علوم آزمایشگاهی

تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
کتاب تست های تشخیصی و آزمايشگاهی پاگانا 2019
نوشته کتلین دسکا پاگانا
ترجمه دکتر مهرداد صلاحی
کتابی که در پیش رو دارید حاوی بیش از ۱۰۰۰ نوع تست تشخیصی، آزمایشگاهی، رادیوگرافیکی، سرولوژیکی و … است که به صورت الفبایی تنظیم شده و دارای چارچوب خاصی همراه با نگرش بالینی است. همچنین محدود به موضوع خاص طبی نبوده و تمامی تست های کاربردی در طب زنان و مامایی، جراحی، داخلی، اطفال و … را شامل می شود. بنابراین برای کلیه دانشجویان پزشکی، اینترن های پزشکی، پزشکان عمومی و کلیه همکاران رزیدنت، دانشجویان علوم آزمایشگاهی و حتی پرستاران گرامی به راحتی قابل استفاده است. برای هر تست مقادیر طبیعی و بحرانی آن، فیزیولوژی تست، موارد ممنوعیت و کاربردها، تداخلات دارویی، یافته های غیرطبیعی، نحوه خون گیری و … ذکر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019 را از پارسانشر خرید بفرمایید
MLT ایمونولوژی و سرولوژی
30٬600 ‎تومان
34٬000 ‎تومان -10%
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی
نوشته دکتر آرزو منفردی
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی  توسط انتشارات خسروی به چاپ رسیده است. کتاب ایمونولوژی و سرولوژی MLT  همان طور که از اسمش مشخص است به تکنیک های مرتبط با ایمونولوژی و سرولوژی پرداخته است و در قسمت بعد از آموزش به کاربرد این تکنیک ها برای تشخیص بیماری هایی نظیر عفونت ها از جمله عفونت های باکتریال ، عفونت های اسپیروکتی ، عفونت های ویروسی ، عفونت های انگلی و قارچی تومور ازدیاد حساسیتی و... پرداخته است.
شما می توانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی و سرولوژی نوشته دکتر آرزو منفردی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی مناسب برای آزمایشگاه های هورمون شناسی است که مطالب چندین کتاب معروف را داخل این کتاب آورده اند. به کمک این کتاب می توانید انواع آزمون ها و کوییز ها را جواب داده و نمرات خوبی کسب نمایید.
خرید مجموعه کتاب های پزشکی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی ویرایش دوم نوشته دکتر رضا محمدی است. انتشارات آییژ این کتاب را چاپ کرده است که در سال 1395 به بازار ارائه شده است. این کتاب دارای 204 صفحه می باشد.
آزمایشگاه بالینی هنری دیویدسون 2017
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
کتاب پزشکی آزمایشگاه بالینی که برای تشخیص و پیگیری بالینی بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاهی است ، نوشته ریچارد مک فرسون می باشد. ترجمه این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی، دکتر جواد محمد نژاد و حامد اصغری است که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است. ویراستاری این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی انجام شده است.
مفاهیم و مطالب کلی موضوعات اجرایی این کتاب درباره ی : بهینه سازی جریان کار، عملکرد آزمایشگاه پیش از آنالیز، آنالیز اصول دستگاه ، آنالیز اتوماسیون آزمایشگاهای بالینی، آزمایش های بر بالین بیمار و آزمایشگاه های مطب پزشکان است.
پس از آنالیز : اتخاذ تصمیمات پزشکی، تفسیر نتایج آزمایشگاهی، آمار آزمایشگاهی، کنترل کیفیانفورماتیک آزمایشگاه بالینی، مدیریت مالیتروریسم بیولوژیک، شیمیایی و هسته ای، نقش آزمایشگاه، در این کتاب توضیح داده شده است.
اطلس میکروبیولوژی
31٬320 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -10%
اطلس میکروبیولوژی
کتاب اطلس میکروبیولوژی یکی از بهترین و مناسب ترین کتاب های مخصوص میکروبیولوژی می باشد که می تواند برای دانشجویان رشته علوم پزشکی و علوم زیستی بسیار کاربردی باشد. کتاب اطلس میکروبیولوژی دارای سر فصل های زیر است:
فصل 1 - اصول ایمنی در آزمایشگاه میکروب شناسی 
فصل 2 - رشد باکتری های مختلف در محیط های مختلف
فصل 3 - رنگ آمیزی
فصل 4 - باکتری های پاتوژن
فصل 5 - تست های تعیین حساسیت
فصل 6 - بیماری ها
فصل 7 - آزمایش مستقیم نمونه
فصل 8 - ویروس شناسی 
فصل 9 - انگل شناسی
فصل 10 - قارچ شناسی
خربد بهترین کتاب های میکروبیولوژی
کتاب اطلس میکروبیولوژی توسط دکتر مهدی گودرزی و سیما السادات سید جوادی نوشته شده و انتشارات خسروی کتاب اطلس میکروبیولوژی را چاپ کرده واین کتاب دارای نوبت چاپ اول سال 1392 می باشد.
بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017 ، که نویسنده ی این کتاب ریچارد مک فرسون است که مترجمی آن تحت نظارت دکتر مژگان عسگری بوده و ترجمه آن توسط : دکتر سالار بختیاری، دکترجواد محمد نژاد، دکتر علیرضا خوشدل، دکتر سعید نژاوند و حامد اصغری انجام شده است و در فروشگاه آنلاین پارسا نشر برای فروش قرار داده شده است.
فهرست این کتاب :

ارزیابی عملکرد کلیه، آب، الکترولیت ها و تعادل اسید_باز
مارکرهای بیوشیمیایی متابولیسم استخوان
کربوهیدرات ها
لیپید ها و دیس لیپوپروتئینی
آسیب قلبی، تصلب شرائین وبیماریهای ترومبوتیک
پروتئین های اختصاصی
آنزیم شناسی بالینی
ارزیابی عملکرد کبد
تشخیص آزمایشگاهی اختلالات دستگاه گوارش و پانکراس
سم شناسی و پایش دارو درمانی
ارزیابی عملکرد اندوکرین
عملکرد تولید مثلی و بارداری
ویتامین ها و عناصر کمیاب
اساس شیمیایی برای آزمایشات آنالیت و تداخلات معمول
ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017
کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 توسط نشر اندیشه رفیع به چاپ رسیده است. این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته های پزشکی می باشد. کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 توسط  ریچارد مک فرسون نوشته شده است. کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 ترجمه ی دکتر جواد محمئ نژاد و حامد اصغری و با مقدمه و تحت نظارت دکتر محمد رخشان به چاپ رسید. کار ویراستاری این کتاب توسط دکتر آزاده رخشان انجام شد. به کمک این کتاب پزشکان بالینی می توانند با استفاده از امکانات طب آزمایشگاهی قادر به تشخیص به موقع، دقیق و درست انواع بیماریها و در نهایت درمان مناسب خواهند بود.
خرید ادرار و دیگر مایعات بدن هنری دیویدسون 2017
مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
اصول پایه، آنالیزور ها، انعقاد و همالوژی مولکولی
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی نوشته دکتر حبیب الله گل افشان می باشد. شما به کمک کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی می توانید تمامی مهارت هایی که در آزمایشگاه خون نیاز دارید را در این کتاب فرا گرفته و از آن ها استفاده نمایید. 

فهرست مطالب کتاب مهارت های آزمایشی در خون شناسی:

بخش1:سیستم خون ساز و پیوندسلول های بنیادین خون ساز
بخش2: اساس کار، کنترل کیفی و کالیبراسیون آنالیزورهای خون شناسی
بخش3:کنترل کیفی نمونه گیری درآزمایشگاه خون شناسی و مروری برپارامترهای خون
بخش4:متابولیسم آهن و کم خونی های مربوط به آن
بخش5:کم خونی مگالوبلاستیک ناشی از کمبود ویتامین b12 و اسیدفولیک
بخش6:سندرم های نارسایی مغز و استخون 

شما میتوانید به راحتی و به صورت اینترنتی کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی را از پارسانشر خرید بفرمایید
مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا
142٬200 ‎تومان
158٬000 ‎تومان -10%
کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا
نوشته کاتلین دسکا پاگانا و ترجمه دکتر آرزو منفرد
کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا شامل آموزش تست های آزمایشگاهی و تشخیصی می باشد.  ویژگی خیلی خوب کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا در طبقه بندی بودن آن است که این امکان را در دسترس خواننده قرار میدهد که به راحتی قسمت مورد نظر خود را پیدا کرده و نهایت استفاده را بنمایید.
برخی از سرفصل های کتاب:

راهنمایی هایی برای آماده سازی و انجام صحیح آزمایش
آزمایش های خون
آزمایش های الکترودیاگنوستیک
آزمایشات اندوسکوپی
آزمایشات آنالیز مایع
آزمایشات مانومتریک
مطالعات میکروسکوپی و آزمایشهای همراه
اسکن هسته ای

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا نوشته کاتلین پاگانا و ترجمه دکتر آرزو منفرد را از پارسانشر خریداری کنید.
تجهیزات آزمایشگاهی MLT
29٬250 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -10%
کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT
اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی MLT
 نوشته دکتر سید بهزاد سید علیخانی
کتاب تجهیزات آزمایشگاهی (اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی) MLT یک مجموعه کامل درباره آشنایی با عناصر پایه علم و آمار و معرفی مهم ترین کاربرد های آن است. در فصل اول کتاب با مفاهیم پایه و تعاریف پایه کنترل کیفی و در فصل دوم با تجهیزات آزمایشگاهی و اصول فن کار با نکات ایمنی و اقدامات لازم آشنا خواهید شد و درادامه به کارهای ضروری و لازم برای نگهداری و کنترل کیفی آن ها می پردازد. کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT در سال 1395 توسط انتشارات خسروی رسیده است.

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT نوشته دکتر سید علیخانی را از پارسانشر خریداری کنید.
ميکروبیولوژی MLT
48٬600 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -10%
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
53٬280 ‎تومان
59٬200 ‎تومان -10%
کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
تالیف و ترجمه دکتر محمد جواد غروی
یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه ها، ابعاد مختلف مدیریتی در آزمایشگاه را مورد بحث میگذارد، بدین معنی که از ابتدای انتخاب همکار در آزمایشگاه حتی پیش از ان از اصول اخلاقی مبنی بر روابط اجتماعی تا تمامی دوران استخدامی کارمند در آزمایشگاه، ابعاد مختلف کار گروهی، انگیزه و... در آن آمده است.
برخی از سرفصل های کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی

شناخت حرفه
اخلاق حرفه ای
آگهی استخدام و شرح وظیفه
تاریخچه شغلی
مصاحبه استخدامی و گزینش نیرو
ارزیابی کارکنان
... 

شما می توانید کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی نوشته دکتر محمد جواد غروی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
116٬100 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -10%
کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
نوشته پاگانا و ترجمه دکتر مهتاب جعفری ، دکتر نرگس ملاح و دکتر فرحناز صباغی
یکی از موارد حائز اهمیت و مهم کتاب، نحوه ی چیدمان سرفصل ها و ساختار آن است که دسترسی به آزمون های تشخیصی و آزمایشگاهی را به طور جامع و کامل فراهم می آورد. در این کتاب آزمایش ها بر اساس روش انجام و نوع آزمایش نیز دسته بندی شده اند و همین ویژگی منحصر به فرد آن است که این کتاب را متمایز کرده است. تمام فصل های این کتاب به همین صورت طبقه بندی شده اند. در ابتدای هر فصل، فهرست الفبایی کلیه آزمون های موجود در آن فصل آمده است تا خواننده با کمک آن بتواند به سادگی و راحتی قسمت مورد نظر خود را بیابد و از آن استفاده نماید.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا نوشته پاگانا را از پارسانشر خریداری کنید
راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی
44٬820 ‎تومان
49٬800 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی نوشته دکتر رامین خدام و دکتر امیرحسین احمدپناه می باشد. راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی توسط انتشارات دیباج و در زمستان 1392 به اولین نوبت چاپ خود و در 486 صفحه به چاپ رسیده است. کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی ارزشمند اطلاعات کامل و راهنمایی برای نحوه حل تست های آزمایشگاهی پزشکی در اختیار خواننده قرار میدهد. این کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی دارای موضوع های کلیات، مقادیر طبیعی، اندیکاسیون ها، تفسیر آزمایش، تداخلات آزمایشگاهی و دارویی، نکات بالینی و کنتراندیکاسون ها می باشد.
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم
29٬520 ‎تومان
32٬800 ‎تومان -10%
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد ، دکتر میکائیل محمدی ، دکتر مجتبی حمیدی فرد و دکتر سیدرضا موسوی می باشد. کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم دارای موضوع های تکنیک های عملی آزمایشگاه تشخیصی و کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. فهرست کتاب PAS تکنیکهای عملی در آزمایشگاه تشخیصی جلد ششم کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی عبارتند از:

فصل یکم : کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی
فصل دوم : جدیدترین مرجع مقادیر آزمایشگاهی

شما می توانید به راحتی کتاب کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
PAS (انگل ، قارچ) جلد پنجم
16٬920 ‎تومان
18٬800 ‎تومان -10%
تکنیک های عملی در آزمایشگاه تشخیصی 
انگل شناسی ، قارچ شناسی و روش های عملی در آسیب شناسی
کتاب PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم  نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد، دکتر میکائیل محمدی، دکتر مجتبی حمیدی فرد، دکتر سید رضا موسوی می باشد. این PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم چاپ چهارم می باشد. کتاب PAS  (انگل ، قارچ)  توسط انتشارات کتاب میر به چاپ رسید. PAS  (انگل ، قارچ) جلد پنجم دارای مضووع هایی در مورد انواع انگل ها و قارچ ها می باشد که به شما نحوه ی مقابله با آن ها نیز آموزش می دهد.
سرفصل های کتاب :

بخش اول : انگل شناسی
بخش دوم : قارچ شناسی
بخش سوم : روش های عملی در آسیب شناسی

خرید اینترنتی کتاب تکنیک های عملی در آزمایشگاه تشخیصی از پارسانشر
تکنیک ها و تشخیص های آزمایشگاهی
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
تکنیک ها و تشخیص های آزمایشگاهی
تشخیص و تکنیک آزمایشگاهی
تکنیک ها و تشخیص های آزمایشگاهی نوشته محمدرضا عابدی می باشد. پزشک ها معتقد هستند که مردم و بیماران باید در دوره های زمانی مشخصی برای انجام آزمایش های پزشکی به آزمایشگاه ها مراجعه کنند. آزمایش‌های پزشکی فقط مخصوص افراد سالمند نمی باشد بلکه تمامی افراد و در تمامی سنین آن را انجام می دهند. همه ما باید از همان جوانی به فکر سلامتی خود باشیم زیرا اگر دچار بیماری خاصی شویم و دیر به پزشک مراجعه کنیم و بیماری دیر تشخیص داده شود صدمات جدی ممکن است ببینیم. چکاپ های پزشکی منظم، در تمام گروه‌های سنی، کمک می‌کند زودتر از مشکلات جسمی اطلاع پیدا کنید و درنتیجه راه درمان آن را در همان زمان شروع نمایید. کتاب تکنیک ها و تشخیص های آزمایشگاهی توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. 
سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی همراه با اصول و تفسیر آزمایش ها (جلد دوم)
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی همراه با اصول و تفسیر آزمایش ها (جلد دوم)
کتاب سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی همراه با اصول و تفسیر آزمایش ها (جلد دوم) توسط دکتر غلامرضا عزیزی، بهنام قلعه نویی، مرضیه هوشور و سعید طهماسبی ترجمه شده است. سعی شده در کتاب سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی همراه با اصول و تفسیر آزمایش ها، تمامی نکات رشته های سرولوژی و ایمونولوژی به صورت کاربردی آورده شود. تست‌های سرولوژیک یا آنتی بادی در واقع تست هایی هستند که در خون بیماران به دنبال آنتی بادی می‌گردند. این تست‌ها شامل چندین روش آزمایشگاهی می باشند که برای هر بیماری از  مدل خاصی از تست های آنتی بادی استفاده می شود.
خرید جلد دوم کتاب سرولوژی و ایمونولوژی کاربردی 
هماتولوژی و بانک خون MLT
34٬020 ‎تومان
37٬800 ‎تومان -10%
کتاب هماتولوژی و بانک خون MLT
نوشته دکتر شعبان علیزاده
این نسخه از کتاب در سال 1394 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید. هماتولوژی و بانک خون MLT دارای درسنامه ای بسیار قوی در مورد هماتولوژی و خون می باشد. 
کمی در مورد هماتولوژی:
هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه و تحقیق بر روی سلول های خونی انعقاد و خونسازی می پردازد. هماتولوژی علمی است که مقدار ، ساختمان و یاخته های خونی ساختیار های شیمیایی پلاسما و وظایف پلاکت ها و پروتئین ها در سیستم انعقادی است. هماتولوژیست هم متخصص خون شناسی است و به اندام های خون ساز می پردازد و پس از گرفتن آزمایش خون از شما تشخیص میدهند که در کدام قسمت مشکل هست و پس از آن اقدامات لازم و ضروری را انجام میدهد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب هماتولوژی و بانک خون نوشته دکتر علیزاده را از پارسانشر خریداری کنید.
اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی
خرید کتاب اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی
کتاب اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی را جيمز او.‬ وستگارد تالیف کرده است. این کتاب یکی از منبع های دروس آزمایشگاهی می باشد که در بسیار از دانشگاه های معروف دنیا و ایران تدریس می شود. اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی ترجمه دکتر شهاب فلاحی، دکتر عذرا کنارکوهی، دکتر ایرج پاکزاد، دکتر مریم فاضلی، دکتر بهزاد پور حسین، دکتر مهرداد روانشاد می باشد. در کتاب اصول کنترل کیفیت در آزمایشگاه بالینی سعی شده است که تمامی نکات کتاب را به زبانی گویا و رسا ترجمه شود. 
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب مناسب برای داوطلبان آزمون های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، وزارت بهداشت درمان سازمان غذا و دارو می باشد که می تواند قبولی شما را در بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و آزاد تضمین نماید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی در سراسر کشور ارائه شده است.
خرید کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. این کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 97-98 می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید.
خرید سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 2
23٬400 ‎تومان
26٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد علوم آزمایشگاهی 2
 کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99 را در خود می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99  می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید کتاب های پزشکی 
از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی
179٬100 ‎تومان
199٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی از پارسا نشر
کتاب از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی دارای 5 فصل می باشد. فصل اول در مورد نمونه گیری نمونه های مختلف در آزمایشگاه باکتری شناسی بحث شده است. در فصل های بعد به ترتیب در مورد رنگ آمیزی تشخیصی باکتری شناسی، محیط های کشت باکتری شناسی، تست های تشخیصی و افتراقی باکتری شناسی ، کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتری شناسی بحث شده که می تواند راهنمای خوبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروبیولوژی و سایر رشته های مرتبط باشد.
میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
میکروب شناسی هنری دیویدسون 2017
نوشته ریچارد مک فرسون
ترجمه دکتر جلال مردانه ، دکتر عبدالله اردبیلی ، دکتر علی هاشمی و دکتر داوود افشار
کتاب میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون در واقع ترجمه ای از فصل میکروب شناسی کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاه هنری دیویدسون می باشد که این کتاب به صورت کامل تر بر روی مفاهیم میکروب شناسی بحث کرده است. این کتاب شامل موضوعاتی همچون باکتری شناسی، ویروس شناسی ، قارچ شناسی و انگل شناسی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب میکروب شناسی 2017:

عفونت های ویروسی
عفونت های کلامیدیایی
باکتری شناسی پزشکی
بررسی آزمایشگاهی عوامل ضد میکروبی
عفونت های اسپیروکتی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب میکروب شناسی هنری دیویدسون از پارسانشر خرید بفرمایید
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
کتاب ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017 توسط ریچارد مک فرسون نوشته شده است که مترجمین آن دانیال ایمانی، بهمن رازانی، نوید دشتی گوله گوله، رمضان رضایی و فرشته ازاده می باشند. کار ویراستاری این کتاب را علیرضا زارع بیدکی انجام داد و اندیشه رفیع آن را به چاپ رسانده است.
موضوعات کتاب ایمونولوژی دیویدسون 
مروری بر سیستم ایمنی و بیماری های ایمونولوژیکایمونواسی و ایمونوشیمی ،بررسی آزمایشگاهی سیستم ایمنی سلولی، بررسی آزمایشگاهی عملکرد ایمونوگلوبولین ها و پاسخ های ایمنی هومورال ،مدیاتورهای التهاب ،واسطه های التهاب ،آنتی ژن لوکوسیتی انسانی ، کمپلکس اصلی سازگاری نسنجی و بیماری ها، بیماری های نقص ایمنی ،ارزیابی بالینی و آزمایشگاهی بیماریهای روماتیسمی، سیستمیک ،اسکولیت، بیماری های آلرژیک و بیماریهای خود ایمن مختص عضو.