عمومی

تاریخ اسلام از منظر قرآن
6٬400 ‎تومان
8٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب تاریخ اسلام از منظر قرآن
نوشته یعقوب جعفری
کتاب حاضر « تاریخ اسلام از منظر قرآن» خلاصه ای است از سیره پیامبر و گرد آوری آیات مربوط به آن. ویژگی کتاب تنها در توجه و اهمیت دادن به مسأله ی فلسفه تاریخ در حرکت های تاریخی، آن هم به طور مختصر می باشد.
فصل یکم به موضوع فلسفه تاریخ و سنت های حاکم بر آن اختصاص یافته است. در فصل دوم موضوع جاهلیت و ابعاد و نشانه های آن بررسی شده. مهم ترین حوادث دوران ولادت پیامبر (ص) تا بعثت و از بعثت تا هجرت در فصل سوم و چهارم بحث شده است. در فصل پنجم نیز پدیده های مهم و عبرت آموز یازده سال هجرت پیامبر تا رحلت آن حضرت آمده است. در خاتمه نیز به اختصار به موضوع آینده بشریت از نظر قرآن توجه شده است.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تاریخ اسلام از منظر قرآن نوشته یعقوب جعفری را از پارسانشر خریداری کنید.
فرهنگ تصویری صامت ها (همخوان ها)
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ تصویری همخوان ها
نوشته مریم دریانورد، آسیب شناس گفتار و زبان ، که توسط انتشارات مؤلفان فرهیخته به چاپ رسیده است.
کتاب تصویری صامت ها (همخوان ها ) با هدف اصلی رشد و تقویت توانایی کودکانی که اختلالات زبانی و تلفظی دارند طراحی شده ولی به گونه ایست که می توان از این کتاب برای تمامی کودکان، اعمم از کودکان کم شنوا، ناتوان ذهنی و حتی کودکان عادی استفاده کرد چرا که موضوعات فراگیر و کاربردی به همراه تصاویر جذاب و کودکانه در آن تعبیه شده است.
شما همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب فرهنگ تصویری همخوان ها به قلم مریم دریانورد را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
تفسیر ادبی و عرفانی قرآنی به فارسی ( جلد اول)
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
تفسیر ادبی و عرفانی قرآنی به فارسی ( جلد اول)
کتاب تفسیر ادبی و عرفانی قرآنی به فارسی ( جلد اول) نوشته خواجه عبدالله انصاری می باشد که نگارش آن را حبیب الله آموزگار انجام داده است. کتاب تفسیر ادبی و عرفانی قرآنی به فارسی ( جلد اول) معروف به تفسیر قرآن خواجه عبدالله انصاری می باشد که انتشارات اقبال آن را چاپ کرده است. جلد اول این کتاب شامل سوره‌های حمد تا اسرا‌ است که در ارتباط با هر سوره، ترجمه و تفسیر ادبی و عرفانی و تفسیر لفظی بیان شده است.
خرید کتاب تفسیر ادبی و عرفانی قرآنی به فارسی ( جلد اول)
غرب چگونه غرب شد؟
18٬400 ‎تومان
23٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
غرب چگونه غرب شد؟
کتاب غرب چگونه غرب شد؟ نوشته دکتر صادق زیبا کلام می باشد. در کتاب غرب چگونه غرب شد؟ دکتر زیبا کلام آمده و اتفاقات و سیاست هایی که کشور آمریکاد در پیش گرفت که باعث به قدرت رسیدن غرب و آمریکا شد را مورد بررسی قرار داده است.  کتاب غرب چگونه غرب شد؟ مناسب برای افزایش اطلاعات عمومی شما از سیاست های کشور امریکا می باشد. کتاب غرب چگونه غرب شد؟ توسط انتشارات روزنه منتشر شده است.
