علوم آزمایشگاهی

MLT ایمونولوژی و سرولوژی
27٬200 ‎تومان
34٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی
نوشته دکتر آرزو منفردی
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی  توسط انتشارات خسروی به چاپ رسیده است. کتاب ایمونولوژی و سرولوژی MLT  همان طور که از اسمش مشخص است به تکنیک های مرتبط با ایمونولوژی و سرولوژی پرداخته است و در قسمت بعد از آموزش به کاربرد این تکنیک ها برای تشخیص بیماری هایی نظیر عفونت ها از جمله عفونت های باکتریال ، عفونت های اسپیروکتی ، عفونت های ویروسی ، عفونت های انگلی و قارچی تومور ازدیاد حساسیتی و... پرداخته است.
شما می توانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی و سرولوژی نوشته دکتر آرزو منفردی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
ميکروبیولوژی MLT
43٬200 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
نوشته پاگانا و ترجمه دکتر مهتاب جعفری ، دکتر نرگس ملاح و دکتر فرحناز صباغی
یکی از موارد حائز اهمیت و مهم کتاب، نحوه ی چیدمان سرفصل ها و ساختار آن است که دسترسی به آزمون های تشخیصی و آزمایشگاهی را به طور جامع و کامل فراهم می آورد. در این کتاب آزمایش ها بر اساس روش انجام و نوع آزمایش نیز دسته بندی شده اند و همین ویژگی منحصر به فرد آن است که این کتاب را متمایز کرده است. تمام فصل های این کتاب به همین صورت طبقه بندی شده اند. در ابتدای هر فصل، فهرست الفبایی کلیه آزمون های موجود در آن فصل آمده است تا خواننده با کمک آن بتواند به سادگی و راحتی قسمت مورد نظر خود را بیابد و از آن استفاده نماید.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا نوشته پاگانا را از پارسانشر خریداری کنید
راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی
39٬840 ‎تومان
49٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی نوشته دکتر رامین خدام و دکتر امیرحسین احمدپناه می باشد. راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی توسط انتشارات دیباج و در زمستان 1392 به اولین نوبت چاپ خود و در 486 صفحه به چاپ رسیده است. کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی ارزشمند اطلاعات کامل و راهنمایی برای نحوه حل تست های آزمایشگاهی پزشکی در اختیار خواننده قرار میدهد. این کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی دارای موضوع های کلیات، مقادیر طبیعی، اندیکاسیون ها، تفسیر آزمایش، تداخلات آزمایشگاهی و دارویی، نکات بالینی و کنتراندیکاسون ها می باشد.
کتاب راهنمای کاربرد تست های آزمایشگاهی پزشکی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
هماتولوژی و بانک خون MLT
30٬240 ‎تومان
37٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب هماتولوژی و بانک خون MLT
نوشته دکتر شعبان علیزاده
این نسخه از کتاب در سال 1394 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید. هماتولوژی و بانک خون MLT دارای درسنامه ای بسیار قوی در مورد هماتولوژی و خون می باشد. 
کمی در مورد هماتولوژی:
هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه و تحقیق بر روی سلول های خونی انعقاد و خونسازی می پردازد. هماتولوژی علمی است که مقدار ، ساختمان و یاخته های خونی ساختیار های شیمیایی پلاسما و وظایف پلاکت ها و پروتئین ها در سیستم انعقادی است. هماتولوژیست هم متخصص خون شناسی است و به اندام های خون ساز می پردازد و پس از گرفتن آزمایش خون از شما تشخیص میدهند که در کدام قسمت مشکل هست و پس از آن اقدامات لازم و ضروری را انجام میدهد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب هماتولوژی و بانک خون نوشته دکتر علیزاده را از پارسانشر خریداری کنید.
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب مناسب برای داوطلبان آزمون های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، وزارت بهداشت درمان سازمان غذا و دارو می باشد که می تواند قبولی شما را در بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و آزاد تضمین نماید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی در سراسر کشور ارائه شده است.
خرید کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
12٬000 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -20%
موجود
سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. این کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 97-98 می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید.
خرید سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3
مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
63٬360 ‎تومان
79٬200 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
تالیف و ترجمه دکتر محمد جواد غروی
یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه ها، ابعاد مختلف مدیریتی در آزمایشگاه را مورد بحث میگذارد، بدین معنی که از ابتدای انتخاب همکار در آزمایشگاه حتی پیش از ان از اصول اخلاقی مبنی بر روابط اجتماعی تا تمامی دوران استخدامی کارمند در آزمایشگاه، ابعاد مختلف کار گروهی، انگیزه و... در آن آمده است.
برخی از سرفصل های کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی

شناخت حرفه
اخلاق حرفه ای
آگهی استخدام و شرح وظیفه
تاریخچه شغلی
مصاحبه استخدامی و گزینش نیرو
ارزیابی کارکنان
... 

