دکتر مهدی گودرزی

ميکروبیولوژی MLT
43٬200 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
برای کنکور باکتری شناسی 3a
22٬000 ‎تومان
27٬500 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور باکتری شناسی 3a
خرید اینترنتی کتاب های برای کنکور
کتاب برای کنکور باکتری شناسی نوشته مهدی گودرزی، رامینا محبوبی و سیما سادات سید جوادی می باشد. این کتاب ویرایش سوم از کتاب برای کنکور باکتری شناسی می باشد که دارای موضوع اصلی باکتری شناسی می باشد. کتاب برای کنکور باکتری شناسی مفاهیم و موضوع های این درس را به گونه ای به کار برده است که می توانید با خواندن آن برای کنکور آماده شوید. کتاب برای کنکور باکتری شناسی 3a توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
برای کنکور ویروس شناسی 3B
14٬800 ‎تومان
18٬500 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور ویروس شناسی 3B
ویروس شناسی برای کنکور
کتاب برای کنکور ویروس شناسی نوشته مهدی گودرزی، سیما سادات سید جوادی، مجتبی کشفی و بختیار یوسفی می باشد که این نویسندگان سعی کرده اند که تمامی نکات و سوالات را به صورتی بیاورند که شما راحت بتوانید این درس را درک کنید. کتاب برای کنکور ویروس شناسی یکی از بهترین کتاب ها برای جمع بندی کامل درس ویروس شناسی می باشد که به دلیل فشردگی و نحوه ی تدریسی که دارد می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.
اطلس میکروبیولوژی
55٬200 ‎تومان
69٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس میکروبیولوژی
کتاب اطلس میکروبیولوژی یکی از بهترین و مناسب ترین کتاب های مخصوص میکروبیولوژی می باشد که می تواند برای دانشجویان رشته علوم پزشکی و علوم زیستی بسیار کاربردی باشد. کتاب اطلس میکروبیولوژی دارای سر فصل های زیر است:
فصل 1 - اصول ایمنی در آزمایشگاه میکروب شناسی 
فصل 2 - رشد باکتری های مختلف در محیط های مختلف
فصل 3 - رنگ آمیزی
فصل 4 - باکتری های پاتوژن
فصل 5 - تست های تعیین حساسیت
فصل 6 - بیماری ها
فصل 7 - آزمایش مستقیم نمونه
فصل 8 - ویروس شناسی 
فصل 9 - انگل شناسی
فصل 10 - قارچ شناسی
خربد بهترین کتاب های میکروبیولوژی
کتاب اطلس میکروبیولوژی توسط دکتر مهدی گودرزی و سیما السادات سید جوادی نوشته شده و انتشارات خسروی کتاب اطلس میکروبیولوژی را چاپ کرده واین کتاب دارای نوبت چاپ اول سال 1392 می باشد.