اطلاعات عمومی

فرهنگ تصویری صامت ها (همخوان ها)
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ تصویری همخوان ها
نوشته مریم دریانورد، آسیب شناس گفتار و زبان ، که توسط انتشارات مؤلفان فرهیخته به چاپ رسیده است.
کتاب تصویری صامت ها (همخوان ها ) با هدف اصلی رشد و تقویت توانایی کودکانی که اختلالات زبانی و تلفظی دارند طراحی شده ولی به گونه ایست که می توان از این کتاب برای تمامی کودکان، اعمم از کودکان کم شنوا، ناتوان ذهنی و حتی کودکان عادی استفاده کرد چرا که موضوعات فراگیر و کاربردی به همراه تصاویر جذاب و کودکانه در آن تعبیه شده است.
شما همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب فرهنگ تصویری همخوان ها به قلم مریم دریانورد را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
رژیم تندرستی
7٬600 ‎تومان
9٬500 ‎تومان -20%
موجود
کتاب رژیم تندرستی
کتاب رژیم تندرستی نوشته دکتر صفدر صانعی می باشد. کتاب رژیم تندرستی آدمی را درباره پیشگیری و درمان بیماری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حاصل از نارسائی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غذایی یا بدخوری و تغذیه ناسالم آگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازد و درباره آخرین اطلاعات پزشکی و تجربیات با ارزش علم طبابت با شما گفتگو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید. کتاب رژیم تندرستی توسط انتشارات کنکاش منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب رژیم تندرستی از پارسانشر
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
84٬000 ‎تومان
105٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب استخدامی پرستاری
کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی نوشته دکتر یاسمین فلاحی و طاهره صادقی می باشد. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی توسط انتشارات آراه منتشر شده است. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی این امکان را فراهم کرده است که با مطالب طبقه بندی شده و تست های مفید دانشجویان و داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی پرستاری را آماده کند و درصد موفقیت او را بیش از پیش بالا ببرد.
خرید کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی 
دیابت
16٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب دیابت
نوشته دکتر علی شریفی می باشد که در خرداد ماه 1397 در 1000 نسخه به اولین نوبت چاپ خود توسط انتشارات آیین طب رسید.
کمی در مورد دیابت:
دیابت نوعی بیماری است که در آن بدن نمی تواند از گلوکز استفاده و یا آن را ذخیره کند. گلوکز نوعی قند است که اگر در خون جمع شود باعث بالا رفتن قند خون می‌شود. دو نوع اصلی از این بیماری وجود دارد؛ دیابت نوع ۱ و نوع ۲.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب دیابت نوشته دکتر شریفی نوشته دکتر علی شریفی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
رژیم غذایی گروه خون
36٬800 ‎تومان
46٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب رژیم غذایی گروه خون
نوشته کاترین ویتنی و ترجمه گیله گل بهروزان که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است
کتاب رژیم غذایی گروه خون ابتدا شما را با انواع گروه خونی آشنا میکند و سپس تغذیه مناسب هر گروه خونی را شرح میدهد و در اخر ارتباط گرو های خونی را باهم شرح می دهد.
سرفصل ها و برخی بخش های کتاب :

فصل اول : هویت گروه خون شما
فصل دوم : برنامه گروه خون شما
فصل سوم : تدبیرهای پزشکی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب رژیم غذایی گروه خون نوشته کاترین ویتنی و ترجمه دکتر گیله گل بروزان را از پارسا نشر تهیه کنید
خام خواری
16٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب خام خواری
نوشته آرشاویر درآوانسیان
کتاب در سال 1396 توسط نشر ثالث به چهاردهمین نوبت چاپ خود رسید. به عقیده ی این کتاب بیشتر بیماری ها در جهت پخته شدن ایجاد می شود و برای جلوگیری کردن از اینکار باید خام خواری کرد. کتاب به نحوه و مزایای خام خواری پرداخته و کامل برای شما شرح داده است و در آخر هم از بازتاب اجتماعی خام خواری صحبت به میان آورده است. این کتاب مناسب هر سنی است که علاقمند به خام خواری مواد طبیعی باشند.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نوشته آرشاویر درآوانسیان را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خام گیاه خواری
20٬000 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب خام گیاه خواری
کتاب خام گیاه خواری نوشته علی اکبر رادپویا می باشد. کتاب خام گیاه خواری توسط انتشارات نشر ثالث منتشر شده است. کتاب خام گیاه خواری مناسب برای کسانی می باشد که دوست دارند غذا ها را به صورت خام خورده و نمی توانند غذا های سرخ شده و یا کبابی شده را بخورند. بعضی از غذا ها دارای خاصیت هایی می باشد که فقط در صورت خام خوردن آن ها جذب بدن می شوند و در صورت خام نخوردن آن خاصیت را از دست می دهند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب خام گیاه خواری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
تاریخچه زمان
12٬800 ‎تومان
16٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
تاریخچه زمان
کتاب تاریخچه زمان نوشته استیفن هاوکینگ می باشد. این پروفسور بسیار معروف در  کتاب تاریخچه زمان در مورد مفاهیم اساسی فیزیک همچون فضا و زمان، بلوک‌های اساسی ساختاری که جهان را تشکیل داده اند و نیروهای اساسی موجود در آن توضیح داده است. کتاب تاریخچه زمان توسط انتشارات معیار اندیشه نشر شده است که ترجمه ی آن را داود نعمت اللهی انجام داده است. استیفن هاوکینگ فیزیکدان نظری، کیهان شناس و نویسنده انگلستانی و مدیر تحقیقات مرکز کیهان شناسی نظری در دانشگاه کمبریج بود.
خرید کتاب های دکتر استیفن هاوکینگ
شگفتی های بدن
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
موجود
شگفتی های بدن
همه ما می‌دانیم که بدنی که انسان دارد بسیار فوق العاده و شگفت انگیز است، اما این که چه قدر شگفتی دارد را کسی نمی داند و انسان هنوز نتوانسته تمامی آن ها را کشف نکرده است. در این کتاب شگفتی های بدن آمده و بیشتر شگفتی هایی که تا به حال کشف شده اند را برای شما آورده است. شما بعد از خواندن کتاب شگفتی های بدن قطعا به بدن خود افتخار خواهید کرد و سعی در استفاده درست از آن می کنید. کتاب شگفتی های بدن نوشته ریچارد واکر است که لادن خانلری آن را ترجمه کرده است.
خرید کتاب شگفتی های بدن
حاملگی
35٬120 ‎تومان
43٬900 ‎تومان -20%
موجود
حاملگی
راهنمای جامع هفته به هفته
کتاب حاملگی برای برای آگاهی بیشتر خانم های حامله و همسر آنان بسیار مناسب است. این کتاب همچنین مناسب برای کسانی که قصد حاملگی دارند مناسب است که به کمک آن می توانند رفتار خود را در طول 9 ماه حاملگی بررسی نمایند به گونه ای که بچه ی آن ها به سالم ترین نحو ممکن به دنیا بیاید و در آینده دچار مشکلات بدنی و روحی نشوند. کتاب حاملگی راهنمای جامع هفته به هفته نوشته دکتر لورا ریلی می باشد که مهندس امیر بهنام آن را ترجمه کرده است که می تواند کمک خوبی برای آقایان باشد که همسر خود را در این دوران بهتر بفهمند و بانوان حامله با روند حاملگی خود آشنایی بهتری داشته باشند. 
آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی
54٬400 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی
کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی نوشته حمید جلالی و مرتضی آقایی می باشد که در سال 1398 به چاپ رسیده است. یکی از ویژگی های کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی مطالب طبقه بندی شده و دسته بندی شده آن است که به دانشجو این امکان را میدهد تا به راحتی بتواند مطالب مورد نظر را پیدا کند و با استفاده از تست های موجود در کتاب، به آن حد از آمادگی برسد که درصد موفقیت خود در آزمون های استخدامی را افزایش دهد. کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی توسط انتشارات ترانه منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی 
تغذیه و تربیت کودک اسپاک
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
تغذیه و تربیت کودک اسپاک
کتابی مرجع برای والدین کودکان از بدو تولد تا نوجوانی
نوشته بنیامین اسپاک و استیون پارکر و ترجمه دکتر مصطفی مدنی که توسط انتشارات زوار به چاپ رسیده است.
تربیت درست و با قائده کودکان یکی از رسالت های مهم والدین است که نباید از آن غفلت کرد. این تربیت ناشی از الگو های رفتاری، نوع تغذیه و عادت های روزمره است. این کتاب به این مباحث به خوبی پرداخته است تا فرزندی مورد انتظار خود تربیت کنید و شخصیت آنان را از کودکی به آنگونه که درست است بسازید.
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب تغذیه و تربیت کودک اسپاک نوشته بنیامین اسپاک و ترجمه دکتر مصطفی مدنی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
پیشگویی آسمانی
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
موجود
پیشگویی آسمانی
کتاب پیشگویی آسمانی نوشته جیمز ردفیلد می باشد. این کتاب یک داستان و رمان می باشد. داستان عبارت است از یک کاوشگر و دوستش می باشد که به پرو می روند و یک کتیبه پیدا می کنند. بر روی این کتیبه 9 بصیرت نوشته شده است که می گویند اگر این بصیرت ها را که بر روی این کتیبه که مال 6 قرن قبل از تولد مسیح می باشد را بخوانید تحولات دورنی انسانی را کشف خواهید کرد. این 9 بصیرتی که  جیمز ردفیلد در این کتاب نام برده اند عبارت اند از:

بصیرت اول ــ جمعیت بحرانی
بصیرت دوم - مقطع زمانی طولانی تر
بصیرت سوم ــ انرژی
بصیرت چهارم ــ مبارزه بر سر قدرت
بصیرت پنجم ــ پیغام عرفانی
بصیرت ششم ــ روشن کردن گذشته
بصیرت هفتم ــ قرار گرفتن در جریان تکامل
بصیرت هشتم ــ اصل اخلاقی بین افراد
بصیرت نهم ــ فرهنگ در حال پیدایش

