بدن سازی

استفاده و سوء استفاده از هورمون توسط ورزشکاران
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
موجود
استفاده و سوء استفاده از هورمون توسط ورزشکاران
کتاب استفاده و سوء استفاده از هورمون توسط ورزشکاران نوشته ایزیو گیگو، فابیو لافرانکو و کریستین جی. استراسبورگر می باشد. کتاب حاضر مجموعه ای از مقالات معتبر و به روز در زمینه ی استفاده از هورمون در ورزش است. در این کتاب علاوه بر معرفی هورمون ها و پاسخ های آن ها نسبت به ورزش، جدیدترین و پر استفاده ترین مواد نیرو زا نیز معرفی شده است. نویسندگان این اثر علاوه بر این، جدیدترین روش های مستقیم و غیرمستقیم تشخیص سوء استفاده از این هورمون ها را نیز ارائه داده اند. 
101 برنامه تمرینی پرورش اندام
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
101 برنامه تمرینی پرورش اندام
کتاب 101 برنامه تمرینی پرورش اندام نوشته میکائیل برگ می باشد. ترجمه این کتاب توسط داود بیات انجام شده است. انتشارات نشر ورزش این کتاب 101 برنامه تمرینی پرورش اندام را منتشر کرده است.
کتاب 101 برنامه تمرینی پرورش اندام دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- سینه
فصل 2- سرشانه
فصل 3- زیر بغل
فصل 4- پا
فصل 5- جلو بازو
فصل 6- پشت بازو
فصل 7- شکم
فصل 8- برنامه های ترکیبی

خرید اینترنتی کتاب 101 برنامه تمرینی پرورش اندام
آناتومی تمرينات قدرتی
224٬100 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی تمرينات قدرتی
کتاب آناتومی تمرینات قدرتی توسط فردریک دلاویر نوشته شده است. کتاب فوق توسط احمد نیک روان، ابراهیم متشرعی، محسن زروار و محمد حتمی رازلیقی ترجمه شده است. 
خرید اینترنتی کتاب آناتومی تمرينات قدرتی از پارسا نشر
اطلس جامع تمرینات بدن سازی بانوان
449٬100 ‎تومان
499٬000 ‎تومان -10%
موجود
اطلس جامع تمرینات بدن سازی بانوان
کتاب اطلس جامع تمرینات بدن سازی بانوان نوشته محمد رضا الماسی و میثم  میرزایی شهرابی می باشد. این اطلس جامع تمرینات بدن سازی بانوان دارای سر فصل های زیر است.

فصل 1- فیزیولوژی زنان
فصل 2- زنان و بارداری
فصل 3- مبانی و سیستم های تمرینی
فصل 4- زنان و تمرینات مقاومتی
فصل 5- اصول تغذیه ورزشی در زنان
فصل 6- عضلۀ سینه ای
فصل 7- عضلات پشتی
فصل 8- عضلۀ شانه ای
فصل 9- عضلات بازو
فصل 10- چهار سر رانی
فصل 11- همسترینگ و ساق
فصل 12- عضلات مرکزی
فصل 13-تمرینات کل بدن

خرید کتاب اطلس جامع تمرینات بدن سازی بانوان
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان
143٬100 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -10%
موجود
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان نوشته فردریک دلاویر و جین پیر کلمنسو می باشد که ترجمه آن توسط مریم محمدی، فاطمه احمدی، مریم جهانی و ندا مظاهری ترجمه شده است. چربی در درجه اول از کربن، اکسیژن و هیدروژن ساخته شده است. اصولا مواد چربی از حیوانات یا گیاهانی که حاوی ویتامین های متعدد، خصوصا ویتامین A- B- E است، گرفته می شود . اگر چربی سوخته شود انرژی برای بدن شما آزاد می شود و همچنین به عنوان حلال برای عوامل مشخص بدن در طول تخمیر به کار می رود.
خرید کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان
آناتومی تمرينات قدرتی با وزن بدن
262٬800 ‎تومان
292٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی تمرينات قدرتی با وزن بدن
کتاب آناتومی تمرينات قدرتی با وزن بدن نوشته برت کانتراس می باشد. کتاب آناتومی تمرينات قدرتی با وزن بدن توسط حیدر صادقی، سید مسعود میرمعزی، ماندانا سنگاری ترجمه شده است. آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن فراتر از بارفیکس، شنای سویدی و اسکوات است و با ارائه جزییات کامل برنامه تمرینی، بدنی قوی و مستحکم تر را بدون نیاز به وزنه های آزاد، دستگاه های بدن سازی و یا حتی عضویت در باشگاه های تناسب اندام ایجاد می کند.
خرید اینترنتی آناتومی تمرينات قدرتی با وزن بدن از پارسا نشر
آناتومی پرورش اندام
449٬100 ‎تومان
499٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی پرورش اندام
کتاب آناتومی پرورش اندام نوشته نیک ایوانز می باشد که ترجمه آن را پویان ثابت و منصور دارابی انجام داده اند. فرض کنید حرکتی با تعداد 8 تکرار در هر ست را می‌خواهید اجرا کنید. شما وزنه ها را بر اساس حداکثر توان خود انتخاب کرده و سپس شروع به اجرای تمرین می‌کنید؛ اما نباید 8 تکرار را کامل انجام دهید. شما می توانید به کمک این کتاب این گونه آموزش ها را فرا بگیرید. کتاب آناتومی پرورش اندام توسط انتشارات بامداد کتاب منتشر شده است .
خرید اینترنتی کتاب آناتومی پرورش اندام از پارسا نشر
آناتومی بدنسازی
224٬100 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی بدنسازی
کتاب آناتومی بدنسازی نوشته نیک ایوانز می باشد که توسط هیمن محمدی، هیمن ابراهیمی و مهدی شاهرخی ترجمه شده است . راز موفقیت هر پرورش اندام کار در آگاهی از آناتومی نهفته است، زیرا تقارن و نسبت عضلانی مطلوب تنها با انتخاب هوشمندانه تمرین میسر می باشد. کتاب حاضر حاوی دستورالعمل شیوه انجام انواع مختلف تمرینات بدنسازی است و ورزشکار با مراجعه به آن می تواند نحوه انجام درست تمرین خود را بررسی نماید.
خرید کتاب آناتومی بدنسازی از پارسا نشر
آناتومی بدن سازی
315٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی بدن سازی
راهنمای مصور برای قدرت، توان و تفکیک عضلات
نوشته نیک اونز و ترجمه دکتر حیدر صادقی ، دکتر علیرضا میری و دکتر عباس فرجادپزشک
کتابی که مشاهده میکنید یک کتاب مصور با تصاویر رنگی و توضیح تمام حرکات بدنسازی از شانه ها تا پا و شکم با دستگاه است که به شما کمک شایانی می کند تا حرکات را به درستی اجرا کنید که دچار مصدومیت و گرفتگی عضلات نشوید
سرفصل های کتاب:
شانه ها 
سینه
پشت
بازو
پا
شکم
خرید اینترنتی کتاب آناتومی بدن سازی از پارسا نشر  
آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
238٬500 ‎تومان
265٬000 ‎تومان -10%
موجود
کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
راهنمای مصور برای قدرت، توان و تفکیک عضلات
نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی، سید مسعود میرمعزی و ماندانا سنگاری
کتابی که مشاهده می کنید کتاب بسیار مفید در راستای افزایش قدرت و عضلات بدون استفاده از دستگاه و دمبل، صرفا با استفاده از وزن بدن خودتان است که به راحتی در منزل می توانید انجام دهید و به اهداف ورزشی خود برسید.
برخی از سرفصل های کتاب :
چالش وزن بدن
دست ها
گردن و شانه
سینه 
قسمت مرکزی بدن
پشت
همچنین شما می توانید کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
اصول برنامه نويسی پيشرفته
197٬100 ‎تومان
219٬000 ‎تومان -10%
موجود
اصول برنامه نويسی پيشرفته 
کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته تالیف محمد رضا الماسی و میثم میرزایی شهرابی می باشد. موقعیت تنه و پایداری بدن در اجرای حرکات و انواع لیفت کردن‌ها و استفاده از انواع دستگاه‌های بدنسازی برای عملکرد ایمن و موثر بسیار مهم است. یک موقعیت پایدار در بدن باعث می‌شود ورزشکار تکنیک صحیح و مناسب اجرای حرکت را حفظ کرده تا شرایط انقباض عضلات را فراهم کند. کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته توسط انتشارات حتمی منتشر شده است.
خرید کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته
مکمل های غذایی در ورزش
224٬100 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -10%
موجود
مکمل های غذایی در ورزش
کتاب مکمل های غذایی در ورزش نوشته مایک گرین وود و داگلاس اس کالمن می باشد که ترجمه ی آن را دکتر محمد جواد پوروقار و دکتر عباس زارعی انجلم داده اند. یک برنامه درست برای مصرف مکمل های ورزشی از برنامه ای تشکیل می شود که بتواند برنامه تغذیه ورزشکار را کامل کند. یعنی فرد یک برنامه غذایی سالم و جامع دارد، اما برای کامل شدن برنامه خود به سراغ مکمل می رود. در مقابل، روش نادرست استفاده از مکمل به این صورت است که فرد بجای داشتن تغذیه درست، سعی می نماید که با استفاده از مکمل، مواد غذایی لازم را به بدن خود برساند.
کتاب مکمل های غذایی در ورزش
دايره المعارف قدرت و عضله
360٬000 ‎تومان
400٬000 ‎تومان -10%
موجود
دايره المعارف قدرت و عضله
کتاب دايره المعارف قدرت و عضله نوشته جیم استوپانی است که ترجمه ی آن را نجمه ضیائی جاوید انجام داده است.  دکتر استوپانی تاکنون هزاران مقاله را در زمینه های علم تمرین، تغذیه و سلامتی به رشته تحریر در آورده و در تالیف چندین کتاب هم با مولفان دیگر همکاری داشته است. با این حال، دایره­ المعارف قدرت و عضله را شاید بتوان نقطه اوج فعالیت­های علمی او در زمینه بدنسازی و تناسب اندام دانست؛ این کتاب تمام جنبه های تمرین قدرتی برای عضله سازی و افزایش قدرت را، بر اساس یافته های علمی، بررسی و تشریح می­کند و از این جهت تقریبا بی­ نظیر است.
خرید کتاب دايره المعارف قدرت و عضله
تمرين های قدرتی و بدنسازی
292٬500 ‎تومان
325٬000 ‎تومان -10%
موجود
تمرين های قدرتی و بدنسازی
کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی نوشته تئودورا، لرو نزو جی کورناچیا می باشد. تمرینات قدرتی و مقاومتی به گروهی از تمرینات گفته می شود که با مقاومت جسم و قدرت عضلات کار دارد و انجام دادن آن ها بسیار ضروری می باشد. تحقیقات نشان داده‌‌اند که تمرینات قدرتی تأثیرات قابل‌ توجهی بر سلامت و تناسب‌‌اندام شما دارند. تمرین های قدرتی در منزل بسیار آسان‌تر بوده و دیگری نیازی نیست به باشگاه بروید. کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی ترجمه نعیما خواجوی، عنایت‌اله اسدمنش و جواد صغادی می باشد. 
خرید کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی