگذار از دیرباز جزو موضوعات اصلی آموزش داروسازی و علوم مرتبط بوده است.
کتاب درسنامه جامع فارماکوگنوزی که تدوین و گردآوری از دکتر سعید توکلی، دکتر رضا حاجی آقایی، دکتر عباس حاجی آخوندی بوده است خلاصه ای از آخرین ویراست کتاب فارماکوگنوزی تریز و اوانس است که جهت مفیدتر کردن مطالبی که در ارتباط با بیوسنتز ترکیبات طبیعی از کتاب Medicinal Natural Products نوشته ی Paul M Dewich به آن اضافه شده است.
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع فارماکوگنوزی از پارسا نشر
مروری بر سم شناسی جلد (2 و 3)
105٬600 ‎تومان
132٬000 ‎تومان -20%
موجود
مروری بر سم شناسی جلد (2 و 3)
کتاب مروری بر سم شناسی جلد های دوم و سوم توسط آزاده نصیری، دکتر ریحانه خیری و دکتر پویا احمدیان نوشته شده است. توکسیکولوژی یا سم شناسی به علمی گفته می شود که در آن مواد شیمیایی مضر، داروها، سموم، مواد مخدر و اثرات زیان ‌آور آن‌ها بر بدن انسان و موجودات بررسی شده است. این دو جلد کتاب توسط انتشارات اطمینان منتشر شده است.
قسمتی از فهرست کتاب مروری بر سم شناسی جلد دوم

۱. فصل اول: تاریخچه و محدوده سم‌شناسی
۱-۱. تاریخچه توکسیکولوژی (سم شناسی)
۱-۱-۱. عصر باستان
۱-۱-۲. قرون وسطی
۱-۱-۳. دوره رونسانس
۱-۱-۴. دوران روشنفکری
۱-۲. سم شناسی در قرن بیستم
۱-۳. سم شناسی پس از جنگ‌ جهانی دوم
۱-۴. سم شناسی در قرن بیست و یکم
و ...
خرید اینترنتی کتاب مروری بر سم شناسی جلد (2 و 3) از پارسا نشر.
داروشناسی کاربردی
160٬000 ‎تومان
موجود
کتاب داروشناسی کاربردی
نوشته دکتر منصور رحمانی
این کتاب چاپ سوم و چاپ شده در سال 1396 توسط انتشارات حیدری با همکاری نشر جعفری است.
مدیر تولید: سیده مریم حیدری
در مورد داروشناسی یا فارماکولوژی
شاخه‌ای از داروسازی و زیست‌شناسی است که به مطالعه واکنش متقابل داروها (یا مواد شیمیایی) بر موجودات زنده، که منجر به ایجاد اثرات زیست‌شناسی این ترکیبات می‌گردد. داروشناسی شامل دو بخش فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک است.
ریشه ی تاریخی فارماکولوژی بالینی به سده‌های میانه و به کتاب پزشکی قانون نوشته ی ابن سینا و گزارش‌ اسحاق نوشته پترس ایسپانوس و همچنین ژان اهل  سَن آمان بازمی‌گردد. 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داروشناسی نوشته دکتر منصور رحمانی را از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
ETC مجموعه سواﻻت دکتری تخصصی فارماسيوتيکس 1387-1402
136٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -20%
موجود
ETC مجموعه سواﻻت دکتری تخصصی فارماسيوتيکس
کتاب مجموعه سواﻻت طبقه بندی شده دکتری تخصصی فارماسيوتيکس با پاسخنامه تشریحی و کاربردی ارائه شده است. این کتاب دارای تمامی سوالات و نمونه سوالاتی می باشد که شما نیاز به حل آن دارید تا در کنکور قبول شوید. این کتاب مجموعه سواﻻت دکتری تخصصی فارماسيوتيکس توسط انتشارات اطمینان منتشر شده است و دارای تمامی سوالات سال های بین 87-1402 است.
1.قابل استفاده برای تمامی داوطلبان آزمون‌های دکترای تخصصی 180 واحدی - بورد و ارتقاء داروسازی
2.منبع معتبر آزمون های کارشناسی -کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین آزمون‌های استخدامی
3.منبع اصلی برای فصول دانشگاهی رشته‌های زیر شاخه پزشکی و پیراپزشکی
4.مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده از سال 78 تا 1402 دکترای تخصصی فارماسیوتیکس
5.به همراه پاسخنامه تشریحی و کاربردی
خرید کتاب مجموعه سواﻻت دکتری تخصصی فارماسيوتيکس
اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی جلد اول و دوم
240٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی
نوشته هوارد انسل، لوید آلن و نیکلاس پوپوویچ
ترجمه دکتر الهام خداوردی، دکتر مهرداد شکیب آذر 
 خواندن این کتاب به فهم ارتباط بین داروسازی و بیو فارماسی داروها کمک کرده و اطلاعات ارزشمندی در خصوص طراحی فراورده دارویی، ساخت داروهای ترکیبی و کارخانه ای و کاربردهای بالینی اشکال دارویی مختلف فراهم می آورد. به صورت خلاصه هر آنچه را که یک داروساز برای طراحی یک شکل دارویی موثر و سامانه دارورسانی کارآمد به آن نیاز دارد را گرد آوری کرده است.

خرید اینترنتی کتاب اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی از پارسا نشر
ORDER کودکان
55٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ORDER کودکان
به تالیف دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا
در کتاب اوردر کودکان آمده است و بیماری های کودکان رو مورد بررسی قرار داده است. برخی از این بیماری‌ ها عبارت‌ اند از مایع درمانی و ABG، اورژانس‌ها،نوزادان، عفونی، واکسیناسیون، تب رماتیسمی حاد، تنفس، کلیه، خون و گوارش، روماتیسم و غدد. در مبحث تشخیص علاوه بر شرح حال و معاینه فیزیکی، آزمایش و تصویربرداری نیز مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این کتاب این است که دارای مهارت بالینی، درمان علامتی و اطلاعات کاربردی دارویی، به ساده ترین آموزش ها می باشد که شما می توانید این کتاب را در بیمارستان ، کلینیک، درمانگاه و مطب نیز برای بررسی و مرور سریع، استفاده نمایید. جلد درسنامه جامع درمان شناسی به صورت سخت می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب ORDER کودکان