شما می توانید کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی نوشته دکتر محمد جواد غروی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
MLT تجهیزات آزمایشگاهی
26٬000 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب MLT تجهیزات آزمایشگاهی از پارسا نشر
اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی MLT
 نوشته دکتر سید بهزاد سید علیخانی
کتاب تجهیزات آزمایشگاهی (اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی) MLT یک مجموعه کامل درباره آشنایی با عناصر پایه علم و آمار و معرفی مهم ترین کاربرد های آن است. در فصل اول کتاب با مفاهیم پایه و تعاریف پایه کنترل کیفی و در فصل دوم با تجهیزات آزمایشگاهی و اصول فن کار با نکات ایمنی و اقدامات لازم آشنا خواهید شد و درادامه به کارهای ضروری و لازم برای نگهداری و کنترل کیفی آن ها می پردازد. کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT در سال 1395 توسط انتشارات خسروی رسیده است.

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT نوشته دکتر سید علیخانی را از پارسانشر خریداری کنید.
PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم
26٬240 ‎تومان
32٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم
کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد ، دکتر میکائیل محمدی ، دکتر مجتبی حمیدی فرد و دکتر سیدرضا موسوی می باشد. کتاب PAS (کنترل کیفی مواد) جلد ششم دارای موضوع های تکنیک های عملی آزمایشگاه تشخیصی و کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. فهرست کتاب PAS تکنیکهای عملی در آزمایشگاه تشخیصی جلد ششم کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی عبارتند از:

فصل یکم : کنترل کیفی مواد و تجهیزات آزمایشگاهی
فصل دوم : جدیدترین مرجع مقادیر آزمایشگاهی

شما می توانید به راحتی کتاب کتاب PAS (کنترل کیفی مواد ) جلد ششم نوشته دکتر امیر سیدعلی مهبد را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
اصول پایه، آنالیزور ها، انعقاد و همالوژی مولکولی
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی نوشته دکتر حبیب الله گل افشان می باشد. شما به کمک کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی می توانید تمامی مهارت هایی که در آزمایشگاه خون نیاز دارید را در این کتاب فرا گرفته و از آن ها استفاده نمایید. 

فهرست مطالب کتاب مهارت های آزمایشی در خون شناسی:

بخش1:سیستم خون ساز و پیوندسلول های بنیادین خون ساز
بخش2: اساس کار، کنترل کیفی و کالیبراسیون آنالیزورهای خون شناسی
بخش3:کنترل کیفی نمونه گیری درآزمایشگاه خون شناسی و مروری برپارامترهای خون
بخش4:متابولیسم آهن و کم خونی های مربوط به آن
بخش5:کم خونی مگالوبلاستیک ناشی از کمبود ویتامین b12 و اسیدفولیک
بخش6:سندرم های نارسایی مغز و استخون 

شما میتوانید به راحتی و به صورت اینترنتی کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی را از پارسانشر خرید بفرمایید
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی مناسب برای آزمایشگاه های هورمون شناسی است که مطالب چندین کتاب معروف را داخل این کتاب آورده اند. به کمک این کتاب می توانید انواع آزمون ها و کوییز ها را جواب داده و نمرات خوبی کسب نمایید.
خرید مجموعه کتاب های پزشکی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی ویرایش دوم نوشته دکتر رضا محمدی است. انتشارات آییژ این کتاب را چاپ کرده است که در سال 1395 به بازار ارائه شده است. این کتاب دارای 204 صفحه می باشد.
تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تست های تشخیصی و آزمايشگاهی پاگانا 2019
نوشته کتلین دسکا پاگانا
ترجمه دکتر مهرداد صلاحی
کتابی که در پیش رو دارید حاوی بیش از ۱۰۰۰ نوع تست تشخیصی، آزمایشگاهی، رادیوگرافیکی، سرولوژیکی و … است که به صورت الفبایی تنظیم شده و دارای چارچوب خاصی همراه با نگرش بالینی است. همچنین محدود به موضوع خاص طبی نبوده و تمامی تست های کاربردی در طب زنان و مامایی، جراحی، داخلی، اطفال و … را شامل می شود. بنابراین برای کلیه دانشجویان پزشکی، اینترن های پزشکی، پزشکان عمومی و کلیه همکاران رزیدنت، دانشجویان علوم آزمایشگاهی و حتی پرستاران گرامی به راحتی قابل استفاده است. برای هر تست مقادیر طبیعی و بحرانی آن، فیزیولوژی تست، موارد ممنوعیت و کاربردها، تداخلات دارویی، یافته های غیرطبیعی، نحوه خون گیری و … ذکر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019 را از پارسانشر خرید بفرمایید
آزمایشگاه بالینی هنری دیویدسون 2017
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب پزشکی آزمایشگاه بالینی که برای تشخیص و پیگیری بالینی بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاهی است ، نوشته ریچارد مک فرسون می باشد. ترجمه این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی، دکتر جواد محمد نژاد و حامد اصغری است که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است. ویراستاری این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی انجام شده است.
مفاهیم و مطالب کلی موضوعات اجرایی این کتاب درباره ی : بهینه سازی جریان کار، عملکرد آزمایشگاه پیش از آنالیز، آنالیز اصول دستگاه ، آنالیز اتوماسیون آزمایشگاهای بالینی، آزمایش های بر بالین بیمار و آزمایشگاه های مطب پزشکان است.
پس از آنالیز : اتخاذ تصمیمات پزشکی، تفسیر نتایج آزمایشگاهی، آمار آزمایشگاهی، کنترل کیفیانفورماتیک آزمایشگاه بالینی، مدیریت مالیتروریسم بیولوژیک، شیمیایی و هسته ای، نقش آزمایشگاه، در این کتاب توضیح داده شده است.
میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
میکروب شناسی هنری دیویدسون 2017
نوشته ریچارد مک فرسون
ترجمه دکتر جلال مردانه ، دکتر عبدالله اردبیلی ، دکتر علی هاشمی و دکتر داوود افشار
کتاب میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون در واقع ترجمه ای از فصل میکروب شناسی کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاه هنری دیویدسون می باشد که این کتاب به صورت کامل تر بر روی مفاهیم میکروب شناسی بحث کرده است. این کتاب شامل موضوعاتی همچون باکتری شناسی، ویروس شناسی ، قارچ شناسی و انگل شناسی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب میکروب شناسی 2017:

عفونت های ویروسی
عفونت های کلامیدیایی
باکتری شناسی پزشکی
بررسی آزمایشگاهی عوامل ضد میکروبی
عفونت های اسپیروکتی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب میکروب شناسی هنری دیویدسون از پارسانشر خرید بفرمایید
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
کتاب ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017 توسط ریچارد مک فرسون نوشته شده است که مترجمین آن دانیال ایمانی، بهمن رازانی، نوید دشتی گوله گوله، رمضان رضایی و فرشته ازاده می باشند. کار ویراستاری این کتاب را علیرضا زارع بیدکی انجام داد و اندیشه رفیع آن را به چاپ رسانده است.
موضوعات کتاب ایمونولوژی دیویدسون 
مروری بر سیستم ایمنی و بیماری های ایمونولوژیکایمونواسی و ایمونوشیمی ،بررسی آزمایشگاهی سیستم ایمنی سلولی، بررسی آزمایشگاهی عملکرد ایمونوگلوبولین ها و پاسخ های ایمنی هومورال ،مدیاتورهای التهاب ،واسطه های التهاب ،آنتی ژن لوکوسیتی انسانی ، کمپلکس اصلی سازگاری نسنجی و بیماری ها، بیماری های نقص ایمنی ،ارزیابی بالینی و آزمایشگاهی بیماریهای روماتیسمی، سیستمیک ،اسکولیت، بیماری های آلرژیک و بیماریهای خود ایمن مختص عضو.
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99  می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید کتاب های پزشکی 
MLT (بیوشیمی بالینی 2)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب MLT (بیوشیمی بالینی 2) از پارسا نشر   
کتاب بیوشیمی بالینی بر اساس آخرین ویرایش کتاب CILINICAL BIOCHEMISTRY (LECTURE NOTES)  تدوین و تالیف شده است این کتاب بیشتر تفسیری بوده و در هر فصل چند کیس آورده شده که بر اساس نتایج آزمایشات بیوشیمیایی میتوان مشکل فرد را مشخص کرد . در هر فصل از کتاب به یک دستگاه بدن و مشکلات مربوط به آن پرداخته شده است.
از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی
159٬200 ‎تومان
199٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی از پارسا نشر
کتاب از نمونه گیری تا کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتریولوژی دارای 5 فصل می باشد. فصل اول در مورد نمونه گیری نمونه های مختلف در آزمایشگاه باکتری شناسی بحث شده است. در فصل های بعد به ترتیب در مورد رنگ آمیزی تشخیصی باکتری شناسی، محیط های کشت باکتری شناسی، تست های تشخیصی و افتراقی باکتری شناسی ، کنترل کیفی در آزمایشگاه باکتری شناسی بحث شده که می تواند راهنمای خوبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروبیولوژی و سایر رشته های مرتبط باشد.
مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2022
152٬000 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -20%
موجود
ویژگی منحصر به فرد ویرایش پانزدهم مرجع تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا الگوی محتوایی آن است که به صورت مرجع سریع بدون از دست دادن جزئیات لازم برای درک تست های آزمایشگاهی و تشخیصی می باشد . تمام تست ها در یک صفحه جدید شروع می شوند و بر اساس الفبا به ترتیب نام آنها معرفی شده اند.
خرید اینترنتی کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2022 از پارسا نشر