خرید کتاب غرب چگونه غرب شد؟
علی (ع) در کتب اهل تسنن
21٬600 ‎تومان
27٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن
اندیشمندان اهل تسننن از علی (ع) چه می گویند
نوشته سید محمدباقر موسوی که در سال 1392 توسط انتشارات کتاب پارسه به چهارمین نوبت چاپ خود رسید
کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن حاوی مطابیست که اختلافات بین شیعه و اهل تسنن را رفع میکند و سعی دارد تا فرقه های مسلمانان باهم نزدیک تر و هم دل تر باشند چرا که هدف و غایت یکیست و این اختلافات ناشی از بعضی مواردیست که قابل حل شدن است. کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن بیانگر این است که مطالبی که حضرت علی فرموده اند صرفا مختص شیعیان نیست و کل جامعه اسلامی را در برمیگردد
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب علی (ع) در کتب اهل تسنن نوشته سید محمد باقر موسوی همدانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
شگفتی های بدن
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
موجود
شگفتی های بدن
همه ما می‌دانیم که بدنی که انسان دارد بسیار فوق العاده و شگفت انگیز است، اما این که چه قدر شگفتی دارد را کسی نمی داند و انسان هنوز نتوانسته تمامی آن ها را کشف نکرده است. در این کتاب شگفتی های بدن آمده و بیشتر شگفتی هایی که تا به حال کشف شده اند را برای شما آورده است. شما بعد از خواندن کتاب شگفتی های بدن قطعا به بدن خود افتخار خواهید کرد و سعی در استفاده درست از آن می کنید. کتاب شگفتی های بدن نوشته ریچارد واکر است که لادن خانلری آن را ترجمه کرده است.
خرید کتاب شگفتی های بدن
حاملگی
35٬120 ‎تومان
43٬900 ‎تومان -20%
موجود
حاملگی
راهنمای جامع هفته به هفته
کتاب حاملگی برای برای آگاهی بیشتر خانم های حامله و همسر آنان بسیار مناسب است. این کتاب همچنین مناسب برای کسانی که قصد حاملگی دارند مناسب است که به کمک آن می توانند رفتار خود را در طول 9 ماه حاملگی بررسی نمایند به گونه ای که بچه ی آن ها به سالم ترین نحو ممکن به دنیا بیاید و در آینده دچار مشکلات بدنی و روحی نشوند. کتاب حاملگی راهنمای جامع هفته به هفته نوشته دکتر لورا ریلی می باشد که مهندس امیر بهنام آن را ترجمه کرده است که می تواند کمک خوبی برای آقایان باشد که همسر خود را در این دوران بهتر بفهمند و بانوان حامله با روند حاملگی خود آشنایی بهتری داشته باشند. 
ماز (ویژه کودکان)
16٬800 ‎تومان
21٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب ماز (ویژه کودکان)
نوشته وحیده حجه فروش با همکاری و نظارت تخصصی دکتر مصطفی تبریزی که توسط انتشارات مبنا به چاپ رسیده است.
برای تقویت ذهن کودکان و جلوگیری از تنبلی ذهن آنان باید با انجام تمرین ها و بازی ریاضی ذهن کودک را تقویت و ورزیده کنید. یکی از این کار ها که منجر به تقویت ذهن می شود انجام ماز یا MAZ است که کمک می کند تا نیم کره های ذهن با هم هماهنگ شوند و چشم نیز هماهنگی بیشتری با ذهن برقرار کند. 
شما قادرید به صورت اینترنتی کتاب ماز (ویژه کودکان) نوشته وحید حجه فروش را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
تغذیه کودک من
56٬800 ‎تومان
71٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تغذیه کودک من
راهنمای تغذیه ی صحیح کودکان، نوجوانان و جوانان از دوران جنینی تا 18 سالگی
درمان اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان
نوشته دکتر جواد فیض 
کتاب به تفصیل در مورد تغذیه و نیاز های غذایی کودک از بدو تولد تا 18 سالگی پرداخته است که برای هر کدام در بازه های زمانی مشخص، نیاز ها ی کودک و اطلاعات کافی را نوشته است. هچنین این کتاب شامل یک فصل مخصوص چگونگی برخورد و تغذیه ی مناسبی که والدین باید برای کودکی که اضافه وزن دارد بدانند و اعمال کنند آورده ساخته است ؛ و در اخر هم فصلی مرتبط با اهمیت غذایی میوه ها و سبزی ها نوشته شده است تا حتما والدین در تغذیه ی فرزند خود، این دسته از مواد غذایی را بگنجانند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تغذیه کودک من از جواد فیض را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
همه می تونن زرنگ باشن- تمرینات ویژه برای استعدادهای کودکان
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
موجود
همه می تونن زرنگ باشن- تمرینات ویژه برای استعدادهای کودکان
کتاب همه می تونن زرنگ باشن- تمرینات ویژه برای استعدادهای کودکان، مناسب برای شما که فرزند دارید می باشد، این کتاب کمک میکند کودک خلاق و باهوشی داشته باشید و ذهن او را از بچگی ارتقاء بدهید تا بتواند جزو نخبه ها باشد. کتاب همه می تونن زرنگ باشن- تمرینات ویژه برای استعدادهای کودکان نرگس تبریزی می باشد که زیر نظر کارشناس متخصصی دکتر مصطفی تبریزی نوشته شده است. 
همه می تونن زرنگ باشن  - پیشرفت گام به گام ذهن
ماجراهای خواندنی
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فروش اینترنتی کتاب ماجراهای خواندنی نوشته قادری از پارسانشر
مناسب دانش آموزان پایه ی اول و دوم
قطع: رحلی
تعداد صفحات: 48 صفحه، مصور
مناسب برای املانویسی 
روان خوانی یکی از مهارت های بسیار مهمی است که دانش آموزان سال اول دبستان در طول سال تحصیلی، به مرور فرا می گیرند و در سال دوم نیز باید این مهارت را حفظ و تقویت کنند. ماجراهای خواندنی با هدف ایجاد و حفظ و تقویت این مهارت، به چاپ رسیده و شامل 21 داستان است که بر اساس کتاب فارسی اول دبستان و ترتیب آموزش نشانه های فارسی در آن کتاب، نوشته شده است.
برگزیده ی دفتر تکنولوژی آموزشی است
سودوکوی کودکان ( 4 تا 6 سال)
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب سودوکوی کودکان ( 4 تا 6 سال) نوشته رضا کیانی از پارسانشر
سودوکو چیست؟ سودوکو بازی جذاب و مهیج ژاپنی است و امروز یکی از سرگرمی های رایج در کشور های مختلف جهان به حساب می آید. این بازی در نمایشگاه بین المللی بازی و سرگرمی آلمان به عنوان محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی شناخته شده و قانون بسیار ساده و واضحی دارد. اهمیت آموزش سودوکو برای کودکان در این است که آمادگی ذهنی و جسمی لازم را برای فراگیری درس ریاضی در دبستان برایشان فراهم میکند.
زندگی و زمانه محمد علی فروغی
10٬000 ‎تومان
12٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
زندگی و زمانه محمد علی فروغی
کتاب زندگی و زمانه محمد علی فروغی در واقع یک بیوگرافی از زندگی محمد علی فروغی می باشد که در آن تمامی کار ها و اقدام های مهم او به همراه دلیل چرایی آن ها آورده شده است. کتاب زندگی و زمانه محمد علی فروغی نوشته احمد واردی می باشد که عبدالحسین آذررنگ آن را ترجمه کرده است. کتاب زندگی و زمانه محمد علی فروغی توسط انتشارات نشر نامک منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب زندگی و زمانه محمد علی فروغی
هنر گفتگو
95٬920 ‎تومان
119٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب هنر گفتگو
انسان‌ها برای پیشرفت کردن و رسیدن به تعالی به یکدیگر احتیاج دارند و این مسئله در انجام دادن کوچک‌ترین و کم ترین فعالیت‌های روزمره ی انسان نقش حائز اهمیتی را ایفا می‌کند. اما افراد بسیاری از جای گرفتن در موقعیت‎‌های پیش‌بینی نشده بیزار می باشند. افراد کمرو در این شرایط بسیار معذب هستند و نمی‌دانند یک مکالمه ساده را چطور و چگونه شروع کنند یا ادامه دهند. هنر گفت‌وگو اختصاص به شغل یا طبقه‌ای خاص از افراد جامعه ندارد. زیرا این هنر در تمامی موقعیت‌های اجتماعی می‌تواند شما را به یک فرد به یادماندنی در ذهن مخاطب تبدیل کند. چه در یک موقعیت ساده مثل صرف شام در یک رستوران چه در انجام دادن مذاکرات دارای اهمیت در یک شرکت بین‌المللی.