بعد ها جیمز ردفیلد در یکی دیگر از کتاب هایش فاش نمود که بصیرت دهمی نیز موجود می باشد. این کتاب پیشگویی آسمانی ترجمه ستاره آخوندی است
خرید انواع رمان های معروف
گیاهان دارویی
19٬200 ‎تومان
24٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب گیاهان دارویی
نوشته دکتر محمدرضا حیدری
که در سال 1395 توسط انتشارات جامعه نگر به دومین نوبت چاپ خود رسید
کتاب گیاهان دارویی طیف وسیعی از گیاهان دارویی معرفی میکند و موارد استفاده آنها را بیان کرده است تا به جای استفاده از دارو های شیمیایی با عوارض بعضا غیرقابل جبران، از گیاهان دارویی استفاده کنید
بعضی از گیاهان دارویی توضیح داده شده در کتاب : 

آب بشقابی
آدونیس
آرتیشو
آرنیکا
آسرولا
آسه
آفتاب گردان
آقطی
اقطی اروپایی

همچنین شما میتوانید کتاب گیاهان دارویی نوشته دکتر محمدرضا حیدری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
فرهنگ نامه بدن انسان
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ نامه بدن انسان
بدن انسان، موضوعی می باشد که همواره انسان از اول سعی در کشف تمامی ویژگی های آن کرده است و با توجه به میزان پیشرفت های امروزه، هنوز نتوانسته تمامی ویژگی های خود را که کشف نکرده است. در این کتاب آمده است و تمامی راز های بدن را به گونه ای گفته است که برای شما جذابیت چند برابری داشته باشد. این فرهنگ نامه بدن انسان توسط استیو پارکر نوشته شده است که احمد مختاریان آن را ترجمه کرده است. 
خرید کتاب فرهنگ نامه بدن انسان
زالوشناسی
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب زالوشناسی
کاربرد های درمانی، زیست شناسی زالو و پرورش و تکثیر
نوشته دکتر مهرداد مدرسی، مهندس سعید صفوی پور و مهندس اشکان عمادی نیا
کتابی که مشاهده میکنید اثرات مثبت در درمان بیماری های مربوطه و نحوه ی پرورش و تکثیر آن ها را به طور کامل توضیح داده است
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب زالوشناسی نوشته دکتر مهرداد مدرسی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
فرهنگ دارویی خانواده
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کامل ترین فرهنگ دارویی خانواده
در کتاب کاملترین فرهنگ دارویی خانواده ، فهرست داروها بر اساس طبقه‌بندی بیماری‌ها و داروهای مورد استفاده در درمان هر بیماری به‌طور جداگانه تهیه گشته است. در این کتاب از اسامی ژنویک داروها استفاده شده و در هر دارو اسم تجاری معروف‌تر هم در آن  آورده شده است.
اطلس جهان امروز 99-98
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس جهان امروز 99-98
کتاب اطلس جهان امروز 99-98 یکی از کتاب های اطلس شناسی می باشد که مناسب برای افزایش اطلاعات جغرافیایی و... می باشد. این کتاب زیر نظر سعید بختیاری نوشته شده است.  این کتاب دارای موضوع های زیر می باشد:

از مهبانگ تا به امروز
خلاصه تاریخ علم نجوم
نقشه آسمان شب
معرفی منظومه شمسی
پیدایش عالم و تحول آن
زمین و ماه 
ساختار زمین
اطلاعات جغرافیایی
معرفی کشورهای مستقل و غیر مستقل جهان
پرچم کشور های جهان
۶ نقشه موضوعی از جهان
۳ نقشه از آسیا و خاور میانه 
۲۵ نقشه موضوعی و سیاسی از ایران و کشور های مهم خاورمیانه
۱۲ نقشه از اروپا و کشور های مهم
۴نقشه از قاره افریقا
۶ نقشه از قاره امریکا و کشور های مهم آن
۴ نقشه از قاره اقیانوسیه و جنوبگان و شمالگان

خرید کتاب اطلس جهان امروز 99-98 که یکی از به روز ترین کتاب ها در مورد اتفاق های اطراف و پیرامون می باشد. 
قابلمه را فراموش کن!
151٬920 ‎تومان
189٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب قابلمه را فراموش کن
نوشته هلموت واندمیکر و ترجمه سید ماشاالله فرخنده که توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است
کتاب قابلمه را فراموش کن تمرکز خود را بر روی خام گیاه خواری گذاشته زیرا اعتقاد دارد بهترین راه استفاده از نهایت خواص یک ماده طبیعی استفاده خام آنست و نه به صورت پخته شده ، این کتاب توسط شخصی نوشته که خود حدود 60 سال خام گیاه خوار بوده است و نزدیک به 90 سال عمر کرده است .
برخی از سرفصل های کتاب :
قضیه به همین سادگی است!
سرطان دختر قابلمه است!
بیماری ها عواملی شفابخش هستند!
اگر می خواهی سالم شوی، قابلمه را فراموش کن!
آیا میوه ها اسیدساز هستند؟ 
خرید اینترنتی کتاب قابلمه را فراموش کن از پارسا نشر