عمومی

دروس عمومی دانشگاه و کتاب های مورد نیاز برای زندگی بهتر

روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
22٬000 ‎تومان
موجود
کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
به قلم آزیتا محمودپور که توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.
حافظه افراد مختلف کاملا با هم متفاوت است و این حافظه است که انسان حتی کار های روزانه و عادی خود را می تواند انجام دهد وگرنه همه چیز را فراموش میکرد. این حافظه ای که از ان صحبت می کنیم قابل تقویت و بهبود است و بهترین زمان برای اینکار در سنین کودکی افراد است که والدین این فرزندان با انجام یک سری کار ها و مهارت ها ، حافظه کودکان را تقویت میکنند.
کتابی که مشاهده می کنید مرجعی معتبر و کاملا کاربردیست برای والدینی که به فکر کودکان عزیز خود هستند تا آن ها را با تقویت به موقع حافظه بزرگ کنند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه نوشته آزیتا محمود پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
احساس خوب باهم بودن
16٬900 ‎تومان
ناموجود
کتاب احساس خوب باهم بودن
کتاب احساس خوب باهم بودن نوشته دیوید دی برنز و ترجمه مریم فتاح زاده که توسط انتشارات نسل نواندیش ب چاپ رسیده است.
محوریت کلی مطالب کتاب در مورد برقراری و ترمیم روابط اجتماعی و نه صرفا روبط عاطفیست که به شما کمک می کند تا بهتر از قبل لکه های سیاه روی روابط را برطرف کنید و بهتر با جامعه بتوانید رابطه برقرار کنید.
برخی از سرفصل های کتاب :
 آنچه کارشناسان می‌گویند
نیمه‌ی تاریک ماهیت انسان
 چرا مخفیانه دوست داریم از دیگران متنفر باشیم
ایده‌هایی که زندگی شما را تغییر می‌دهد
تشخیص بیماری‌های موجود در روابط شما
رابطه‌ی شما تا چه میزان رضایت بخش است؟
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نوشته دیوید دی.برنز و ترجمه مریم فتاح زاده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
تاریخ اسلام از منظر قرآن
8٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب تاریخ اسلام از منظر قرآن
نوشته یعقوب جعفری
کتاب حاضر « تاریخ اسلام از منظر قرآن» خلاصه ای است از سیره پیامبر و گرد آوری آیات مربوط به آن. ویژگی کتاب تنها در توجه و اهمیت دادن به مسأله ی فلسفه تاریخ در حرکت های تاریخی، آن هم به طور مختصر می باشد.
فصل یکم به موضوع فلسفه تاریخ و سنت های حاکم بر آن اختصاص یافته است. در فصل دوم موضوع جاهلیت و ابعاد و نشانه های آن بررسی شده. مهم ترین حوادث دوران ولادت پیامبر (ص) تا بعثت و از بعثت تا هجرت در فصل سوم و چهارم بحث شده است. در فصل پنجم نیز پدیده های مهم و عبرت آموز یازده سال هجرت پیامبر تا رحلت آن حضرت آمده است. در خاتمه نیز به اختصار به موضوع آینده بشریت از نظر قرآن توجه شده است.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تاریخ اسلام از منظر قرآن نوشته یعقوب جعفری را از پارسانشر خریداری کنید.
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
28٬000 ‎تومان
ناموجود
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم نوشته مایکل تالبوت می باشد که ترجمه آن را داریوش مهرجویی می باشد. کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم، مناسب برای این می باشد که شما بفهمید که ذهن شما دارای توانایی های بسیار زیاد و حتی فراطبیعی می باشد که به کمک آن اسراری که هنوز ناشناخته است را به دست می آورد.
خرید کتاب های توسعه فردی
ذهن خالی
55٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ذهن خالی
نوشته هما پور اصفهانی
داستان از این قرارست که شخصیت اول (پولک) چشم باز میکند و خود را در بیمارستان می یابد و هیچ چیزی به یاد نمی آورد حتی نام خودش را. قبل از اینکه به فراموشی دچار شود شاهد یک قتل بوده که پلیس به نامزد او هم مظنون است و در صورتی که پولک صحنه قتل را به یاد نیاورد نامزدش اعدام خواهد شد. در همین حین قاتلان سعی میکنند تا پولک را به قتل برسانند تا صحنه قتل را به یاد نیاورد. این رمان زیبا و دلنشین نثری روان دارد که به زیبایی صحنه های مختلف داستان را در ذهن خواننده تداعی میکند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب ذهن خالی نوشته هما پوراصفهانی را از پارسانشر خریداری نمایید.
توسکا
55٬000 ‎تومان
موجود
کتاب توسکا
نوشته هماپوراصفهانی که در سال 1396 توسط انتشارات سخن به چاپ رسیده است.
کتاب توسکا کتابی است با موضوعیت عاشقانه در مورد شخصی به نام توسکا. توسکا که طی اتفاقاتی به بازیگری علاقمند می شود و تست بازیگری میدهد و در همین کش و قوس ها با شخصی به نام آرواشیر پارسیان آشنا میشود و کم کم به این شخص دل میبندد و کلیت داستان حول این عشق می چرخد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب توسکا نوشته هما پور اصفهانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
ترلان
14٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب ترلان
نوشته فریبا وفی که در سال 1396 به شانزدهمین نوبت چاپ خود رسید
داستان کتاب در مورد دو دختر جوان است که به دنبال کار میگردند و سرانجام سر از آموزشگاه پاسبانی در می اورند. محیطی خشن و ناآرام که کاملا ضد عواطف و احساسات دخترانه است و در همین حین ترلان هم می خواهد نویسنده شود. نویسنده به زیبایی به توصیف حالات و اتفاقات داخل آموزگاه می پردازد و در عین حال داستان خودش را هم جلو میبرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ترلان نوشته فریبا وفی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
شاه لیر
9٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب شاه لیر
نوشته ویلیام شکسپیر و ترجمه به آذین که در سال 1395 توسط نشر دات به پنجمین نوبت چاپ خود رسید
شکسپیر در اواسط قرن شانزدهم و تا اوایل قرن هفدهم می زیسته است. او به عنوان بازیگر تئاتر فعال بوده تا سرانجام شروع به نوشتن میکند و به نویسندگی روی می آورد. آثار او اگرچه در سطوح مختلف قرار دارند، اما در مجموع ارزش و اعتبار آن ها به واسطه اوج ادبیات به کار رفته و مطالب و مفاهیم غنی درون متن است. همچنین باید خاطر نشان کرد که نثر آثار شکسپیر، معیار زبان انگلیسی در دوره خود بوده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب شاه لیر نوشته ویلیام شکسپیر و ترجمه به آذین را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
داستان ایرانی عمو غلام
7٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب عمو غلام
نوشته عبدالحسین وجدانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
کتابی خیلی زیبا، با ادبیات دلنشین، داستان های پرمعنا و مفهوم و در عین حال اصیل که برخی از داستان های آن در زیر آورده شده است:
سوسکی
پهلوان نوروز
خسرو
دیوار کوتاه
فاضل بیابانکی
فائزه خانم
همچنین بریده ای از کتاب : از سال چهارم تا ششم ابتدایی با خسرو همکلاس بودم. در تمام این مدت سه سال نشد که یک روز کاغذ و مدادی به مدرسه بیاورد یا تکلیفی انجام دهد. با‌ این‌حال بیشتر نمره‌هایش بیست بود. وقتی که معلم برای خواندن انشا خسرو را پای تخته صدا می‌کرد دفترچه من یا مصطفی را برمی‌داشت و صفحه سفیدی را باز می‌کرد و ارتجالا‌ انشایی می‌ساخت و با صدای گرم و رسا، به اصطلاح امروزی‌ها، اجرا می‌کرد... 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داستان ایرانی عمو غلام نوشته عبدالحسین وجدانی را از پارسانشر خریداری کنید.