گلبان

تداخل اثر دارو ها
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
تداخل اثر دارو ها 
کتاب تداخل اثر دارو ها  نوشته ناصر پور علی بهزاد می باشد. این کتاب در مورد تداخل اثر دارو ها توضیح می دهد که توسط انتشارات گلبان تالیف شده است. بطور خلاصه تداخل داروها در دو سطح اتفاق می افتد : تداخل در عملکرد دارو و تداخل در سرنوشت دارو می باشد. که بحث های بسیار مهمی می باشند زیرا ممکن است با تداخل دارو ها در بدن واکنش های شیمیایی و یا حساسیت زا تولید شود که باعث وخیم تر شدن حال بیمار و یا حتی مرگ بیمار شود. مکان هایی که احتمال تداخل دارو در آن ها هست عبارت اند از: معده روده ، اتصال پروتئینی در پلاسما و یا بافت، کبد یا کلیه و دفع از صفرا یا ادرار و متابولیسم می باشد.
خرید کتاب تداخل اثر دارو ها
کتاب آزمون فينال مامايی
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون فينال مامايی
کتاب آزمون فينال مامايی نوشته شده توسط دکتر بهرام قاضی جهانی است که این کتاب تحت نظارت دکتر ملک منصور اقصی قرار گرفته است. آزمون فاينال مامايی آزمونی است که دانشجویان مامایی بعد از اتمام دوره دانشجویی خود باید در این آزمون شرکت کنند. این آزمون مامایی یکی از امتحانات جالب و در عین حال اضطراب آور برای دانشجویان مامایی است که باید اندوخته هایی که در چهار سال از دانشگاه کسب نموده اند را در این امتحان محک بزنند.
خرید کتاب آزمون فينال مامايی
فرهنگ جامع اختصارات پزشکی گلبان
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ جامع اختصارات پزشکی گلبان
واژه ها، عبارتها و اصطلاحات پزشکی از گذشته علاوه بر شکل اصلی، به صورت اختصاری نیز به کار میروند. در علوم پزشکی سعی می شود به جای استفاده از کلمات بزرگ و سنگین از اختصارات آن ها استفاده بشود. این کلمات اختصار چنان در تمام علوم و حتی زندگی روزمره ریشه دارد که بدون آگاهی از مفاهیم و اختصارات، مطالعه تخصصی و حتی عمومی غیر ممکن میگردد.
کتاب تغذیه و تربیت کودک اسپاک تلاش کرده با بهره مندی از فرهنگهای معتبر اختصارات و کوتاه شده پزشکی و همچنین کتابهای مرجع پزشکی، اختصارات مهم و کاربردی علوم پزشکی را جمع آوری کند تا راهگشای شما عزیزان در مطالعات و فعالیت های بالینی گردد.
فرهنگ جامع و مصور پرستاری
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ جامع و مصور پرستاری
کتاب فرهنگ جامع و مصور پرستاری گلبان (انگلیسی - فارسی) نوشته دکتر کیارش آرامش می باشد. کتاب فرهنگ جامع و مصور پرستاری دارای درسنامه های بسیار کاربردی می باشد. در درسنامه این کتاب سعی شده از عکس های مصور استفاده شود تا شما بتوانید راحت تر بتوانید مفاهیم موجود در این کتاب را فهمیده و از آن ها به خوبی در پرستاری و آزمون های خود استفاده نمایید.
خرید اینترنتی فرهنگ جامع و مصور پرستاری
مروری بر مباحث بهداشت
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
موجود
مروری بر مباحث بهداشت
کتاب مروری بر مباحث بهداشت نوشته دکتر بهرام قاضی جهانی می باشد. کتاب مروری بر مباحث بهداشت توسط انتشارات گلبان نشر با همکاری نشر قاضی جهانی منتشر  شده است. بهداشت یک مسئله بسیار مهم در زندگی انسان می باشد که اهمیت آن در بیمارستان ها و مطب ها به دلیل وجود بیماری چندین برابر می شود.
سرفصل های مروری بر مباحث بهداشت

فصل اول: آموزش های قبل از زایمان، مفاهیم پایه و عملی
فصل دوم: مشاوره پره ناتال
فصل سوم: مراقبت های پره ناتال
فصل چهارم: راحتی و حمایت از مادر در لیبر
فصل پنجم: مرحله گذر و مرحله دوم لیبر، فیزیولوژی و نقش ماما
فصل ششم: ورزش های اختصاصی دوران حاملگی و نفاس
فصل هفتم: تغذیه با شیر مادر
فصل هشتم: رشد و تکامل و رفتار کودک
.........
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی)
124٬800 ‎تومان
156٬000 ‎تومان -20%
موجود
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (گالینگور)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. در نگاشت این کتاب سعی شده از بروز ترین متود ها و روش ها در زایمان و بارداری استفاده شود. این کتاب نسخه گالینگور از کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی) می باشد.
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید)
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (شوميز)اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب ویلیامز بارداری می باشد به گونه ای که این کتاب منبع  اصلی کتاب های بسیاری می باشد. بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی، دکتر ملک منصور اقصی و روشنک قطبی ترجمه شده است. کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است.بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (سیاه و سفید)
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (شوميز)
اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب بارداری و زايمان ویلیامز می باشد به گونه ای که منبع بسیاری از کتاب های معروف حاضر می باشد. تا کنون کتاب بارداری و زايمان با ترجمه های مختلفی منتشر شده است. بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. کتاب نسخه شومیز این کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 می باشد.
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (سیاه و سفید)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید)
76٬800 ‎تومان
96٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (شوميز)
کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. این کتاب نسخه سوم و جلد شومیز از کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 می باشد. اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب ویلیامز بارداری می باشد، به گونه ای که این کتاب منبع بسیاری از کتاب های حاضر می باشد و تا کنون با ترجمه های مختلفی توسط افراد زیادی منتشر شده است.
کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید)
مهارت های بالينی مامايی
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
موجود
مهارت های بالينی مامايی
کتاب مهارت های بالينی مامايی نوشته روت جانسون می باشد که توسط فائقه گل علیزاده، فرزانه دستاران، دکتر سیده فاطمه واثق رحیم پرور، دکتر شادی گلی و دکتر طاهره فتحی نجفی ترجمه شده است. مهارتهای بالینی در این کتاب از ساده تا پیشرفته در فصول مختلف نگارش و ترجمه شده اند. کتاب مهارت های بالينی مامايی به ویژه در رابطه با احیای نوزاد و مادر باردار خوب عمل کرده است به همین دلیل، به خوبی می تواند مورد استفاده مربیان محترم آموزشی و بالینی مامایی و دانشجویان گرامی قرار بگیرد.
کتاب مهارت های بالينی مامايی
اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1)
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1)
کتاب اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1) نوشته دکتر سهیلا نظر پور می باشد. کتاب اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1) توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است. کتاب اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1) به شما مجموعه خدمات و رفتار هایی که باید برای خدمات بهداشت بدانید را آموزش داده است. این کتاب به بهداشت یک نیز معروف است.

کتاب اصول خدمات بهداشت جامعه(بهداشت 1) دارای  فصل های زیر می باشد:

فصل 1- مفاهیم تندرستی و بیماری
فصل 2- سلامت و عوامل اجتماعی تعیین کننده
فصل 3- بهداشت فردی و عمومی
فصل 4- نظام های عرضه خدمات بهداشتی درمانی در جهان و ایران
فصل 5- کلیات جمعیتی و وضعیت بهداشتی درمانی ایران
امتحان يار بارداری و زايمان ويليامز
63٬200 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
امتحان يار بارداری و زايمان ويليامز
کتاب امتحان يار بارداری و زايمان ويليامز گرد آوری و ترجمه دکتر بهرام قاضی جهانی، مینا مشهدیان و محبوبه قربان اعتدال عربانی می باشد. شامل چند جلد کتاب است که با دید تخصصی تر، موضوعات مطرح در آزمون کارشناسی ارشد مامایی را مدنظر قرار داده است. با بیان دقیق تر، در این مجموعه برای هر مبحث یک کتاب مستقل اختصاص داده شده است تا دانش پژوهان بتوانند با توجه به موضوع موردنظر، از بهترین شیوه طرح مسأله و طرح سؤالات بهره مند شوند.
خرید کتاب امتحان يار بارداری و زايمان ويليامز
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (رنگی)
124٬800 ‎تومان
156٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (گالینگور)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (رنگی) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب ویلیامز بارداری می باشد. کتاب نسخه گالینگور این کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 می باشد. نسخه گالینگور کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (رنگی) توسط انتشارات گلبان منتشر شده است.
 بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 (رنگی)
مروری بر بارداری و زايمان ويليامز
236٬800 ‎تومان
296٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مروری بر بارداری و زايمان ويليامز
کتاب مروری بر بارداری و زایمان ویلیامز 2018 دکتر بهرام قاضی جهانی خلاصه ای نسبتا حجیم از مجموعه بارداری و زایمان ویلیامز 2018 است که اصالت و دقت ویلیامز بزرگ در آن حفظ شده است. این کتاب در زمینه رشته تخصصی زنان و مامایی, بخشی از نیازهای شما دانش پژوهان گرامی را برطرف می کند.
کتاب مرور بر بارداری و زایمان ویلیامز مشتمل بر :

۱.مرور کلی
۲.آناتومی و فیزیولوژی مادر
۳.لانه گزینی، امبریوژنز و تکامل جنین
۴. مراقبتهای قبل ازحاملگی و مراقبتهای پره ناتال
۵. جنین بیمار
۶.عوارض مراحل اولیه حاملگی
۷.لیبر
۸.زایمان
۹. نوزاد
۱۰.دوره نفاس
۱۱.عوارض زایمانی(مامایی)
۱۲.عوارض طبی و جراحی است.
کتاب کوچک تشخيص افتراقی
15٬600 ‎تومان
19٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب کوچک تشخيص افتراقی
کتاب کوچک تشخيص افتراقی دارای حدود ۸۵۰ نشانه، علامت، بیماری، اختلال یا سندرم پزشکی می باشد که این نشانه ها به صورت موضوعی اما با نمایه کامل فارسی و انگلیسی به تریتیت خاصی در کنار هم آورده شده اند. کتاب کوچک تشخيص افتراقی ترجمه دکتر بهرام قاضی جهانی می باشد که توسط انتشارات گلبان منتشر شده است. کتاب کوچک تشخيص افتراقی به صورت کتابچه ای طراحی شده است تا بتوانید به راحتی آن را بخوانید. 
خرید کتاب کوچک تشخيص افتراقی
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی)
1٬000٬000 ‎تومان
1٬250٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی)
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی) بر اساس منابع اعلام شده‌ی آزمون‌های تکمیلی مامایی، در هفت جلد طراحی شده است. مجموعه‌ی هفت جلدی، براساس جدیدترین منابع و آخرین ویراست‌های کتب مرجع مامایی تهیه شده و مبنای اصلی آن، کتاب‌های مرجع منتشر شده توسط انتشارات گلبان و نیز سوالات تالیفی و سوالات ادوار گذشته‌ی آزمون‌های تکمیلی بوده است. 
مجموعه درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی) دارای کتاب های زیر می باشد.

درسنامه بارداری و زایمان
درسنامه روانپزشکی
درسنامه بهداشت
درسنامه زبان انگلیسی
درسنامه نوزادان
درسنامه زناندرسنامه داخلی جراحی


خرید اینترنتی مجموعه درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی) از پارسا نشر
درسنامه جامع مامایی گلبان (2 جلدی)
596٬000 ‎تومان
745٬000 ‎تومان -20%
موجود
این مجموعه بر اساس رفرنس های اعلام شده و آخرین ویراست های کتاب های مرجع مامایی تهیه شده است . گردآوری و تدوین مطالب به نحوی می باشد که دانش پژوهان بتوانند با مطالعه این مجموعه در مدت زمان کوتاه تمام دروس مورد نظر آزمون را مرور کنند و با پاسخ دادن به سوالات آخر هر فصل آمادگی خود را برای شرکت در آزمون سراسری مورد سنجش قرار دهند.
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع مامایی گلبان (2 جلدی) از پارسا نشر
1004 واژه ضروری زبان انگلیسی
319٬200 ‎تومان
399٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب حاضر شامل 1004 واژه ضروری برگرفته از کتاب 504 واژه و کتاب واژگان ضروری تافل می باشد که به همراه 40 ساعت آموزش تصویری در قالب 74 درس گنجانده شده است.
خرید اینترنتی کتاب 1004 واژه ضروری زبان انگلیسی از پارسا نشر
مهارتهای جامع بالینی مامایی 2جلدی (ویژه آزمون فینال)
799٬200 ‎تومان
999٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مهارت های جامع بالینی مامایی پاسخی است به نیاز دانش پژوهان مامایی در فراگیری مباحث عملی و تئوری مطرح در کار بالین و آزمون فینال و شامل:
1.فیلم های آموزشی منحصر به فرد در حیطه های مختلف مامایی
2.کتاب عملی مهارت های بالینی مامایی
3. کتاب تئوری مهارت های بالینی مامایی
4.هزار تست چهار گزینه ای .
خرید اینترنتی کتاب مهارتهای جامع بالینی مامایی 2جلدی (ویژه آزمون فینال) از پارسا نشر
درسنامه جامع علوم پایه دندانپزشکی
288٬000 ‎تومان
360٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع علوم پایه دندانپزشکی گلبان دارای ویژگی های زیر می باشد:
1. تالیف و گردآوری مطالب علمی هر مبحث با توجه به اهمیت علمی آن
2. نوشتار ساده و روان متن هر مبحث
3. ارائه هر مبحث همراه با نمونه سوالات سال های گذشته با پاسخ
4. ارائه تصویر برای مباحث ضروری جهت درک بهتر
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع علوم پایه دندانپزشکی از پارسا نشر
راهنمای سریع فوریت های روان پزشکی
79٬200 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب راهنمای سریع فوریت های روان پزشکی از پارسا نشر
کتاب راهنمای سریع فوریت های روان پزشکی با ارائه رهنمود هایی کاربردی بر مبنای آخرین شواهد علمی می کوشد تا به شکلی موجز بالینگران را با جدید ترین نکات عملی حین مواجه با بیماران اورژانسی آشنا سازد . کتاب راهنمای سریع فوریت های روان پزشکی شامل 6 بخش می باشد:
. ارزیابی بیماران
.بیماریهای روانپزشکی
.بیماریهای پزشکی
.مسمومیت با مواد
.نشانگان ترک
.نشانگان سم شناسی
راهنمای سریع فوریت های روان پزشکی توسط متخصصان روان پزشکی و طب اورژانس نگاشته شده است و کوشیده تا برای نخستین بار این دو دیدگاه پزشکی را در یک کتاب راهنما بگنجاند.
درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
773٬600 ‎تومان
967٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
مجموعه درسنامه جامع آموزش کارشناسی ارشد مامایی گلبان از دکتر بهرام قاضی جهانی‌ بر اساس منابع اعلام شده‌ی آزمون‌های تکمیلی مامایی، در هفت جلد طراحی شده است. مجموعه‌ی هفت جلدی ، براساس جدیدترین منابع و آخرین ویراست‌های کتب مرجع مامایی تهیه شده و مبنای اصلی آن، کتاب‌های مرجع منتشر شده توسط انتشارات گلبان و نیز سوالات تالیفی و سوالات ادوار گذشته‌ی آزمون‌های تکمیلی بوده است. درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی دارای هفت کتاب زیر می باشد:

کتاب درسنامه بارداری و زایمان
کتاب درسنامه جنین‌شناسی
درسنامه بیماریهای داخلی-جراحی
درسنامه بهداشت
درسنامه زبان
درسنامه نوزادان
درسنامه زنان

خرید درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
فرهنگ پزشکی دورلند گلبان جيبی
172٬000 ‎تومان
215٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ پزشکی دورلند گلبان جيبی
کتاب فرهنگ پزشکی دورلند (انگلیسی - فارسی) نوشته ویلیام الگزاندر نیومن و دورلند پاتریشیا د نواک می باشد. ترجمه این نسخه کتاب فرهنگ پزشکی دورلند گلبان جيبی توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و دکتر آرین تبریزی انجام شده می باشد.  کتاب فرهنگ پزشکی دورلند به صورت جيبی تولید شده است که توسط انتشارات گلبان منتشر شده است. کتاب فرهنگ پزشکی دورلند گلبان جيبی ویراست بیست و یک از این مجموعه کتاب می باشد.
خرید کتاب فرهنگ پزشکی دورلند گلبان جيبی
فرهنگ جامع مامایی
172٬000 ‎تومان
215٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ جامع مامایی گلبان
کتاب فرهنگ جامع مامایی نوشته بهرام قاضی جهانی می باشد. این کتاب بر خلاف دیگر کتاب ها آمده و هر بخش بارداری و زایمان یا بیماریهای زنان را به طور کامل تدریس کرده است. کتاب های موجود در بازار بیشتر بر یکی از این دو بخش تمرکز کرده اند و تعداد کتاب کمی می باشد که آمده باشد و هر دو بخش را کامل تدریس کرده باشد. کتاب فرهنگ جامع مامایی توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است.
خرید کتاب فرهنگ جامع مامایی
گنج آزمون مامایی
560٬000 ‎تومان
700٬000 ‎تومان -20%
موجود
گنج آزمون مامایی 
کتاب گنج آزمون مامایی نوشته دکتر بهرام قاضی جهانی می باشد. این کتاب شامل تستهای چهارگزینه ایی از مباحث مختلف آزمون کارشناسی ارشد مامایی است که به تفکیک منابع و بر اساس سر فصلهای امتحانی تدوین شده است. کتاب گنج آزمون ارشد مامایی شامل حدود 10 هزار تست آزمون کارشناسی ارشد مامایی است که تست های ادوار گذشته و تست های تالیفی که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی طراحی شده است را شامل می شود. 
خرید کتاب گنج آزمون مامایی
مروری بر بیماری های زنان برک و نواک 2020
324٬000 ‎تومان
405٬000 ‎تومان -20%
موجود
خلاصه سه جلدی بیماری های زنان برک و نواک 2020
کتاب مروری بر بیماری های زنان برک و نواک 2020 نوشته جاناتان برک و دبورا برک می باشد. ترجمه نسخه 2020 مروری بر بیماری های زنان برک و نواک را دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است. این کتاب در واقع یک خلاصه ای از مجموعه 3 جلدی مروری بر بیماری های زنان برک و نواک است .
خرید کتاب مروری بر بیماری های زنان برک و نواک 2020 از پارسا نشر
بهداشت مادر و کودک با رویکرد بهداشت باروری
248٬000 ‎تومان
310٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بهداشت مادر و کودک و بهداشت باروری شامل 28 فصل می باشد که بر اساس سر فصل های درسی که از طرف وزارت بهداشت و آموزش پزشکی معرفی گردیده تدوین شده است . این کتاب به عنوان مرجع مورد استفاده برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مامایی و دکترای بهداشت باروری بسیار مفید و موثر می باشد.
خرید اینترنتی کتاب بهداشت مادر و کودک با رویکرد بهداشت باروری از پارسا نشر
مروری بر دستور العملهای بهداشتی کشوری
201٬600 ‎تومان
252٬000 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه حاضر با عنوان مروری بر دستور العملهای بهداشتی است که شامل 26 دستور العمل منتشر شده از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است . این دستورالعملها در هر سال مدنظر طراحان سوالات آزمونهای تحصیلات تکمیلی هستند . لذا این مجموعه می تواند به میزان وسیع پاسخدهی به سوالات ایشان را پوشش دهد.
خرید اینترنتی کتاب مروری بر دستور العملهای بهداشتی کشوری از پارسا نشر
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 (رنگی)
264٬000 ‎تومان
330٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 (رنگی)
مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیار آسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است. جلد گالیمگور کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 (رنگی) نوشته جانتان اس برک و دبورا ال برک می باشد. ترجمه ی کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 را دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است.
خرید کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد دوم
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (رنگی)
264٬000 ‎تومان
330٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3
جلد گالیمگور کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (رنگی) نوشته جانتان اس برک و دبورا ال برک می باشد. ترجمه ی کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است. مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیارآسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
خرید کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 نسخه رنگی
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 (رنگی)
264٬000 ‎تومان
330٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 گالينگور
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 (رنگی) در واقع نسخه ی رنگی و گالینگور آن می باشد که توسط جانتان اس برک و دبورا ال برک نوشته شده می باشد. بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 (رنگی) را دکتر بهرام قاضی جهانی ترجمه کرده است. مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیار آسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 (سیاه و سفید)
176٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020
این کتاب نشر گلبان است که هشت دهه قبل توسط دکتر امیل نواک تحت عنوان کتاب شاخص و مرجع در رشته زنان، درسنامه ژینکولوژی، نوشته و ارائه شده است. کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 به عنوان یکی درسنامه های مهم در طب زنان اهمیت خود را ثابت کرده است و تصمیم دارد همین روند را در ویراست بعدی نیز حفظ کند. شاخصه ی دیگر قابل توجه این کتاب این است که مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیارآسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 (سیاه و سفید)
184٬000 ‎تومان
230٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 
جلد شومیز کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 2 (سیاه و سفید) نوشته جانتان اس برک و دبورا ال برک می باشد. ترجمه ی کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 را دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است. مطالب ژینکولوژی این ویراست از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیار آسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ آورده شده است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
بيماری های زنان برک و نواک 2020 
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (سیاه و سفید)
184٬000 ‎تومان
230٬000 ‎تومان -20%
موجود
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 
مطالب سنتی ژینکولوژی
این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیار آسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های زیبایی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است. جلد شومیز کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (سیاه و سفید) نوشته جانتان اس برک و دبورا ال برک می باشد. ترجمه ی کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 را دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است.
خرید کتاب های بيماری های زنان برک و نواک 2020 
امتحان یار جنین شناسی لانگمن
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
امتحان یار جنین شناسی لانگمن
کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن نوشته دکتر بهرام قاضی جهانی، روشنک قطبی و فاطمه آرنگ می باشد.
کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن دارای سر فصل های زیر است:

قسمت اول: جنین شناسی عمومی
فصل 1- مقدمه ای بر تنظیم مولکولی و روند پیام رسانی
فصل 2- گامتوژنز
فصل 3- اولین هفته تکامل
فصل 4- دومین هفته تکامل
فصل 5- سومین هفته تکامل
فصل 6- هفته سوم تا هشتم
فصل 7- لوله گوارش اولیه و حفره های بدن
فصل 8- از ماه سوم تا هنگام تولد
قسمت دوم: جنین شناسی اختصاصی
فصل 9- ناهنجاری های مادرزادی و تشخصی قبل از تولد
فصل 10- اسکلت محوری
فصل 11- دستگاه عضلانی
فصل 12- اندام ها
فصل 13- دستگاه قلبی-عروقی
فصل 14- دستگاه تنفس
فصل 15- دستگاه گوارش
فصل 16- دستگاه ادراری
فصل 17- سر و گردن
فصل 18- دستگاه عصبی مرکزی
فصل 19- گوش
فصل 20- چشم
فصل 21- دستگاه پوششی

خرید کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن